reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Macy, no to będziemy za tobą tęsknić:tak:niech ci najpierw internet podłączą, a cała reszta rzeczy to później;-):-p:rofl2:
tylko się nie wysilaj i nie noś czasami czegoś przy przeprowadzce:no:
a na parapetówe to się tu wszystkie piszemy:rofl2:

Monika12b, gratuluje zdrowej córeczki. Przybywa nam dziewczynek:tak:
 
Jestem po badaniach prenatalnych bedziemy miec coreczke i jest w 100% zdrowa. Bardzo sie cieszymy.

Gratulacje! To wpiszę od razu na listę maluszków, przybędzie jedna kobieta.:-)

Macy, no to będziemy za tobą tęsknić:tak:niech ci najpierw internet podłączą, a cała reszta rzeczy to później;-):-p:rofl2:
tylko się nie wysilaj i nie noś czasami czegoś przy przeprowadzce:no:
a na parapetówe to się tu wszystkie piszemy:rofl2:
:tak:
Chyba tak nawet wyjdzie, bo nie wiem, kiedy nam raczą meble dostarczyć. Ale tym się nie przejmuję. Ważne, że tam ogród jest, duża kuchnia i sporo przestrzeni. Powoli będę to wszystko układać, jak już będę miała gdzie. A trochę pewnie i tak w kość dostanę, jak to przy przeprowadzce.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
mam nadzieje ze nie zmieni zdania.. bo chyba padne na tym usg za 2 tygodnie... ale to bedzie badanie prenatarne wiec juz powinnam znac plec na 100% ... rany przejadlam sie chyba zjadlam normalnie za dwoch albo i za trzech... ale nie jest zle od wczesniejszej wizyty przytylam tylko 0,5 kg...
 
Dziewczyny witam po tygodniowej nieobecności sporo było do nadrobienia ale już prawie wyszłam na prostą z tych zaległości:-)
justka gratuluje córci:-)
a ja mam z kolei ogromną chęć gotowania, nigdy nienawidziłam pichcenia a teraz robię zapiekanki, makarony, pizze, ryże... dziś zapiekane cukienie i chcę sama zrobić cukierki krówki :-D Zapraszam! :-)
czekamy na przepisy na te pyszności w wątku kulinarnym:-)
 
powodzenia, przy nadrabianiu zaległości:-D:rofl2:

no to kolejny nocny marek nie daje spać mamusi :-D

Jeżeli chodzi o serduszkowanieto może narazie odpuść sobie do czasu wizyty u gina.
Ja miałam w pierwszym trymestrze plamienia po bzykaniu i ginka mówiła, że w moim przypadku to były skurcze macicy. Brałam luteine dowcipnie, zakaz serduszkowania i kanapowy tryb życia. Ale już jest ok i moge spełniać obowiązki małżeńskie;-):-D
A mąż, hm... tak to już jest z tymi chłopami, im chyba bardziej buzują hormony niż nam:-p;-)Nieprzejmuj się i odpoczywaj.:tak:

W moim przypadku jestem pewna na 99% że też są to skurcze, bo po prostu czuję jak brzuch mi twardnieje. W pierwszej ciąży też miałam problem z przedwczesnymi skurczami przepowiadającymi więc zapowiada się znów to samo. Mężowi od razu powiedziałam, że musi żyć w celibacie do czasu wizyty - zdrowie maluszka najważniejsze. :tak:

Jaki upał dziś u nas :szok::baffled: Jula przez tą pogodę ani spać nie chce, ani jeść, zwariować z nią idzie :baffled: Marudzi paskudnie, dziś cały dzień spędziłam z nią w tym upale na dworzu, bo w domu bym z nią zwariowała.

Męża wysłałam po kurczaka wędzonego, no cholerka musze zjeść, nie wytrzymam :-D
 
Gratulacje! To wpiszę od razu na listę maluszków, przybędzie jedna kobieta.:-)


Chyba tak nawet wyjdzie, bo nie wiem, kiedy nam raczą meble dostarczyć. Ale tym się nie przejmuję. Ważne, że tam ogród jest, duża kuchnia i sporo przestrzeni. Powoli będę to wszystko układać, jak już będę miała gdzie. A trochę pewnie i tak w kość dostanę, jak to przy przeprowadzce.:baffled:


Ale zazdroszcze, tez mi sie marzy przeprowadzka do mieszkanka, takie 2pokoje 55mkw hmmm...pomarzyc zawsze wolno:)
Puki co musze sie zadowolic kawalerką:)
A Ty sie kobitko nie przemeczaj tylko przy tej przeprowadzce!

Acha, Macy, mozesz mnie wpisac na liste oczekujących na córcie:)?
Dzieki z góry:)

Monika12b gratuluje córeczki:)
 
Ostatnia edycja:
Ok, golanda zaraz się robi. Nie wiedziałam, że już wiesz, kto tam mieszka.

Pozostałe dziewczyny proszę o wpisywanie przy wątku "obstawiamy chłopiec czy dziewczynka". Jak się już podłączę, uzupełnię i będzie mi tam łatwiej szukać.

A my bardzo długo w kawalerce mieszkaliśmy, więc wiem, co to znaczy. A teraz będziemy się ganiać.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry