reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie dziewczynki;))ja prawdopodobnie jestem w 6 lub 7 tc ale narazie potwierdzone testani;Dza dwa tygodnie mam dopiero wizyte w lekarza.mam wprawdzie objawki mdłości,zmeczenie nawet niskie cisnienie(niewiem jednak czy to objaw ciazy)ale wczesniej zawsze mialam wysokie.no i @ miała tylko 1dzien:dry:
 
reklama
basienka a chcesz tego dziecka? jesli tak to mysl pozytywnie ja czekalam rok na 2 kreski i ostatnio robilam tes i nie wyszlo a poszlam na kontrole do lekarza i wyszlo na usg.bedzie dobrze
 
Oczywście że chce:-)od pół roku się starmy.już straciłam swojego synka w 24tc
[*]:no:i bardzo chce tego dzidziusia i tatuś też.
 
basinka27 i groszek:) jestem z wami, 3mam kciuki by wszystko było dobrze. Również straciłam ciążę więc wiem jak to jest.
 
reklama
witam i gratuluje
 

Załączniki

  • a8dc92fde7.png
    a8dc92fde7.png
    12,3 KB · Wyświetleń: 23
Do góry