reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
WITAM SIĘ:-)
Eee Komorowski wygrał:dry:J a go nie lubie to dla mnie taki buc który za bardzo się czuje:nerd:

A mecze taaa i ja je lubiem:-p

eee tez go nie lubie, ale jak miałam wybierac to nie chciałam, żeby Pierwsza Dama chodziła sikać do kuwety...
Sorki jesli kogos uraziłam:-p

A ja lubię Komorowskiego, zawsze na niego głosuję, bo do Sejmu kandyduje z mojego okręgu wyborczego i bardzo się cieszę że wygrał, chociaż trochę mnie denerwował w kampanii.
 
Witam

A ja nie moge powiedzieć , czy lubię komora(na niego głosowałam) czy kaczaka oni zawsze dużo gadają i wiecznie obiecują...ale to temat "morze" -słyszałam taki tekst:sorry2:

Idę spać miałam cały dzień gości, ledwo zipie i głowa boli.
Dobrej nocki
 
Witam się!!!

Asiowo aleś pojechała z tą kuwetą, ja kociara czuję się urażona:-D:-D:-D

Miłego wieczoru!!!
 
eee tez go nie lubie, ale jak miałam wybierac to nie chciałam, żeby Pierwsza Dama chodziła sikać do kuwety...
Sorki jesli kogos uraziłam:-p
A ja wolę koty i kuwety niż pierwsza damę co wygląda jak dojna baba z szopy - ta Komorowska to ma tyle powabu, urody i gracji co krowa na pastwisku. Sorki jak kogoś uraziłam ale jak na nią patrzę to tyle widzę i nic więcej - takie moje zdanie - juz wolę ładne kotki niz taką "damę" przez duże "Ę" jak ona.

WITAM SIĘ:-)
Eee Komorowski wygrał:dry:J a go nie lubie to dla mnie taki buc który za bardzo się czuje:nerd:

A mecze taaa i ja je lubiem:-p
Bo to jest buc i zarozumialec, a do tego inteligentny inaczej - jak dla mnie - bo tyle gaf co on to chyba jak podsumujemy wszystkich prezydentów Polski razem to nie było, a to trzeba być chyba głupkiem żeby wszedzie gdzie się odezwie gafy walić i głupoty gadać...

Eeee ja mam jedyny plus wygranej tego buca - obiecałam sobie i mężowi, ze jak ten buc wygra to zakuwamy język niemiecki i wyprowadzamy się dopóki Komorowski będzie tu prezydentem. Dzisys teraz musze kurna przeszukac chomiki żeby siakies kursy niemickiego znaleźć. A liczyłam, że kolejnego gapowicza Polacy nie wybiorą - z jednego się nabijali, to sobie drugiego zafundowali;) Przynajmniej znowu będą się media miały z czego śmiać, a za tym i Polacy..
 
Witam

emilcia - moze wybierz sie do endokrynologa, bo mnie sie cos widzi, ze moze Ci hormony swiruja. A upragnione B na pewno wroci jak pozegnasz zbedne kg :tak:

aga23 - a ja sie przejmowalam, ze mi sie spoznia 9 dni i zastanawialam sie czy wsio ok :baffled: W ciazy na pewno nie jestem :tak:
Przejdz sie do lekarza, bede trzymac kciuki. A moze do tego czasu sie "odblokujesz" psychicznie i sama @ przyjdzie. :tak:

Jejuu, co ja wszystkich do lekarza wysylam?

A w temacie odchudzania podjelam decyzje, ze OD DZISAJ OSTATECZNIE biore sie za siebie. Wnerwilam sie ze w nic nie wchodze i urlop za miesiac, trzeba jakos wygladac i jakos sie ubrac!

Babki mam pytanie. Na ostatniej wizycie u gina (tej poporodowej) mowil mi kiedy nastepna i cos mi sie metnie przypomina, ze po pol roku, pewnie ze wzgledu na cytologie, ale nie wiem dokladnie.
Wie moze ktoras kiedy znowu do gina?

Mój mi kazał właśnie po pół roku przyjść.

A ja mam pytanie do mam karmiących piersią. Czy wszytskie dostałyście już @? Bo ja co rozmawiam z koleżankami to wszytskie miały wcześniej niż 5 miesięcy po porodzie. A u mnie ani widu ani słychu. Do tej pory to olewałam, ale jak tak was czytam o tych @ to zaczęłam się martwić. A do gina wybieram się dopiero za 3-4 tygodnie.
 
reklama
Mój mi kazał właśnie po pół roku przyjść.

A ja mam pytanie do mam karmiących piersią. Czy wszytskie dostałyście już @? Bo ja co rozmawiam z koleżankami to wszytskie miały wcześniej niż 5 miesięcy po porodzie. A u mnie ani widu ani słychu. Do tej pory to olewałam, ale jak tak was czytam o tych @ to zaczęłam się martwić. A do gina wybieram się dopiero za 3-4 tygodnie.

Dostałam wczoraj. Nie martw się z pierwszą córa miałam dopiero po 7 miesiącach
 
Do góry