reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

a ja wczoraj widziałam serducho :-)
no i w tym momencie już nie myślałam o bolącym brzuchu, o mdłościach czy o takich tam ... e tam to wszystko przysłania :-):-):-)

a do tego jeszcze wyniki mam genialne i wyfrunełam wczoraj od gina na skrzydełkach ze szczęścia:-)

a mam pytanie jeszcze kiedy się robi badanie na toksoplazmozę? tzn na zwierzątka oj wiecie o co chodzi:-)

bo jeszcze mi nie powiedział żeby zrobić a zapomniałam się spytać:-(

Gratuluje Serducha - cudowne uczucie:tak::tak::tak::tak:
Ja właśnie gdy dostrzegłam migający punkcik dostałam skierowanie na toksoplazmozę i cytomegalie i na kilka innych. Mam je zrobić do 8.06 na kolejną wizytę
 
reklama
O mojej ciąży nikomu nic nie mówiliśmy, powiemy kiedy już będziemy słyszeć bicie serduszka i wszystko będzie ok. Chociąz ciężko ukryć mi nasze szczęście :)

Ivi oj dziś to mam straszne zawroty głowy, bałam się, że do pracy nie dojadę, dobrze że miałam możliwość usiąść w tramwaju i jakoś dotrwać do końca jazdy. Ale zapowiada się senny dzień i problem nad skupieniem się w pracy.

Ja też chciałam poczekać z wiadomością aż okaże się że wszystko ok, ale szczęśliwy tatuś gdyby mógł to oznajmił by tą wiadomość z czubka pałacu kultury:-D:-D:-D. Teraz jak spotykam kogoś znajomego to barrrrdzo jestem zdziwiona, że mój M jeszcze nie zdążył mu oświadczyć:tak::tak:, no i wtedy okazuje się, że ten ktoś był np. w Honolulu i wrócił 10 min temu:-D:-D:-D

A co do pracy to ja niby nie muszę jechać do pracy bo pracuje w domciu, a właściwie NIE PRACUJĘ, nie jestem w stanie od 2 tygodni się skupić i powinnam mieć już 2 projekty a ja nawet nie zaczęłam. Czekam z utęsknieniem na koniec tego 1 trymestru
 
Witam dziewczyny!

U mnie pogoda do d... i mogłabym spać cały dzień...

Myśmy już powiedzieli większości rodziny o drugim maluszku :tak:
Dziś mam kolejną wizytę :-)
 
WITAM:-)
Dzisiaj rano przyszła paczka z moimi spodniami teraz tak fajnie wygodnie mi:-)


dopisuję się do wątku styczniowego
6 tc - jutro pierwsza wizyta u lekarza:)
fajnie jest byc mamą:)
pozdrawiam wszystkie zafasolkowane


GRATULACJE i witaj:-)


a ja wczoraj widziałam serducho :-)
no i w tym momencie już nie myślałam o bolącym brzuchu, o mdłościach czy o takich tam ... e tam to wszystko przysłania :-):-):-)

a do tego jeszcze wyniki mam genialne i wyfrunełam wczoraj od gina na skrzydełkach ze szczęścia:-)

a mam pytanie jeszcze kiedy się robi badanie na toksoplazmozę? tzn na zwierzątka oj wiecie o co chodzi:-)

bo jeszcze mi nie powiedział żeby zrobić a zapomniałam się spytać:-(


to super:-)a badania możesz zrobić już teraz :tak:



Witam dziewczyny!

U mnie pogoda do d... i mogłabym spać cały dzień...

Myśmy już powiedzieli większości rodziny o drugim maluszku :tak:
Dziś mam kolejną wizytę :-)


czekamy na wieści:-)kochana a ja słyszałam że masz ciąże zagrożoną a co się stało bo ja miałam plamienia ale już nie mam nic nie brudze już od tygodnia :tak:co mam nadzieję ze będzie dobrze a jak u ciebie;-)
 
Cześć dziewczyny, dobrze że do Was trafiłam bo jak tak leże to czas strasznie mi się dłuży patrze na zegarek 12:00 po godzinie patrze 12:05 po pięciu godzinach patrze a to dopiero 12:15 MASAKRA. Ale jak sobie forum czytam to jakoś szybciej czas leci:-).
Wszystkie piszecie że jesteście śpiące a ja mam wręcz przeciwnie w ogóle nie mogę spać najgorzej jest w nocy leże próbuję zasnoć i nie udaje się dopiero jak zaczyna świtać około 5 nad ranem przysypiam na 2 godzinki i znów się budzę i koniec... strasznie to męczące
 
Cześć dziewczyny, dobrze że do Was trafiłam bo jak tak leże to czas strasznie mi się dłuży patrze na zegarek 12:00 po godzinie patrze 12:05 po pięciu godzinach patrze a to dopiero 12:15 MASAKRA. Ale jak sobie forum czytam to jakoś szybciej czas leci:-).
Wszystkie piszecie że jesteście śpiące a ja mam wręcz przeciwnie w ogóle nie mogę spać najgorzej jest w nocy leże próbuję zasnoć i nie udaje się dopiero jak zaczyna świtać około 5 nad ranem przysypiam na 2 godzinki i znów się budzę i koniec... strasznie to męczące

cześć:):-)
hmm... to już sama nie wiem co jest lepsze...senność czy bezsenność...
ja przez to ze po pracy idę od razu spać...tracę tyle czasu.....
bałagan się odkłada na kupkę hihi, naczynia wypadają ze zlewu....masakra:):):) niebawem moj Tomek bedzie szukał czystych skarpetek hihi :):laugh2:
moja siostra miała podobny stan.... ale do 3 m-ca jej minął:) wiec liczę ze mamy to w genach hihihihihi:):laugh2:

wypoczynku życzę.... i zasypiana :):-)
pozdrawiam....
.M
 
reklama
Hej Stokrotki czy kóraś z Was bierze Luteinę, ja biore juz 2 razy po 3tabl. i do tego prawie nie wstaje z łóżka i troszke sie martwie, wizyta w poniedziałek a ja sie kiepsko czuję................
Może któras z Ws tez jak ma...............?:eek:
 
Do góry