reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja

wiw wszystkiego najlepszego dla Kostaka z wczorajszej miesiecznicy:-)

Zuzka ucina sobie pierwszą drzemkę , i powiem ze coraz lepiej spi w nocy po 3,4 godziny :-D

A wczoraj zobaczyłam ze u góry przebiły sie dwa zębole ,a dwa nastepne lada chwila:-) takze bedzie miała czym ugryźć:-D

Miłego dzionka
 
reklama
bibik trzymam kciuki zeby to nie było nic groźnego :-) daj znać po powrocie co i jak !
Malwina gratuluje kolejnych zabków :-)
Gosia to do dentysty ;-p ja sie zbieram już od porodu do dentysty i dojśc nie moge a ze 4 dziury mam do zrobienia hihihihihi

kurcze czy tylko ja zostałam bęzzebna z Amelką? :-(
 
Tysiolek mam terminy idę w czwartek na przegląd i od razu niech że mi zrobi więcej niż 1 ząb bo mówiłam że ma mnie zapisać na 1,5 godziną wizytę hehe a potem mam wizytę do chirurga ale to na 6paźdz. i chyba na 14paźdz bo długie terminy i wyrywamy ósemki ;) a potem zapiszę się na kolejne dwie ale niestety na razie muszę cierpieć a boli mnie ósemka która niby rośnie już od chyba ponad 2 tygodni :/ będę mówić by pierwszą mi ją wyrwała ale to operacyjnie wiec nie wiem czy znajdzie tyle czasu :/

Bibik kciukasy !
 
Ostatnia edycja:
Bibik, bedzie dobrze. Oni dosc szybko i dobrze reaguja na takie rzeczy. Moja kolezanka tez ma guzek w piersi. Poszla do lekarza w UK. Lekarz, zeby zbadac piers, musial zawolac pielegniarke - zeby pozniej nie bylo. ;-) Potem miala w szpitalu badania. Trzech lekarzy ja badalo i trzy pielegniarki musialy przy tym byc. :-D Bedzie dobrze. Ja tez mam doswiadczenie w tym, niestety. I musze isc na usg.
Malwina, ciesz sie, ze mozesz spac trzy godziny. U nas pobudki dzis byly co 40 minut...
 
reklama
Wróciłam od doktorowej. Guzek jest ale miękki więc podejrzewa, że to jest hormonalne bo lada dzień mam @ dostać. Następna wizyta 5 pażdziernika i wtedy jeżeli się nic nie zmieni to bardziej szczegółowe badania. Ja umre ze strachu do tego czasu!!!
 
Do góry