reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzięki wszystkim za miłe przywitanie. Troszkę o sobie: mieszkam w Sosnowcu, termin porodu mam na 31.01.2010 r. - jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam pół roku temu w 10 tc. Dzieciątko jest planowane i bardzo wyczekiwane, a ze względu na moje złe doświadczenia, jestem troszkę przewrażliwiona i panikuję z byle powodu. Ale póki co mój maluszek rośnie zdrowo, noi wygląda na to że będzie to chłopczyk :)
Serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki, mam nadzieję że się lepiej poznamy i będziemy wymieniać wszelkiemi doświadczeniami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!
 
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!

to super Nikki, zapowiada ci się fajny Nowy Rok:-D Może ci się uda urodzić pierwszego noworodeka w roku:) Gratuluje płci męskiej:-D
 
Ostatnia edycja:
Czemu?To co takiego sie teraz dzieje?
Ja powiem ci ze mi pan ginekolog zapewnil dobre warunki w szpitalu przy porodzie choc go wtedy nie bylo na dyzuze,powiedzial wszystkim co i jak ma wygladac:tak:panu P tez;-)
Podobno mae zainteresowanie lekarzy rodzacymi kobietami,totalna olewka:tak:pomimo ze porod miala krotki to nie fajny bo dziecku zaniklo tetno i miala isc na cesarke i gdyby polozna nie polozyla sie jej na brzuchu(po wyjsciu lekarzy?)a druga rekami z niej na sile dziecka nie wyjela to moglo sie zle skonczyc:tak:podobno podstawa to polozna teraz i co druga dziewczyna do porodu ma swoja bo na lekarzy liczyc nie mozna:tak:wiec wole zaplacic i miec opieke w miare:tak:
 
Nikki, gratulacje!!! A widzisz - Ty nie miałaś przekonania do tej córki. I te różowe Tobie nie leżało. Szczerze mówiąc ja też myślałam, że chyba u Ciebie drugi chłopiec będzie. Nie wiem dlaczego, bo Cię przecież nie znam! :-) To pewnie teraz jesteś szczęśliwa. Ja do mojej wiadomości zaczynam przywykać - i niech dziewczynka zostanie!!!
 
Ostatnia edycja:
Nikki Gratuluję:-) No proszę jaka niespodzianka. Jak wszystko super to wspaniale:-) To pewnie nieco zaskoczona jesteś?:-)
 
Nikki gratuluje synka:-)

Ja tez chcialam synka zawsze bardzo. Ale ostatnio jak zaczelam wchodzic do sklepow z ubrankami dla dzieci to dziewczynke tez chce bardz bardzo heh zaptrzylam sie na sliczne ciuszki dziewczece, kolorowe sukieneczki, kapelusiki etc etc.
 
to super Nikki, zapowiada ci się fajny Nowy Rok:-D Gratuluje płci męskiej:-D

Nikki, gratulacje!!!

Nikki Gratuluję:-) No proszę jaka niespodzianka. Jak wszystko super to wspaniale:-) To pewnie nieco zaskoczona jesteś?:-)

Dziękuję, skrycie nadal marzyłam o chłopcu i jest!!! Mąż też zachwycony, chociaż nie mógł być na usg. Najważniejsze jednak, że synuś jest zdrowy, wszystko ma dokładnie posprawdzane. Podczas badania spał, a gdy się obudził, zaczął rozkosznie ziewać, potem ssał piąstkę, dotykał nóżek rączkami, no po prostu nie mogłam się napatrzeć!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!

Gratuluje synusia:-)i super,ze wszystko z maluszkiem w porzadku:-)
 
Do góry