reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czesc dziewczyny mam małe zmartwienie ponieważ zmienił mi sie kolor śluzu z białego na żółto pomarańczowy czy to coś złego?
Martwię się bo tydzień temu na wizycie wszystko było dobrze
Poradźcie coś:-(
 
reklama
Czesc dziewczyny mam małe zmartwienie ponieważ zmienił mi sie kolor śluzu z białego na żółto pomarańczowy czy to coś złego?
Martwię się bo tydzień temu na wizycie wszystko było dobrze
Poradźcie coś:-(

Kruszynko z tym sluzem to właśnie różnie bywa, ja miałam śluz o brązowym zabarwieniu i wpadłam w panikę, pojechałam do lekarza, dał mi Duphaston, juz wczesniej brałam Luteine i kazał sie oszczędzać, wiecej lezec niz chodzić. Warto ZAWSZE skonsultowac sie z lekarzem.:tak:;-);-);-):tak:
 
witam, mam 5 letniego synka i teraz przytrafiła nam się niespodzianka, rok się staraliśmy i nie wychodziło, zrezygnowałam ze starań i maluszek sam zdecydował że się pojawi

przez miesiąc nie wiedziałam że w ciąży jestem :-) i w szoku byłam bo byłam pewna że cykl mi się przedłuża z powodu popsucia się hormonów w końcu w 54 dc ;) zatestowałam i kreska pojawiła się natychmiast, 2 dni później udało mi się już być na usg, był to ostatni piątek maja :)

pisuję też na innych forach ale mam niedosyt :rofl2:, mimo że do pracy chodzę to jakoś czas się zawsze znajdzie na wirtualne pogaduchy :)
 
Witam wszystkie nowe mamy :-) Jak nas dużo się robi :-)
Widziałam, że był wątek pracy, ja nie mam pojęcia kiedy pójdę do pracy...miałam już iść teraz(była dobra praca w banku) no ale jestem w ciąży...Na razie nie ma perspektyw na pracę. Ale w mojej sytuacji i tak nie jest źle, bo ja dopóki będę się uczyła, to dostaję pieniądze, więc parę groszy więcej jest.
Wczoraj strasznie brzuch mnie bolał, na szczęscie potem przeszło. A moje przeziębienie na razie się okropne. Mam nadzieję, że w końcu przejdzie, bo na razie to tylko gorzej :baffled:
 
przez miesiąc nie wiedziałam że w ciąży jestem :-) i w szoku byłam bo byłam pewna że cykl mi się przedłuża z powodu popsucia się hormonów w końcu w 54 dc ;) zatestowałam i kreska pojawiła się natychmiast, 2 dni później udało mi się już być na usg, był to ostatni piątek maja :)
QUOTE]

Witj DoDo wsród Stycznióweczek, GRATULUJĘ niespodzianki, lepsza nie mogła byc:-):-D:-D:-D:-).
Nasze forum jest SUPER więc wierze, ze szybciutko sie zadomowisz.:tak::tak::tak:


Aniu ja jak czuje ból brzucha to odrazu biorę nospę i do łózka - pomaga.;-)
 
Ostatnia edycja:
Pysia widzę że jesteś Lubelaczką, to tak jak ja tylko że od września 2007 pracuję i mieszkam w W-wie :)

mieszkałam poprzednio na os. Nałkowskich całe życie :)
 
Pysia widzę że jesteś Lubelaczką, to tak jak ja tylko że od września 2007 pracuję i mieszkam w W-wie :)
mieszkałam poprzednio na os. Nałkowskich całe życie :)

Prawie Lubelanką, ale lekarza prowadzacego mam w Lublinie w LUXMEDZIE.
DoDo a ty na stałe juz w Warszawie czy chwoliwo, w znaczeniu na jakis czas czy raczej osiadłas juz w stolicy na stałe?:-)
 
Ostatnia edycja:
no jeżeli można mówić o jakiejś stałości w życiu to obecnie jestem na stałe, mam abonament w Luxmedzie i poszłam tu w W-wie do jednej ginki która na mnie dobre wrażenie zrobiła, natomiast Doriankową ciąże prowadził dr G. Ch. z Kraśnickich i myślę żeby drugie dziecko urodzić też w Lublinie w miejscu dobrze mi znanym (polegiwało się często na patologii...)
 
reklama
no jeżeli można mówić o jakiejś stałości w życiu to obecnie jestem na stałe, mam abonament w Luxmedzie i poszłam tu w W-wieQUOTE]

A w obecnej ciazy jak sie czujesz, podobnie jak w pierwszej, jestes na zwolnieniu czy brykasz, bez zadnych dolegliwosci?
Ja bede chyba rodzic w szpitalu na ul. Staszica.
 
Do góry