reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Justka: gratuluję córci - ciekawe tylko co twój gin ostatnio widział, siusiaka z pępowina pomylił?;)heheh[/QUOTE]

sama jestem ciekawa.. co z czym pomylil ....padne jak na nastepnej powie mi cos innego... a co do szyjki bada mi ja za kazym razem na wizycie ...
moj maz jest wniebowziety.... powiedzial ze wie co robil:-):-) uwielbiam patrzec na niego jak sie cieszy ma wtedy takie diabelskie ogniki w oczach i czas cofa sie o 9 lat.... a moze to tylko hormony,,,,:-):-)
 
reklama
no to witamy w naszych skromnych progach violcia :-p

ja na obiad barszcz dziś mam.. przejęłam sie tymi słabymi wynikami i pobiegłam po buraki :-D
ależ sie nie moge jutra doczekac.. biegam po domu jak małe dziecko! Nie byłam na żadnym weselu od 2 lat prawie :baffled: nawet mi sie nie chce samego wesela tylko tej całej "zadymy" przed.. fryzjer, szykowanie, wybieranie kwiatów dla pary młodej, wiązanie krawata dla D .. mmmmmm.. :-D:-D Na szczęście na 16 ide na kurs prawka na dwie godzinki, to mi może czas szybciej do jutra zleci.

Dziewczyny przez swoje kiepskie rozgarnięcie zapomniałam zapytać na wczorajszej wizycie o jakieś tabletki od alergii,bo mnie dopadła straszliwa :-( ciągle leci z nosa, kicham chyba milion razy dziennie, oczy mam czerwone i załzawione jak u ćpunki :confused:. Może wy macie jakieś sposoby przynajmniej na ten katar? Bo nie nadążam z wyciąganiem chusteczek ;-) Czytałam w internecie że lepiej zrezygnować z Acatarów itp. a pani w aptece powiedziała,żeby iść do lekarza,bo ona sama nic mi nie da.
 
Dzięki za info.

Jutro rano idę jeszcze do lekarza na wizytę samą, to się wszystkiego dopytam szczegółowiej o tych moich przypadłościach.

Pozdr
 
Jolcia przede wszystkim musimy pamietac o jednym: kazda z nas jest inna;-)I to co u jednej z nas jest nie tak u innej jest zgodne z jej natura.Mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko w porzadku bedzie i lekarz Cie nie uziemi....Daj znac po wizycie co i jak?
 
i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)


garatuluje córci:-)

a ja mam termin na 1 stycznia :p
Ciekawe czy będę się zaliczała do 'styczniówek' :p czy może dostanę miano 'grudniówki' hehe :)


witam i GRATULUJE:-)


zapytać na wczorajszej wizycie o jakieś tabletki od alergii,bo mnie dopadła straszliwa :-( ciągle leci z nosa, kicham chyba milion razy dziennie, oczy mam czerwone i załzawione jak u ćpunki :confused:. Może wy macie jakieś sposoby przynajmniej na ten katar? Bo nie nadążam z wyciąganiem chusteczek ;-) Czytałam w internecie że lepiej zrezygnować z Acatarów itp. a pani w aptece powiedziała,żeby iść do lekarza,bo ona sama nic mi nie da.


tak samo miałam i masakra:baffled:ale nic nie brałam i przeszło :tak:no np.dzisiaj tez kichnełam pare razy ale to już nic z porównaniem do tego wcześniej:baffled:


Ach a mnie synek i M denerwują:-(jestem tym wykończona i do tego zdenerwowana:-(z M się nie moge dogadać a synek swoim brojeniem dorzuca 3 grosze:-(teraz co nieco mnie zakoli na dole brzuszka i nie wiem czy to jest coś złego bo nie miałam wcześniej tak:sorry2:dobrze że wizyta się zbliża:sorry2:jeju zawsze coś :sorry2:
 
paula3 - ja mam od dziecka bardzo silna alergie i teraz w ciazy jest mi bardzo ciezko, ale niestety nie mozna brac zadnych lekow antyhistaminowych !! Tzn. sa leki z grupy B, ktore ewentualnie mozna przyjmowac, ale tak naprawde nikt nie prowadzi testow tych lekow nad kobietami w ciazy i nie sposob dokladnie ocenic ich wplywu na plod. Takimi lekami ewentualnie dozwolonymi sa claritine lub zirtec np., ale to tylko wtedy gdy ryzyko zwiazane ze zdrowiem matki przewyzsza zagrozenie dla plodu. Co mozesz brac - np. wapno zwykle, rozpuszczalne. Jesli wczesniej nie bralas zadnych lekow powinno pomoc. Krople do nosa tez nie sa wskazane, mozesz uzyc wody morskiej i zwilzyc sobie nos - ale mi to zupelnie nie pomaga. Ja w nocy potrafie przez godzine kichac, prychac, wszystkich budze i strasznie sie mecze.. na poczatku oblecialam wszystkich lekarzy, zeby dostac cokolwiek, ale teraz juz sie nei łudzę. Wiem, ze nie ma bezpiecznego leku i wytrwale znosze wszelkie alergiczne neidogodnosci :)
 
Jolcia przede wszystkim musimy pamietac o jednym: kazda z nas jest inna;-)I to co u jednej z nas jest nie tak u innej jest zgodne z jej natura.Mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko w porzadku bedzie i lekarz Cie nie uziemi....Daj znac po wizycie co i jak?


Na USG i wizyty chodze do lekarza z...pracy.
A jutro ide na wizyte prywatnie - na usg za jakis czas do prywatnego. Ten jest nowy - ide pierwszy raz. Dopiero będzie musiał sie wdrożyć.

Oczywiście wezme ze soba zdjęcia i opis. Dam znać
 
ale na wczesniejszej wizycie powiedziala ze miedzy nozkami cosik jest... ale od samego poczatku mialam przeczucie ze synus ...4 wrzesnia dokladne badanie wiec juz na 100% powie mi jak to jest... ale ciesze sie bez wzgledu na plec.. najwazniejsze zeby kruszynka urodzila sie zdrowa... :-):-)

Gratuluję! Zapaliła mi się lampka, że może i u mnie się zmieni :-D

Gratuluję!!! ja musze jeszcze czekać, :-D:-D:-D
Beti my mówimy do brzuszka Jasiek i ciągle myślę że to jednak chłopaczek no ale zobaczymy nie takie psikusy los sprawia, ginio będzie szukał siusiaczka 3 września i jak sam powiedział nieważne jaka płeć ważne żeby zdrowy chlopak:-D:-D:-D:-D

a poniedziałku się trochę cykam wciagnę brzuch ale to na niewiele się zda bo jestem już okrągła nawet na buzi;)

a tak w ogóle to jestem ostatnio taka szczęśliwa że chyba pęknę nie wiem czemu cieszę się jak głupia i to jest wspaniałe!1!!!
Powodzenia, ładnie się ubierz w wielką, luźną tunikę takie są modne - nie zauważą :-D

a ja mam termin na 1 stycznia :p
Ciekawe czy będę się zaliczała do 'styczniówek' :p czy może dostanę miano 'grudniówki' hehe :)
witamy serdecznie, ale masz termin fajny :-)
 
reklama
A u nas po mieście właśnie jeździ straż pożarna i przez megafon ostrzega przed burzami i nawałnicami. Mam nadzieje, że nie będzie powtórki z przed miesiąca, bo ja znowu sama w domu :(
 
Do góry