reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
patrysia86 - Torbiel (cysta) jest wytworem patologicznym.Są najczęściej występującym rodzajem łagodnego nowotworu. U kobiet cysty pojawiają się często w narządzie rodnym. Stosunkowo rzadko występują na wargach sromowych. Skopiowalam to zeby nie bylo :sorry2:


dziekuje za wytłumaczenie:tak:
 
Gosia_k23Dzięki.Macytak to napewno przepuklina dzieki za troske...Alescie sie rozpisały szok normalnie...ja mialam internet jakis zwolniony i do tego likwiduje firme a raczej dwie i 17 były 3urodzinki mojego synka...a dzis 19 synus miał uroczyste zakończenie roku szkolnego tzn żłobkowego tak wiec malo czasu na forum ,mam ale staram sie zaglądac do was po za tym teraz w srode jedziemy nad morze na tydzien wiec pewnie nie bede tak czesto zagladac ale nie ,yslcie ze juz mi sie znudzilo, bo zamierzam z wami byc az do porodu i dluzej nawet jeszcze...:-)pozdrawiam a propo moje samopoczucie lepiej teraz i co ciekawe odpukać nawet mi przeszły zaparcia(odpukać):confused:
udanego pobytu and morzem
p.s fajny avatarek :tak:
 
;-);-)

Wydaje mi się, że jest jak najbardziej ok. A dostałaś wynik pisemny? Bo tam pisze ryzyko trisomii i podane jest prawdopodobieństwo. Moje dziecko miało crl 64,3 mm i nt wynosiło 1,5 mm i był to dobry wynik.

nie dostałam wyniku jeszcze, bo czekam na wyniki badań krwi. będą to później składać w całość i określać ryzyko. kurcze te milimetry a jakie to ma ogromne znaczenie... ale mam nadzieję, ze wszystko jest dobrze.
 
Witam. Ja byłam wczoraj u lekarza i dowiedziałam się że jestem w 8 tygodniu ciązy. BARDZO SIĘ CIESZĘ. Mam już córeczkę która ma niecałe dwa latka.
 
reklama
Do góry