reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie,
Długo mnie nie było :szok: i przeżyłam szok :-D. Chyba miesiąc będę czytało nasze forum. Ale widzę że już powoli mijają nam dolegliwości różnej maści super!!! Miejmy nadzieję, że teraz będzie już lepiej. Kurcze ja właśnie odebrałam wyniki badań i niestety znowu płytki mi spadają :-(. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to szybko poestępowało bo nie chcę dzidzi faszerować sterydami :-(. A miałam cichą nadzieję że tym razem będzie inaczej :wściekła/y:!!
Pozdrawiam Was ciepło chodź dysc leje i leje ...
 
reklama
Jeżeli chodzi o płeć dziecka to też mam przeczucie ( i to od dnia poczęcia hahaha) że to dziewczynka. Ciekawe czy to autosugestia czy faktycznie to do nas samo przychodzi. No i ciekawe czy się potwierdzi :cool2:!! A i wogóle nie mam ochoty na słodkości a przed ciążą opychałam się słodyczami jak głupia!!
 
Jeżeli chodzi o płeć dziecka to też mam przeczucie ( i to od dnia poczęcia hahaha) że to dziewczynkaopychałam się słodyczami jak głupia!!

To tak jak i ja jadłam slodycze jak dziecko, a teraz ani mi sie pomysli za to owoce moge jeśc kilogramami, ostatnio z ciasta zjadłam tylko truskawki, a moja mama zrobiła oczy jak u hipopotama:laugh2:
 
Pysia mam dokładnie to samo!! Owoce ile wlezie warzywa ile wlezie a słodycze mogą sobie leżeć :-D mój M zagląda mi w oczy i pyta czy się dobrze czuję jak przechodzę obojętnie obok słodkości. W pierwszej ciąży to sobie nogą pomagałam w upychaniu słodyczy w buzi a teraz proszę ..
 
Cześć dziewczyny a ja jestem nowa i chyba raczej termin będę miała na luty bo dopiero wczoraj się dowiedziałam,że noszę fasolkę;-) No ale chyba mnie nie wygonicie,co?:-p
Pozdrawiam wszystkie przyszły mamusie!!!
 
Pysia mam dokładnie to samo!! Owoce ile wlezie warzywa ile wlezie a słodycze mogą sobie leżeć :-D mój M zagląda mi w oczy i pyta czy się dobrze czuję jak przechodzę obojętnie obok słodkości. W pierwszej ciąży to sobie nogą pomagałam w upychaniu słodyczy w buzi a teraz proszę ..

Ostatnio jadłam truskawki kiloframami i kiwi a teraz mam taka ochote na śliwki węgierki :shocked2:

Cześć dziewczyny a ja jestem nowa i chyba raczej termin będę miała na luty bo dopiero wczoraj się dowiedziałam,że noszę fasolkę;-) No ale chyba mnie nie wygonicie,co?:-p
Pozdrawiam wszystkie przyszły mamusie!!!

GRATULACJE , fajnie miło sie raobi jak nas przybywa życze zdrowych i spokojnych 9 miesiecy.:-)
 
A ja już nie mogę się doczekać, kiedy maluch ujawni nam czy jest dzidzią czy dzidziem;-)
Przynajmniej będziemy mieć z M mnóstwo czasu na kłótnie w sprawie imienia:-D

Tez z tego wlasnie powodu bede chciala wiedziec...choc na poczatku mowilismy,ze nie bedziemy chcieli...Ale to imie wlasnie....:)
 
Witam, u mnie podobnie, buro, szaro, ponuro i leje... nie ma co nawet z domu wychodzić, bo tylko się można przeziębić...
A co do płci, to chcę znać jak najwcześniej, żeby kupować wyprawkę w odpowiednim kolorze, wózek, ciuszki, pościel itp..
 
reklama
Do góry