reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Karoli a co byś wolała?
dzięki za kciukasy

ja Nadineczka tak jak Ty chlopaczka. Zawsze chcialam miec chlopaczka, a najlepiej dwoch.
Teraz jedyna moja obawa przed chlopaczkiem, ze nie dojde z G. do porozumienia jesli chodzi o imie, wiec tak sobie mysle, ze moze lepiej dziewczynka. Wyjatkowo jestesmy niezgodni co do imion meskich:rofl2: a ja chce tez takie, ktore ma tlumaczenie na polski i tez musi mi sie podobac i nie moge miec durnych skojarzen heh
imiona dziewczynek sa bardziej uniwersalne i nawet jak jest jakies z nalecialosciami wloskimi to moja mama czy babcia bez problemu je wymowia bez obawy, ze nie akcentuja w odpowiednim miejscu:rofl2:
 
melduje sie po wizycie u ginekologa,cytologia wyszla mi super , wyniki krwi i moczu tez, cisnienie w normie,lekarz stwierdzil ze jestem okaz zdrowia, te bole ktore mialam z boku brzucha to niby wiezadla wiec sie mam nie martwic... Normalnie sie podbudowałam bo zawsze wszystko mialam na NIE od kad poronilam, PCOS, cytomegalia itp a teraz taka odmiana:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry