reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Emilcia, wszystkiego co najlepsze dla Adasia!!!!! Aby rósł zdrowy i silny, STO LAT!!!!

no to sie witam porannie, coś się dzisiaj nie wyspałam, ostatnio z mężem wieczorami jak małe dzieci gramy w kości i jakoś tak fajnie jest :)
życzę miłego dnia

Sylwia
, napewno będzie wszystko dobrze z Olisiem, to zdrowy i dzielny chłopiec, trzymam kciuki za wtorkową wizytę
 
reklama
Dzień dobry.

Nie będę cytować tych wszystkich postów skierowanych do mnie, ponieważ temat uważam z mojej strony za zamknięty. Chciałabym jednak szczególnie podziękować tym - co znają się ;-)

Roxen - oczywiście, że nie umknęło mojej uwadze, Twoje sympatyczne powitanie mojego "czarnego" charakteru :-))

No to teraz dziewczynki, kiedy te wakacje, bo już się szykuję :-))))

Pozdrawiam bez wyjątku :-p
 
Witam wszystkich z rana.
Dzięki za odpowiedzi dotyczące @. Uspokoiłyście mnie, bo już zaczęłam się martwić.

Wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy dla Oliwierka Sylwii100 oraz dla Adasia od e-milci. I dla wszystkich dzieciaczków, które mają swoje miesięcznice :-)
 
Bry wszystkim

Tym którzy mają dzisiaj miesięcznice - wszystkiego najlepszego!

Moje dziecię dziś dało mi pospać - do 5.50 - czuje się jak młody bóg - ach dobrze się wyspać od czasu do czasu.

Miłego dnia !
 
Dzień doberek!
widze, ze tu od rana politykujecie

Ja mam ciężką nockę za sobą. Mały budził się co chwile. dopiero jak nad ranem wzięłam go do łóżka, to mogłam odrobinke pospać.

Mój mi kazał właśnie po pół roku przyjść.

A ja mam pytanie do mam karmiących piersią. Czy wszytskie dostałyście już @? Bo ja co rozmawiam z koleżankami to wszytskie miały wcześniej niż 5 miesięcy po porodzie. A u mnie ani widu ani słychu. Do tej pory to olewałam, ale jak tak was czytam o tych @ to zaczęłam się martwić. A do gina wybieram się dopiero za 3-4 tygodnie.

Do gina tez mam iść pół roku po ostatniej wizycie, czyli już niedługo. Recetpty na tabletki anty mi się już kończą, to i tak muszę póść. TYlko nie wiem, czy iść do tego samego, bo szkoda mi teraz 120,00 zł wydawać.

Co do @, ja karmie butelką, ale co nieco mleka mam w cycusiach. I służę małemu jako smoczek do usypiania, to wtedy coś sobie pociumka mleczka, ale niezawiele A @ jeszcze nie mam.


[
 
hej Babiszonki moje :-)
nie politykowac tu od rana bo po co sobie dzień psuć :-)
e_milcia zdrówka i buziaczki dla Adasia ! pół roku hoho strae te nasze dzieci się robią hihi ;-) moja w środe ma pół roku :-)
Macy Labamba ja tez przed wami mogę rozwinąć czerwony dywan :-) jak najbardziej :-) ciesze się że już jesteście i nadrabiac mi tu ładnie :-)
Dażka ....chyba czegoś nie kumam...... :baffled:
 
Dażka ....chyba czegoś nie kumam...... :baffled:
No bo ty nie ropucha ani żaba żeby kumać:-p:-D:-D:cool2:

witam babsztylki kochane!
Niby się wyspałam, ale humor jakiś wsteczny. Czekam aż M wroci ze świezym pieczywkiem i mi śniadanko zrobi to może mi sie polepszy hehe

Labamba: i ciesze się, że aktywizujesz się z powrotem:tak:

Co do gina tomi sie przypomniało, ze przyszlo mi pocztą zaproszenie na cytologię - i nie wiem gdzie je położyłam, no ale trzeba sie kopsnąć;-)
miłego dnia babuszki!
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
No zobaczymy co nam da prezydent:sorry2::-D


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKÓW KTÓRE OBCHODZĄ MIESIĘCZNICE:-)

Ciepło ciepło a ciekawe do kiedy:confused:

Co do @ ja miałam jakieś plamienie kiedyś tam i na tym się skończyło tylko że ja cycowa to nie wiem kiedy dostane a oczywiście nie tęsknie za nią:-p
 
Do góry