reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

no faktycznie, dwie godziny na czczo.... nic przyjemnego. Przed ciążą to nawet bym nie zwróciła uwagi, że nic rano nie jadłam, a teraz tylko oczy otworze i już jestem przy lodówce...:-p

CC- słyszałam, że jak się miało jedno cc, to następny poród też musi być przez cc ze względu na blizny na macicy, bo mogą pęknąć przy sn.:sorry:

Odczyn Wasermana miałam robiony na początku ciązy w 5 tyg.
 
reklama
Cześć laseczki pogoda do bani leje a ja na kanapie wcinam i wcinam i czuję że rosnę:-D
Nie wiem czy się już w szkole załatwiłam, czy tam tylko podrażniłam, bo boli mnie gardło czyli mój standard we wrześniu, mam zatkany nos i ogólnie czuję się rozbita - jak na grypę, a tej nigdy nie miewam, zero gorączki, nos płukam solą fizjologiczną i piję dużo herbaty malinowej z miodem ale coś nie przechodzi;
jak to było z tą mieszanką z czosnkiem? mam nadzieję, ze do poniedziałku mi przejdzie:-(

Ja drobie czosnek, cebulke, dodaje soku z cytryny, sosu sojowego, zalewam odrobiną wody i potem dodaje spirytusu i na zapalenie gardla, krtani itp, dziala cuda, przynajmniej na mnie:)Wiec mysle ze i Tobie pomoze.
 
jak to było z tą mieszanką z czosnkiem? mam nadzieję, ze do poniedziałku mi przejdzie:-(

Ja robiłam kiedys syrop z czosnku i kwasu z kiszonych ogórków ( proporcja na oko:cool2:), tzn. kwas z ogórków kiszonych do tego wciskam kilka ząbków czosku, odczekuję kilka godzin i pije sie 3 x po 1 łyzce stołowej.
P.S. czosnek obniża ciśnienie wiec jezeli cierpisz na niskie ciśnienie to nie szalej.:sorry:
 
Dziewczynki miałyscie już robiony test obciażenia glukozą (75g), jestem ciekawa jak to wygląda:eek:\

Mam straszną ochote na gazowane napoje ale nie wem czy to nie szkodzi kruszynce?

Pysia ja mam skierowanie na to badanie ale mam zapisane obciazenie 50g glukozy, mam je zrobic za 2tyg. Gazowane napoje nie szkodzą dziecku, tylko co najwyzej mogą wywołać dyskomfort u Ciebie, w tym sensie ze mozesz miec zaparcia, wzdecia lub bole kłujace w jelitach, ale ogolnie nie szkodzą. Oczywiscie nie mozna przesadzac np z piciem coca coli, lepiej pic wode gazowaną:)
 
Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:
 
Witam nowe stycznióweczki:-):-):-)Tyyle nas jest i cały czas nasze grono się powieksza.Super!
Stycznióweczki macie namiary na dobry, moze sprawdzony lub polecony krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:
Ja używam cały czas oliwki bambino na mokro albo oliwy z oliwek bo slyszalam ze jest najlepsza z naturalnych środków:-)i moj brzuszek caly czas jest taki tlusciutki nawilzony:tak:ale przy blizniakach wydaje mi sie ze i tak nie unikne rozstepow:szok:
 
Witam nowe stycznióweczki:-):-):-)Tyyle nas jest i cały czas nasze grono się powieksza.Super!

Ja używam cały czas oliwki bambino na mokro albo oliwy z oliwek bo slyszalam ze jest najlepsza z naturalnych środków:-)i moj brzuszek caly czas jest taki tlusciutki nawilzony:tak:ale przy blizniakach wydaje mi sie ze i tak nie unikne rozstepow:szok:

Mi tez marzyły sie blixniaki no ale......... Napewno cięzej jest na poczatku po porodzie z bliźniakami ale to wyjatkowa więź, no i dzieci chowaja się razem dziecki czemu rodzice nie muszą się z nimi bawić na okrągło:-):-D:-)

Ja też smaryje sie oliwka jak narazie.;-)
 
reklama
Stycznióweczki macie namiary na dobry krem przeciw rozstepom ??:zawstydzona/y:
Jeszcze mnie nie dopadły ale czuję że niedługo się pojawią = brrrrrrrrr:confused2::cool::confused2:
Ja krem na rozstępy kupiłam w aptece kosztował 40 zł używam go juz 4 tygodnie ponieważ pojawiły mi się juz spore rozstepy. Krem jest bardzo dobry bo uelastycznia skórę zapobiega rozstępom oraz zmniejsza istniejące roztepy które staja się bledsze:):tak:Jedynym minusem jest to że do ogromnych tubek nie należy tym bardziej że trzeba go stosowac rano i wieczorem. Ma 75ml. Przyjemnie pachnie i jest polecany dla kobiet w ciąży. TOCOREDUCT FORTE firmy Pharmaceris. Polecam:tak: Oczywiście Polecam również oliwkę Bambino:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry