reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

mój ma to samo,nawet jeśli zablokuję mu jedną stronę wałkiem to tak się wierci aż się ułoży na tym samym boku,,ćwiczę go i widzę już malutkie efekty.

W jaki sposób z nim ćwiczysz? Napisz mi coś więcej, czy miałaś takie zalecenia od lekarza?

Właśnie orientacyjnie zwazyłam mojego małego szkraba i ma juz jakieś 7400 g - masakra jaki ciezki, czasami nie mam siły go nosić i kręgosłup boli...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Martadu - Tego na tym forum jeszcze nie było...7400???? Czym ty go karmisz :szok::-D:-D:-D:-D
Tylko się cieszyć, że synuś taki pulchniutki :tak: ale to już jest wstęp do wagi której ja się boję... Boję się że nie wydolę nosić. I jak tu wytłumaczyć to takiemu małemu dziecku???

Pumpkin, no tego bym sie nie spodziewala. To rozumiem, ze ona probowala Tobie dac do zrozumienia, ze dziecko komus zarabalas?! :szok:
Ania, wspolczuje. Niestety, nigdy nie ma sie pewnosci, ze na dobrego lekarza sie trafilo. Moze dlatego ja ich tak nie lubie...
Macy, no właśnie próbowałam się od niej dowiedzieć ale ehmm....
Może sobie myślała, że jestem opiekunką albo coś.. Córa wcale do mnie nie podobna ani z rysów ani z wyglądu. Polcia była odpicowana a ja tłuste włosy niedbale związane w kitkę, zero makijażu, pomięte nieupraswane jeansy i jakaś koszulka nędzna :) A do tego rozczłapane zakurzone buty (bo burza piaskowa dziś była).... Słowem jak ćwok :) Pomyślała sobie pewnie, że ja zamiast dzieckiem się zajmować to w godzinach pracy idę do sklepu rzeczy przymierzać... bo jak kupiłam to co mierzyłam to też się trochę zdziwiła.. :sorry2:
 
Witam na chwilkę, wiedząc ze Wasza modlitwa nie raz zdziałała cuda, proszę o modlitwę za małego Bruna ( synka siostry mojej przyjacióki, o którym niedawno pisałam urodzonym w 29 tc), w 2 dobie życia miał wylew 4 stopnia, lekarze powiedzieli że tylko modlitwa i cud może pomóc, więc rodzice Ania i Patryk proszą wszystkich o modlitwę.

Z góry dziękuję w swoim i ich imieniu.


W jaki sposób z nim ćwiczysz? Napisz mi coś więcej, czy miałaś takie zalecenia od lekarza?

Martadu, to jest asymetria, ale dobrze Aga napisała, najlepiej umów się na wizytę do rehabilitantki, a dobrze by też było żeby synka zobaczył neurolog i może usg przez ciemiączko, swoją drogą dziwne że pediatra nic nie zauważył, ja byłam u dwóch i obydwie od razu zauważyły asymetrię, ćwiczenia najlepiej pokarze rehabilitantka bo to ciężko opisać.

Znalazłam coś takiego:
Jak rozpoznać asymetrię ułożeniową? - Wideo - Aktualności - Dzień Dobry TVN
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki
Z Olsiem wszystko oki, zadnych niepokojacych objawow jak na razie, dziekuje serdecznie za wsparcie, troche mnie uspokoilo na poczatku ale nadal o tym rozmyslam.

Dobrej nocki
 
Witam na chwilkę, wiedząc ze Wasza modlitwa nie raz zdziałała cuda, proszę o modlitwę za małego Bruna ( synka siostry mojej przyjacióki, o którym niedawno pisałam urodzonym w 29 tc), w 2 dobie życia miał wylew 4 stopnia, lekarze powiedzieli że tylko modlitwa i cud może pomóc, więc rodzice Ania i Patryk proszą wszystkich o modlitwę.

Z góry dziękuję w swoim i ich imieniu.




Martadu, to jest asymetria, ale dobrze Aga napisała, najlepiej umów się na wizytę do rehabilitantki, a dobrze by też było żeby synka zobaczył neurolog i może usg przez ciemiączko, swoją drogą dziwne że pediatra nic nie zauważył, ja byłam u dwóch i obydwie od razu zauważyły asymetrię, ćwiczenia najlepiej pokarze rehabilitantka bo to ciężko opisać.

Wielkie kciuki trzymam i modlę się za małego Bruna!

Pumpkin a może taką dobrą figurkę po ciąży masz , że nie wierzyła iż to Twoje bubu...!!!:-):-):-)

Martadu 7400!!!!!!!!!!:confused::confused: A waga działa ok?????? A ile ostatnio pokazała?

Dla wszystkich latających POWODZENIA!!!;-) Ja za 2 tygodnie lecę i już mam pietra.:rolleyes2: Z dwójką brzdąców sama...:szok::szok:

Dla chrzczonych dzieciaczków:
Serce tak ciche,
jak wiatr z muszelki
daj mi, o Panie - Boże mój wielki.
Daj mi też święte rączki i nóżki,
żeby trzymały się Twojej dróżki.


A my teraz mleczko i lulu. Natuś dziś zjadł cały słoiczek deserku owocowego na raz (125g)!!! Zawsze miał na dwa razy i jeszcze zostawało... A dziś ciągle mu było mało! Jakby słoiczek był wiekszy to też pewnie by nie odmówił:-D:-D:-D:-D:-D:-D Mój głodomorek kochany.
 
Ostatnia edycja:
Anusia nie zazdroszczę przeżyć całe szczęście że tak się skończyło!


Boże takie małe dzieci a muszą tyle przejść...modlimy się za Bruna...


a ja dzisiaj odpaliłam płytę dvd pilates z dzieckiem i dziękuję bardzo z Jasiem wolimy zwykłe brzuszki i wygibasy też można się zdyszeć bo osobiście szpagatu w powietrzu to ja sobie teraz nie wyobrażam:D
 
Dzień dobry!

Wstałam i nie wiem ktora jest godzina - nosz kurcze każdy zegarek inną wskazuje;-)już się zakręciłam i nie wiem czy jest 8 czy 9 - niecierpię zmiany czasu;-)
wiecie, że moja Misia własnie dziś kończy 3 miesiące:szok: matko jak ten czas leci, co? Dopiero ją rodziłam - a tu mały brzdąc rośnie tak szybciutko...

Za Bruna się modlę - cuda zdażają się każdego dnia, mam nadzieję, że zdaży sie u tego małego brzdąca!

Dorciaa: a ty od rana w niedzielę ćwiczysz?? spać nie możesz czy tak cie tak energia rozpiera?:-p
Pumpkin: bo ty taka laska i tak młodo wyglądasz, że pewnie nie mogła uwierzyć, że urodziłaś dziecko - no i pewnie zazdrosna była:tak:

Wracam pogadulić z moją córcią bo słysze jakieś gu, ga, la, itp. i okrzyki radości:-D
miłej niedzieli
Dla Joli i Pumpkin: szerokich skrzydeł i udanych lotów:-)
A i ciekawa jestem jak tam dzisiejsze chrzty - na pewno wszystko się uda i czekamy na relacje!
 
a my walczymy ze sobą od wtorku coś tam moja Polcia marudna niesamowicie:-( i nie wiem co jest grane u lekarza byłyśmy w środe na sczepienie więc jest zdrowiutka, a coś nie pasuje bidulka a mama nie wie jak jej pomóc:wściekła/y:

miłego dzionka nie wiem kiedy zajrzę na dłużej trzymać mi się tam cieplutko :tak:
 
aga, nadineczka wszystkiego naj dla waszych dzieci - 3 miesiące kończą ! ahhh jak ten czas szybko ucieka ani się nie obejżymy a nasze szkraby beda juz biegały i wszystko z szafek ściagały :-)

ja dzisiaj też już od rana ćwiczyłam - drugi dzień aw 6 - a jak mnie brzucho boli maaatulu jedyna ! dawno takich zakwasiorów nie miałam ! ja nie wiem jak ja potem zrobie 3 serie po 24 powtórzeń - chyba oszaleli :-D

Nadineczka może jakiś skoczek Twoja Mała ma ? spokojnie na pewno minie - głowa do góry :-)

lece troszkę sie poobijać - M dzisiaj ma wolne więc Amelcia jest dla tatusia dzisiaj hihihi a ja musze dokończyc postepy pracy bo jutro mam prezentacje :) ale już mi zostało mniej niż więcej także nie jest źle :-)

powodzenia Dziewczyny na chrztach ! niech dzieciątka grzeczne będą :-)
 
reklama
witajcie laseczki,

mamy kolejna nie przespana noc za soba. Olus ciagle ma problemy ze zrobieniem kupki. Pręży sie i krzyczy, marudzi a kupki nie widać było. A ja pLacze razem z nim, bo nie wiem jak mu mam jeszcze pomóc. I tak juz od dłuższego czasu. Ale dziś rano juz poszło i od razu jest spokojniejszy i drzemie mi na rękach. Chyba ten nutramigen, co mu lekarz przepisał powoli zaczyna działac. Ale smierdzi jak stare skarpety. Bedaczk, takie swiństwa musi pic, brr.. Robie mu go pół na pół ze swoim mleczkiem, to mały jakoś to pije.

a mam jeszcze pytanko. Ile czasu spią wasze pociechy w ciągu dnia. Bo Oluś spi tylko jak jest na dworze, ewentualnie krótkie drzemki na rekach. I nie wiem, czy to przez te prroblemy z brzuszkiem, czy tak mało dzieci spia?

Jejku Wy tuo chrzcicie- a ja nawet nie mam kiedy pomyslec o tym. Mały by chyba ksiedza przekrzyczał w kosciele :)))

Matadu-ale kolosik. Masz co dźwigać. MOj ma 4600.

ania- dobrze,ze poszłas do innego lekarza

asiax- bedziemy sie modlic za małego bruna.
 
Do góry