reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ok, golanda zaraz się robi. Nie wiedziałam, że już wiesz, kto am mieszka.

A my bardzo długo w kawalerce mieszkaliśmy, więc wiem, co to znaczy. A teraz będziemy się ganiać.:-)
Na prawde zazdroszcze:) my w kawalerce z 2 kociakami, psiakiem i niedługo z dzieckiem ale bedzie weeeesoło;-)
A co do płci, to jakos tak robilam usg zanim lista powstala, to pewnie dlatego:-)
Spox i dzięki:)
 
reklama
Golanda, będzie wesoło.;-) A przy malutkim dziecku to nawet kawalerka bardzo się sprawdza. Jak mały się wiercił w nocy, zaraz słyszałam. Kiedy raczkował lub uczył się chodzić, wszystko miałam pod kontrolą i mogłam nawet w tym czasie spokojnie obiad robić. To ma swoje plusy i minusy.
 
Golanda, będzie wesoło.;-) A przy malutkim dziecku to nawet kawalerka bardzo się sprawdza. Jak mały się wiercił w nocy, zaraz słyszałam. Kiedy raczkował lub uczył się chodzić, wszystko miałam pod kontrolą i mogłam nawet w tym czasie spokojnie obiad robić. To ma swoje plusy i minusy.

Masz racje, moja siostra tez mi to powtarza i twierdzi ze sie nie nabiegam dzieki temiu i ze faktycznie wszystko ma sie na widoku :)
hehe
Kociaki w sumie są spokojne, a wlasciwie jeden, wiec sie o niego nie martwie, tylko drugi ma czasem szalone momysły, np uzywanie obrazu na scianie jako drapaczki o pazurów. Zobaczymy, moze nie bedzie tak zle:) Ale na pewno teraz mozesz odetchnąć jak jest wiecej przestrzeni:)
 
Rozumiem, że nadal w Polsce jesteś :confused: Czyżby rodzinny kraj wyprowadzał cię z równowagi czy panujące upały :-D Żartuję... :-D Spokoju życzę i miłego
:-)
Ja już w domu:tak:
Hello dziewczynki
Ja wpadam sie tylko przywitac i liste podpisac bo rodzinka jest u mnie i czasu brak;-) Mam nadzieje ze u was ok a wiecej napisze jak bede miala chwilke:-)
To miłego weeekendu z rodzinką, ja zawsze uwielbiam jak ktoś do nas przylatuje:tak:

cześć mamuśki, już jestem pochłaniam te babeczki i nie mogę się oderwać takie mi dobre wyszły a na wieczór robię galaretke z owocami bo ostatni placekz brzoskwiniami już się skończył, normalnie mam napady na pieczenie czegokolwiek!:-D
byłam w salonie nissana najpierw i w ogóle sorry mówię jaki samochód mnie interesuje a facet "czy ma pani jakiekolwiek pojęcie o tych samochodach?" no masakra kto ja jestem żółtodziób?!:wściekła/y:jak baba to nic nie wie:wściekła/y:? to mu powiedziałam jaki chcę silnik ile ma koni i generalnie wyrecytowałam wszystko co mi M napisał w domu i troche go zatkało:-D:-D:-Djednak najfajniejsze autko mają w citroenie i chyba zielone to mi do zielonego xlandera będzie pasował:-D:-D:-D:-D:-Dno teraz gadam jak baba:-D

byłam też w totku za wygrane 20zł puściłam kupony moze teraz się uda więcej:happy:
planuję dzisiaj mielone z mizerią i ziemniaczkami z kopekiem na obiadek chyba za godzinkę się za to zabiorę...
i najważniejsze...dzwonili ze szkoły mają przygotowaną umowę podpisuję w poniedziałek na radzie i tu bardzo bardzo proszę trzymać kciuki żeby pani dyrektor miała chwilową zaćmę i nie zauważyła brzuszka i podpisała umowę na nieokreślony!!!:-D:laugh2::laugh2:
Trzymam kciuki

i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)
gratuluję dziewuszki:-)

Jestem po badaniach prenatalnych bedziemy miec coreczke i jest w 100% zdrowa. Bardzo sie cieszymy.
i kolejna dziewuszka, gratuluję:-)
Witam również nowe mamuśki:-)
 
Witam nową stycznióweczkę :-)
labamba - popatrz jak szybko minął pobyt w Polsce, nie pokapowałam; mam nadzieję, że był udany
macy - gratuluję nowego mieszkanka, oby przeprowadzka była szybka i nie męcząca.
 
Witam nową mamusię i dziewczyny, gratuluję córeczek!!!:-D:-D
na 99% kupimy ten samochód:-D:-D:-D:-D zielony:-D duży i przestronny no nic teraz będą jak matka polka z mini vanem:-D jak chcecie to zobaczcie co mi M wynalazł: citroen c3 picasso:-D:-D:-D:-D

dobra dziewuszki zmykam spać padam na pysk spać spać spać do juterka!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ależ tu zastoj dzis wieczorem ;-) ja wlasnie paznokcie pomalowałam żeby jutro mieć z głowy takie "przyjemności'',czekam aż wyschną i też do spania sie bede układac. dobranoc stycznioweczki :*;-)
 
Do góry