reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Już nie mogę sie doczekać az u nas pierwsza zakomunikuje o wymiarach nowonarodzonego dzidziuśka :)

Witam poniedziałkowo, dziś nie zameldowałam się na kawce bo kiepsko spałam i ledwo do pracy wyrobiłam.
Męczyly mnie różne wizje i co zasnęłam to się budziłam. Masakra.
Wczoraj wieczorem koleżanka radziła mi się co robic bo jej znajoma urodziła 3 tyg temu a termin miała na koniec października - czyli w 7 miesiącu. Dzieciątko walczy dzielnie ale co rusz są kryzysy.
Dlatego skojarzyło mi się z tym co napisała lilka - oby to było jak najpóźniej. Różne terminy mamy ale oby to nie było wcześniej niż grudzień i to taki w połowie.

anna_ajra - witam kolejną nauczycielkę, ja również zastanawiałam się czy wrócić do szkoły ale narazie czuję się ok więc pracuje
 
Dlatego skojarzyło mi się z tym co napisała lilka - oby to było jak najpóźniej. Różne terminy mamy ale oby to nie było wcześniej niż grudzień i to taki w połowie.
Kaja ja myślałam raczej o pozytywnym rozwiązaniu worka. U nas wszystkich na pewno będzie do samego końca wszystko ok i wszystkie urodziny piękne, zdrowe dzidziuchy
 
Poważna wada jest podstawą do cc. Wysokie ciśnienie w oku / oczach również


Mnie z prasowania zostały koszule mojego mena - jakieś 20 sztuk - chyba zrobię to na raty.

Ja mam do prasowania 14 szt, siedzę i patrze na nie bo nie mogę się zabrać, a obiecywałam że poprasuję po 3 dziennie, nienawidzę tego robić, aż płakać się chcę:-(
 
reklama
Witajcie:-) Nikki jak tam mały? Polepszyło się coś? Jej ale naskrobałyście :tak: Ja już po badaniu prenatalnym. Masakra, tak się nie chciał dzidziuś pokazać że 1,5h nas męczyli w poszukiwaniu narządów. W każdym bądź razie wsio ok, twarzy nie dało się zobaczyć bo się dzidzia zasłaniała ją rączkami. Waży 540g:tak: No i teraz news . Już nie wiadomo czy dziewczynka:-D Bo było dwóch lekarzy i jeden mówił że raczej dziołszka a drugi że "to"za duże jak na dziołszkę więc sprawa płci nadal otwarta. Więc witam ponownie w gronie niewiedzących:tak:i tak to z tym USG bywa:-D
 
Do góry