reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Proszę jaka wierszokletka :) pięknie roxeen !! jeszcze chce wiersz o chłopakach skurczach przepowiadających
waga u Stacha była prognozowana na 3400 na dzień 14 stycznia, teraz nabrał pewnie bo ja mam ciąg na jedzienie od tygodnia jak nigdy
wróciłam własnie z zakupów w auchanie i czuję sie jakbym tone węgla przerzuciła, może to dziś się stanie :)
 
reklama
Jestem ciekawa ile moja kruszyna waży... może dowiem się jak będę w szpitalu w niedzielę? W 30 tygodniu ważyła 2940 - ale to było dawno dawno temu.

S jak skurczybyki --- będzie ciekawie...:cool2:
 
A u nas dziś tak zimno -10 i śnieg padał .Wiec ja myślę sobie zamiast spacerować zrobię dobry uczynek !Wzięłam wiec łopatę i zasuwam odśnieżam :sorry2:A mój Nikoś jak sobie siedział tak siedzi!Już wiem że upór to on ma po tacie! Po mnie będzie miał inteligencie i Urodę:-D
 
C jak Czop odcinek 5789
"Czopie odeszłeś ode mnie - to już koniec ?

A co miałem "tam" tak tkwic i tkwić ?
Se poszedłem ...
a Koniec ? Czego ??? Ciąży :confused::confused:
Nie no co Ty kobieto, na co Ty liczysz :cool2::cool2: - jeszcze panna Wody Płodowe sie musi zdecydować ... "

i tak Cięzarna i Czop zapałali do siebie wielką nienawiścią ...



:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-)


:-D:-D:-D
Jest tylko jedna towarzyszka, lojalna wobec nas i niezmiennie nieprzemijająca - Pani Zgaga ;-)
 
Skurczu przychodzisz i w nocy mi szkodzisz, wykręcasz figielki i znikasz bez ściemki. Zamieszkaj na dłużej bo to dobre znaki na wyjście Pani W. P bez większej uwagi. Nie męcz już mego ciałka i nie bądź ściemniakiem, mego humoru nieborakiem. :-D hehehehe desperka
 
reklama
Do góry