reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

cześć dziewczyny:)

Ja właśnie byłam zapisać się do okulisty - prywatnie:( niestety bo limit na NFZ 2009 wyczerpany...szok!!
Nosze okulary od 3 roku życia, jak miałam 7 lat przeszłam operacje i cały czas mam dośc poważną wadę.
Podobno wada wzroku może być przeciw wskazaniem do porodu naturalnego.
Czy wiecie coś moze na ten temat??
Pozdarwiam:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobietki:tak:
Nikki bedzie dobrze:tak:
Wczorajszy mecz rzeczywiscie super:tak:
Dziewczyny podziwiam te pracujące w szkole:tak:jak zaprowadzam małego ijest przerwa to mam ochote uciekać taki hałas:szok:
Andzia mojego wczoraj też grzało i tak mnie wkurzył ,że prawie wyłapał talerzem z obiadem:-Da ze złości to ryczałam jak krowa:-D
Dzisiaj w nocy jak wstawałam na siusiu to mój małzonek pomagał mi się podniesć:-Dtak mi szło wstawanie,ze az sie obudził:-Djakas niezgrabna jestem:-p
 
Anna_ajra dzięki:-) Ze zdrówkiem już zdecydowanie lepiej :-) Byliśmy dzisiaj na kontroli i wszystko jest w porządku, a Olisiowa wysypka powoli usuwa się w cień:-)
Posłuchałam sobie serduszka Małej, a jutro na usg połówkowe lecę, troszkę się stresuję, ale musi być dobrze przecież ;-) Za to nie nacieszyłam się za bardzo pogodą, znowu jest do bani, niby jeszcze nie pada, ale już się chmurzy :-(

Martynka myślę, że musisz porozmawiać ze swoim ginem i okulistą, wada wzroku często jest głównym wskazaniem do CC:tak:

Nikki daj znać co u Was słychać, jak tam Wiktorek? Trzymajcie się cieplutko :tak:

Miłego dzionka Kobietki, idę sobie jakąś kawkę strzelić, bo zaraz przytnę komara na klawiaturze :-p
 
Jakaś dzisiaj nie do życia jestem. Jeszcze tylko dwa dni i zmykam na długi urlop. Wybieramy sie nad polskie morze, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze. Zakupiliśmy wózek i cieszę się jak nie wiem co:)
 
cześć dziewczyny:)

Ja właśnie byłam zapisać się do okulisty - prywatnie:( niestety bo limit na NFZ 2009 wyczerpany...szok!!
Nosze okulary od 3 roku życia, jak miałam 7 lat przeszłam operacje i cały czas mam dośc poważną wadę.
Podobno wada wzroku może być przeciw wskazaniem do porodu naturalnego.
Czy wiecie coś moze na ten temat??
Pozdarwiam:*


z tego co mi wiadomo to jest wskazane cc:tak:

LILKA a jaki kupiłaś wózio daj linka na odpowiedznim wątku:tak:
 
Ze zdrówkiem już zdecydowanie lepiej :-) Byliśmy dzisiaj na kontroli i wszystko jest w porządku, a Olisiowa wysypka powoli usuwa się w cień:-)
Posłuchałam sobie serduszka Małej, a jutro na usg połówkowe lecę, troszkę się stresuję, ale musi być dobrze przecież ;-) Za to nie nacieszyłam się za bardzo pogodą, znowu jest do bani, niby jeszcze nie pada, ale już się chmurzy :-(

Miłego dzionka Kobietki, idę sobie jakąś kawkę strzelić, bo zaraz przytnę komara na klawiaturze :-p

Super, że z Oliśiem lepiej:tak:
Ja o godz. 15,00 będe dzwonić, żeby zarejestrować się na połówkowe.
A kawka - bardzo dobry pomysł, bo ja też chodze jakaś śpiąca .
chyba musze wziąść się za prasowanie, ale coś nie mam natchnienia i tak kombinuje co tu zrobić, żeby nie prasować...
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny:)

Ja właśnie byłam zapisać się do okulisty - prywatnie:( niestety bo limit na NFZ 2009 wyczerpany...szok!!
Nosze okulary od 3 roku życia, jak miałam 7 lat przeszłam operacje i cały czas mam dośc poważną wadę.
Podobno wada wzroku może być przeciw wskazaniem do porodu naturalnego.
Czy wiecie coś moze na ten temat??
Pozdarwiam:*

Poważna wada jest podstawą do cc. Wysokie ciśnienie w oku / oczach również


Mnie z prasowania zostały koszule mojego mena - jakieś 20 sztuk - chyba zrobię to na raty.
 
reklama
cześć dziewczyny:)

Ja właśnie byłam zapisać się do okulisty - prywatnie:( niestety bo limit na NFZ 2009 wyczerpany...szok!!
Nosze okulary od 3 roku życia, jak miałam 7 lat przeszłam operacje i cały czas mam dośc poważną wadę.
Podobno wada wzroku może być przeciw wskazaniem do porodu naturalnego.
Czy wiecie coś moze na ten temat??
Pozdarwiam:*

Tak podają w wielu zrodlach, ale osobiscie nigdy nie wnikalam bardziej w tą kwestie. Pewnie to zalezy od rodzaju wady i wtdy lekarz okulista wystawia zaswiadczenie o wskazaniach do cc.
 
Do góry