reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

u nas też problem za spaniem
moja córa dzis pospała do 8.00 ... o 12.00 kładę ją na drzemkę a ona spać nie chce.... poleżała w łóżeczku i nic... poszłam do niej... poklepałam po pleckach... a na się śmieje...
to ją ubrałam i poszłyśmy na spacer.... i na spacerze też nie spała... teraz siedzi na podłodze i się bawi i na śpiącą nie wygląda.... chyba dziś zostaniemy bez drzemki :szok::szok:
 
reklama
Patrysia mam to samo, Oliś stęka, kwęka i marudzi, ale spać nie ma zamiaru w przeciwieństwie do mnie ;-)



no własnie :sorry2:teraz pije herbatke i leży na łóżku moze zaśnie bo oczy mówią spać ale rozumek chyba bawić:sorry2:a ja lubie jak sobie zrobi drzemke wtedy chwila spokoju no i nie jest tak marudny jak sie prześpi:tak:
 
reklama
Mój łobuziak od roku już nie robi sobie drzemek w dzień. Za to wieczorem o 8 -9 idzie spokojnie i grzecznie spać. Przedtem zawsze był problem z zasypianiem. Zresztą jako niemowlę tez nie chciał spać w dzień, godzinkę go usypiałam, a gdy zasnął spał 20 min i koniec drzemki. :baffled:. Normalnie była masakra. Teraz przynajmniej mam spokój:-).
 
Do góry