reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bećka spokojnie....też znam taką dziewczynkę z szmerami, gdzieś chyba w okolicach 3 lat wszystko zniknęło...jedyna uciążliwość to były te wizyty u kardiologa kontrolne, no i tak czy owak nerwy......ale okazało się, że na strachu się skończyło....
Wiw przepraszam, ale do łez rozbawiły mnie dziury w mózgu i te anomalia oczywiście też ;)
 
reklama
Jola, za kilka tygodni przejdzie. Trzymaj sie Kochana. Tez tak Cie mdlilo przy Olisiu?
Wiw, pewnie kazde z nas ma jakies odchyly od normy, a studenci medycyny to juz w szczegolnosci. :)
Becka, sie nie przejmuj. Bedzie dobrze.
 
Witajcie moje babole:-)

Od 2 dni pobódka o 6 !!!! ratunku, nie dość ze problem z zasypianiem na maxa i wieczorem jestem padnieta to jeszcze tak rano wstaje:confused:( w tym z 4,5 pobódek zeby nie było ze nie chodzę spać i narzekam!!!:-D)

A my wczoraj 8 miesięcy skączyliśmy , jak ten czas leci :szok:

Miłego
 
Witam :)
Najlepszego dla Zuzi, jola - dla ciebie energii dużo, dużo..sił! bećka - będzie dobrze!

U nas wszystko w porządku, Tymek wstaje przy cyzm tylko może więc oczy dookoła głowy trzeba miec, wszędzie wchodzi i interesuje się każdą ciekawą rzeczą w domu: szuflady, szafy.... oj trzeba zapomnieć o świetym spokoju na jakiś czas ;) Poza tym jest radosny i wprowadza ogllną wesołość w domu.
Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki!
 
Halo halo!!!
Jak tam u was z pielęgnacja zębolków? Bo nikt nic nie odpisał a ja mam problem...

Bećka synek szwagierki też miał szmery ale obserwowali go i dziś nie ma śladu. Wyrósł z tego a ma niespełna 2 latka. Trzymam kciuki za "zanik" szmerów!:tak:

Jola trzymaj się! (PS. W telewizji reklamują dobry środek na przypływ energii- SNICKERS...:-))
 
Witam i ja!!
My dziś 9 miesięcy... he he - jak robi C :)
Malwina-gratki dla Zuzu!!
Wiw :)
Jola24 o może po czekoladzie nie będzie odruchu wymiotnego.... A może mała kobitka siedzi w brzuszku, że daje aż tak popalić :)?
Miłego Wam!
 
reklama
Becka nie ma co się martwić na zapas, my bylismy ze szmerkami u kardiologa 2 tygodnie temu i wszystko ok, do kotroli za 1,5 roku. A u nas w dodatku jak Z była mniejsza i się złosciła, płakała robiła się sina na buzi dlatego tez bylismy sprawdzić Lepiej sprawdzić i upewnić się ze wszystko ok:-)
 
Do góry