reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cześć laseczki pogoda do bani leje a ja na kanapie wcinam i wcinam i czuję że rosnę:-D
Nie wiem czy się już w szkole załatwiłam, czy tam tylko podrażniłam, bo boli mnie gardło czyli mój standard we wrześniu, mam zatkany nos i ogólnie czuję się rozbita - jak na grypę, a tej nigdy nie miewam, zero gorączki, nos płukam solą fizjologiczną i piję dużo herbaty malinowej z miodem ale coś nie przechodzi;
jak to było z tą mieszanką z czosnkiem? mam nadzieję, ze do poniedziałku mi przejdzie:-(
Trzymaj się i nie daj się infekcji jesteśmy z Tobą;-)
 
Patrysia a to sie tak da poprosic gina o skierownaie na CC i w szpitalu bez problemu wykonaja? bo moze ja nie potzrebnie sie stresuje;-)
Ania98765 komu zapalcisz?w szpitalu jak cie przyjma?pytam bo ja teztak oombinuje i wolalabym miec juz wczesniej zaklepany i ugadany termin CC
 
buuu jestem niewidoczna ...:-:)-:)-(
przeczytałam i miałam napisać a zapomniałam :zawstydzona/y:na gardło kup sobie tantum verde :tak:mi 1 pastylka pomagała natychmiastowo i można brać w ciąży :tak:

możesz sobie robić herbatkę z plasterkiem świeżego imbiru :tak:
co do kataru to polecam euphorbium:tak:

a syropek można zrobic z cebuli drobno pokrojona w kostkę z czosnkiem lub bez i cukrem zostawiasz aż puści sok i bierzesz łyżeczkę co jakiś czas
 
Patrysia a to sie tak da poprosic gina o skierownaie na CC i w szpitalu bez problemu wykonaja? bo moze ja nie potzrebnie sie stresuje;-)


powiem tak ze ja mu płace to niech zrobi tak abym mogła być zadowolona bo jednak wie ze jestem po cc i nie był to łatwy poród i jeszcze mu powiem co nieco jak było ciężko moje obawy i myśle że wypisze mi skierowanie wkoncu to mój gin a on jest ogólnie wporządku:tak:zawsze warto spróbować niż nic nie robić;-)


co do kataru to polecam euphorbium:tak:


tak tak i ja polecam takze to jest lek homeopatyczny czyli smiało go można brac:tak:
 
reklama
Do góry