reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć Kochannee szkraby:( I coraz nas mniej z skaczącymi brzucholkami. Nie pisalam nic, bo z netem mam problemy;/ A wogole juz myslalam, ze bede jedną z tych szczęściar które mają swoje iskierki przy sobie a tu dupa";/ Coś tam zapolało, skurcze kilka razy na dzień, biegunka i ciszzzaaaa....I tak caly czas:(
 
reklama
Roxeen ty to jesteś agentka, ale u mnie jest podobnie nie ma co. Dzisiaj 10 razy po schodach i przysiady. Potem podłogi a na końcu serduszkowanie i co....Nic :( Łucja tylko się pokiwala w brzuszku....:( I co tu poradzic??:(
 
A ja straciłam zaufanie już całkowicie do PC. :wściekła/y::wściekła/y:Wyżej wymieniony gostek odszedł odemnie 7 stycznia:szok:! Nie powiem bardzo się ucieszyłam z tej straty:-D:-D.Szybko wskoczyłam na neta i czytam :tak:- a tam info. że P.C. może odejsc na dwa tygodnie przed porodem:baffled:Myślę sobie no cóż jeszcze jakoś przeżyję te dwa tygodnie:-p:tak:No i jutro powinnam rodzic według tych obliczeń a tu co:confused:A tu cisza!!!!!
Więc sobie tłumaczę że no cóż jeszcze dwa tygodnie wytrzymam:sorry2: No dłużej mnie z bębenkiem trzymac nie będą mogli:baffled::-D
 
A ja straciłam zaufanie już całkowicie do PC. :wściekła/y::wściekła/y:Wyżej wymieniony gostek odszedł odemnie 7 stycznia:szok:! Nie powiem bardzo się ucieszyłam z tej straty:-D:-D.Szybko wskoczyłam na neta i czytam :tak:- a tam info. że P.C. może odejsc na dwa tygodnie przed porodem:baffled:Myślę sobie no cóż jeszcze jakoś przeżyję te dwa tygodnie:-p:tak:No i jutro powinnam rodzic według tych obliczeń a tu co:confused:A tu cisza!!!!!
Więc sobie tłumaczę że no cóż jeszcze dwa tygodnie wytrzymam:sorry2: No dłużej mnie z bębenkiem trzymac nie będą mogli:baffled::-D

Ja w ogóle jeszcze gościa nie widziałam, a Ty tu o 2 tygodniach przed porodem piszesz :szok::szok::szok: tym tempie to faktycznie wejdę w lutówki :-D
 
Nika nie ma to tamto mójC. nawet nie ma ochoty zawitać...ale słyszałam i czytałam, że nie zawsze odchodzi kilka dni przed, czasem nawet w dniu porodu.
 
nika - eee PC to ściema totalna:wściekła/y: jak w piątek taki krwisty odszedł to ja do neta a tam co? z setka opinii że góra dwa dni i poród będzie. A ja co? chodzę z brzuszkiem i nawet skurczy przepowiadających nie miałam jeszcze:-D

roxeen - hehe niezły spacerek!!!:-):-) a waga.. :szok::szok: mi ginka prognozuje że do 3,5kg dobije, ale dalej raczej nie.. Oby miała racje!

Meryen - heh witaj w brzuszkowym świecie.. :-(

Pasibrzuch, Kubiaczka - fajnie, bo wiem że młody będzie monitorowany jeśli coś się by przedłużało..

kurcze ja bym chciała już go tulić a nie drapać po stópce wystającej z brzuszka.... :-:)-(
 
a jeszcze, apropo PC - jak gince powiedziałam jaki gigant krwisty odszedł w zeszły piątek, to mówi "na fotel, sprawdzimy co tam słychać". A tam nic!! zero postępu!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
C jak Czop odcinek 5789
"Czopie odeszłeś ode mnie - to już koniec ?

A co miałem "tam" tak tkwic i tkwić ?
Se poszedłem ...
a Koniec ? Czego ??? Ciąży :confused::confused:
Nie no co Ty kobieto, na co Ty liczysz :cool2::cool2: - jeszcze panna Wody Płodowe sie musi zdecydować ... "

i tak Cięzarna i Czop zapałali do siebie wielką nienawiścią ...



:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-)



he he he ..... nic dodać nic ująć....:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry