reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ewa1 serdeczne gratulacje :-)
Ania pomyślnej nauki :tak:
Ivi z tego co widzę po suwaczku to niedługo zmieniasz stan cywilny, serdecznie gratuluję:-)
Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam, jakaś pomroczność jasna mnie dopadła ;-):-p
 
reklama
kasia_wawa - tak, w przyszłą sobotę wychodzę za mąż :tak:zastanawiam się jak przy tej senności wytrzymam wesele :-D

apropos senności - już się bałam że mi spanie przeszło.. a jak mnie o 13 zmogło to 1,5 godz spałam :-Dale teraz z kolei mam wyjątkowo dużo energii.. robię obiadek dla TŻ i wstawiłam ciasto do piekarnika :tak:
 
Witam wszystkie stycznióweczki :):)
Wg moich obliczeń termin wypada mi na 23 stycznia :) Niebyłam jeszcze u lekarza bede dopiero za 3 tyg.(jestem zagranica).
Mam pytanie w którym tyg.ciąży widać na USG serduszko??
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco ;-)
 
Witam wszystkie stycznióweczki :):)
Wg moich obliczeń termin wypada mi na 23 stycznia :) Niebyłam jeszcze u lekarza bede dopiero za 3 tyg.(jestem zagranica).
Mam pytanie w którym tyg.ciąży widać na USG serduszko??
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco ;-)

Serdecznie gratuluję:tak::tak:
U mojej dzidzi serduszko tykało w 7 tygodniu licząc od OM (tydzień wcześniej jeszcze dzidzi nie było widać)
 
Witam wszystkie stycznióweczki :):)
Wg moich obliczeń termin wypada mi na 23 stycznia :) Niebyłam jeszcze u lekarza bede dopiero za 3 tyg.(jestem zagranica).
Mam pytanie w którym tyg.ciąży widać na USG serduszko??
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco ;-)


Aga23 ja tez mam termin na ten sam dzien :) itez niestety jestem za granica i na pojscie na usg musze poczekac jeszcze kilka tygodni, a serduszko zaczyna bic juz pod koniec 5 tygodnia ciazy wiec na wizycie u gina napewno uslyszysz juz swoje seruszko. gratuluje :)))
 
Ojej ale sobie pospałam. Jak się położyłam o 15 to spałam do 18 a położyłam się z myślą że zdrzemnę się tylko godzinkę. A za oknem tak paskudnie
 
Ach jak fajnie ze synkiem po obiedzie i tak do 18 sobie pospaliśmmy fajnie jestem wypoczęta :-)synek już wykąpany a ja zajadam się krakersami:-)


pomimo, że to moja druga ciąża zapomniałam już jak to jest.. na szczęście :) nie mam mdłości ale apetyt też mi nie dopisuje.. senność to fakt, mogę spać całymi dniami.. od wczoraj biore nospe forte i duphaston.. a najgorsze jest to, że tatuś mojej dzidzi jest 600km stąd i zobaczymy sie dopiero za dwa tygodnie.. nie mam się na kim wyżyć :) więc pozwólcie, że troszkę się tu wyżalę :) czy Wam też juz brzuchy urosły? bo ja juz spodni nie dopinam!!


tak ja mam już duży brzuszek juz większy niż na zdjęciu którym miałam dane z tygodnia na tydzień robi się wiekszy i cycuchy mi urosły:-)


a ja musze czekac jeszzce mna pierwsza wizyte u lekarza rodzinnego a dopieo potem wybiera sie polozna a pierwsze usg dopiero ok 12 tygodnia tak tu wlasnie w UK sie dzieeje. zastanawiam sie czy nie isc prywatnie czy moze poczekac jeszcze te kilka tygodni. chcialabym zobaczyc ze fasolka naprawde tam jest. dopoki nie zobacze to pewnie nie uwierze. ehhh a tyle jeszcze przede mna czekania....


hmm ja bym szła szybciej niż dopiero 12 tc bo to jest różnie lepiej zobaczyc czy jest wszystko wporządku :tak:


Witam wszystkie stycznióweczki :):)
Wg moich obliczeń termin wypada mi na 23 stycznia :) Niebyłam jeszcze u lekarza bede dopiero za 3 tyg.(jestem zagranica).
Mam pytanie w którym tyg.ciąży widać na USG serduszko??
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco ;-)


witaj:-)GRATULACJE:-)a serduszko 7-8 tydzień różnie bywa;-)
 
witam sie ponownie chyba moge juz do was dołączy choc nadal sie boje
moja beta z pn 528 a ze środy 1077 miu/ml :-) oby tak dalej wizyta 1 czerwca (7tc2d) mam nadzieje ze serduszko zobacze :-) pozdrawiam was wszystkich i trzymam za was kciuki, ja czesciej bede przebywac na watku ciaża po poronieniu
 
23 styczen to chyba termin dla pan z zagranicy :) ja w tej samej sytuacji.
Pozdrawiam
 
reklama
Zrobiłam dziś test z krwi betę hcg i wyszedł mi piękny wynik 9761 mlU/ml. Co znaczy że wychodzi 6 tydzień. Co by się nawet zgadzało, a to znaczy że jak na razie jest wszystko ok :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

monia1110 pisze:
a ja musze czekac jeszzce mna pierwsza wizyte u lekarza rodzinnego a dopieo potem wybiera sie polozna a pierwsze usg dopiero ok 12 tygodnia tak tu wlasnie w UK sie dzieeje. zastanawiam sie czy nie isc prywatnie czy moze poczekac jeszcze te kilka tygodni. chcialabym zobaczyc ze fasolka naprawde tam jest. dopoki nie zobacze to pewnie nie uwierze. ehhh a tyle jeszcze przede mna czekania....

Rozumiem Cie doskonale, ja co prawda będę czekać jeszcze tylko dwa tygodnie do usg.. ale i tak ciągle myślę o tym. Jakoś tak ciężko jest mi uwierzyć że mam maleństwo w brzuszku, mimo że wszystko na to wskazuje.

Najgorsze że jestem po rzucaniu palenia i mam dziś straszny kryzys :sad: :sad: :sad:
Ale nie zapale...
 
Do góry