reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nadrobiłam ostatnie dwa tygodnie. :eek:

Co by tu... Bo mnie zatkało... Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętata. ;-) Ja dywanu czerwonego nie oczekuję. Część dziewczyn piszących pamiętam, witam i o zdrowie się pytam. :-)
Agagsm, mam nadzieję, że przyjmiesz życzenia na pół roczku Misi jeszcze ode mnie.

Co do wyborów. Co to za wybory, jak nie ma wyboru. Tyle, że z braku laku dobry kit. Agagsm, co do jednego masz rację - będzie wesoło. Myślę, że gdyby Kaczyński został prezydentem, to pewnie po śmierci pochowaliby go obok brata - bo to już jak dynastia...

@ jeszcze nie mam. W ciąży być nie mogę. Nie ma z kim.
 
reklama
A ja wolę koty i kuwety niż pierwsza damę co wygląda jak dojna baba z szopy - ta Komorowska to ma tyle powabu, urody i gracji co krowa na pastwisku. Sorki jak kogoś uraziłam ale jak na nią patrzę to tyle widzę i nic więcej - takie moje zdanie - juz wolę ładne kotki niz taką "damę" przez duże "Ę" jak ona.


Bo to jest buc i zarozumialec, a do tego inteligentny inaczej - jak dla mnie - bo tyle gaf co on to chyba jak podsumujemy wszystkich prezydentów Polski razem to nie było, a to trzeba być chyba głupkiem żeby wszedzie gdzie się odezwie gafy walić i głupoty gadać...

Eeee ja mam jedyny plus wygranej tego buca - obiecałam sobie i mężowi, ze jak ten buc wygra to zakuwamy język niemiecki i wyprowadzamy się dopóki Komorowski będzie tu prezydentem. Dzisys teraz musze kurna przeszukac chomiki żeby siakies kursy niemickiego znaleźć. A liczyłam, że kolejnego gapowicza Polacy nie wybiorą - z jednego się nabijali, to sobie drugiego zafundowali;) Przynajmniej znowu będą się media miały z czego śmiać, a za tym i Polacy..

Ja się nie obrażam, bo całe szczęście mamy demokrację i każdy ma prawo do własnych poglądów politycznych. Amen.
 
Co by tu... Bo mnie zatkało... Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętata. ;-) Ja dywanu czerwonego nie oczekuję. Część dziewczyn piszących pamiętam, witam i o zdrowie się pytam. :-)
Agagsm, mam nadzieję, że przyjmiesz życzenia na pół roczku Misi jeszcze ode mnie.

Co do wyborów. Co to za wybory, jak nie ma wyboru. Tyle, że z braku laku dobry kit. Agagsm, co do jednego masz rację - będzie wesoło. Myślę, że gdyby Kaczyński został prezydentem, to pewnie po śmierci pochowaliby go obok brata - bo to już jak dynastia...

@ jeszcze nie mam. W ciąży być nie mogę. Nie ma z kim.
Macy a dla ciebie to mogę i czerwony dywan rozłożyć i fanfary zagrać, bo tęsknimy tu kochana za Tobą! Dziękujemy za zyczonka dla Misi;-)

Juna: jak karmisz w nocy to spokojnie można i rok nie miec okresu - słyszałam, aczkolwiek ja dostałam po 5,5 miesiącu od urodzenia, a w nocy karmiłam tylko max. do 2 miesiąca. W kazdym razie jak karmisz piersią to się nie martw, że nie masz @


A ja wierze temu jasnowidzowi, co powiedział, że Komorowski wygra i będzie to początek końca PO:-D I co to jeszcze chciałam powiedzieć - kiepski kit to się szybko rozlatuje i żadnego z niego pożytku..no chyba, że te obietnice swoje teraz spełni - czekam na tysiące km autostrad w ciągu 500dni :-D z tego co pamiętam Kwach dawał mieszkania, a Wałęsa po 100tyś. kazdemu młodemu małżeństwu - ło matko, czego to oni wszyscy nei naobiecują żeby wygrać...
Macy- mi się wydaje, że Kaczyński raczej prezydentem byc nie chciał wcale- po prostu brak kandydatów mają tam w tym PISie - no bo niby kto sie nadawał? Ziobro? Tam nie ma kandydatów;-)a Lewica za słaba, żeby z wszechogarniającym pijarem platformy wygrać...e bez sensu ta polityka nasza!
 
Witam
czechow dibrze napisane, bez roznicy, i jedn i drugi nie wart nic.

macy łelkombak

Ja zakonczylam pracujacy weekend i teraz sie relaksuje a moj T ma urodziny i polazl klocki w samochdzie wymieniac.....
Dobrej nocy
 
Witam wieczorkiem:tak:

Olinek wczoraj skonczył poł roczku,jak ten czs leci:tak:a we wtorek na kontrol do Łodzi jedziemy,trzymajcie kciuki za moje małe kochane serduszko:tak:

Macy ,ja ci szampana nawet mogem polac na powitanie-:-)

Miałam cos jeszcze napisac ,ale znów mój przyjaciel alzhaimer mnie odwiedził...




Edit
Przypomniałam sobie
Minnie ,mi kazał przyjsc na cytologie po pół roku
 
Nie było mnie tu wieki, połowy styczniówek nie znam ale pomału wracam do normalnego funkcjonowania:tak:
co do wyborów, każdy lepszy niż Kaczyński:sorry2:
widzę że część się wczasuje, zazdraszczam:zawstydzona/y:
Co do kostiumów ja wszystkie swoje bikini porozdawałam, z moim galaretowatym brzuchem mogę o nich zapomnieć. Za to kupiłam sobie całkiem przyzwoite jednoczęściowe;-)
Pozdrawiam Was kochane:tak:
 
Właśnie oni wszyscy obiecują,wymyślają a jak już który wygra to robi tak żeby mu tylko było dobrze a nas maja głęboko w poważaniu.Mnie jeszcze denerwuję że kampanie,wybory a ludzie po powodzi gdzie mieszkać nie mają ale co ci Nasi politycy sobie z tego robią! szok

Macy witaj!
Miłej nocki kobitki

sylwia100 kciuki zaciśnięte i moje i Antosia
 
Ostatnia edycja:
Sylwia moc życzeń dla Olinka!!!

Macy, Labamba- witajcie, ja Wam rozłożę czerwony dywan!!!

A jeszcze co do polityki, to ja też uznałam że nie ma w czym wybierać!!!
W ogóle jakoś nie bawią mnie klocki pt. polityka!! a szkoda... Jednak nauczona doświadczeniem wiem, że nie warto się nimi bawić. Teraz tylko Wam powiem, że uważam że monopol we władzy to nic dobrego!!!

Miłej nocki!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzie dobry!! :)

Wizyta u ginekologa u mnie po pół roku :) musze sie umowic, bo to juz ;D

Wybory... Nie byłam, nie było na kogo głosować...
Nie pójdę zagłosować ja kogoś, kto apeluje do ludzi, żeby przyjezdzali na wakacje nad piekne polskie morze, bo to dla gospodarki dobre, a ma wykupione wczasy w Egipcie czy innej części świata ;/ ani na kogoś kto tragedią rodzinną chce zrobić karierę... Nie było na kogo...

Sylwia wiadomo, że będzie ok :) Olinek to silny gość, już wsio jest ok :) ja to wiem :)

A ja pół roku temu leżałam i kwiczałam ;D chociaż boleć na dobre zaczęło jak mi o 7:45 pęcherz przebili ;D a o 12:18 usłyszałam najpiękniejszy płacz na świecie :)
Teraz dziecię moje śpi, po 5 chciał pić, dałam mu i już spać nie mogę ;/
Chociaż może zaraz się położe na chwilkę :) do 7 mam czas ;)

Miłego dnia Wam życzę!!:)

edit:
Macy, Labamba witajcie!! :)
 
reklama
Witam i ja:-)

Zaspana, zamulona i ooo.. zaraz kawka i będzie Ok:-D
Chłop dzis na delegejszyn wyjechał i znów żem słomiana wdowa:baffled:

Ja do ginekologa to nie wiem kiedy sie wybiorę ostatnio byłam po tabletki, ale żeby zacząć je brać muszę okres dostać:dry: Bo po odstawieniu Cerazette nie mam juz 3 tygodnie..:-(


E_milcia wszystkiego Najlepszego dla słodkiego Adasia z okazji pół rocznicy!!!:tak::tak::tak:




jak ten czas szybko leci..

Macy , Labamba Witajcie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry