reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć dziewczyny!!

Ale wczoraj były smutne tematy, nie rozumię mężczyzny, który zostawia swoje maleństwo!!!!
Ale na szczęście takie dzidziusie mają silne mamusie!!!!!:tak:

Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego lekarza, poznałam już płeć:-D wiem że będę miała synusia:-) tak się cieszę!!!! a i badania wyszły pozytywnie, więc cała jestem happy;-) przeczuwałam, ze noszę pod serduszkiem dziewczynkę i wszystkie te chińskie kalendarze wróżyły mi dziewczynkę, a tu taka miła niespodzianka:-)
 
reklama
Dzień dobry ciężaróweczki :-)
Beti81 podobno krwawienia z nosa w czasie 4 miesiąca się zdarzają właśnie ze względu na ciśnienie tak jak zawroty i bóle głowy.
Ale trzeba było o tym powiedzieć lekarzowi powinien się tym zająć albo chociaż wytłumaczyć co robić w takich sytuacjach.
A z tymi zwolnieniami to zazwyczaj robią problemy, bo boją się Zus-u, który o dziwo coraz bardziej jest na rękę ciężarnym. Trzeba to jakoś przetrwać:sorry2:
Mnie wczoraj jeszcze cała rodzinka dobiła, że chyba na głowę upadłam skoro chcę cały czas na zwolnieniu siedzieć. Normalnie ryczałam jak głupia, że nie moge na nikogo liczyć, a mój jeszcze w dodatku cały dzień wczoraj pracował i wrócił dopiero po północy do domu i nie miał mnie kto pocieszyć i obronić.:-(

 
Witam dzielne mamusie:-D
ja wczoraj odpadłam bo mój M wrócił wcześniej z pracy i mogliślmy razem spędzic troszkę czasu bo w wakacje ma tyle roboty że się własciwie mijamy, także zrobiłam mu obiadzik, a deser jazdę,że się mna nie interesuje i takie tam i w ryk i to chyba te hormony bo przecież pomaga mi jak umie :zawstydzona/y:

przeczytałam posty i Was naprawdę podziwiam, bo nie każdy ma s sobie tyle siły, cieszę się że Was poznałam życzę Wam duuuuuuuuuuużo dobrego bo zasługujecie na szczęście i wierzcie mi ono w końcu zapuka do Waszych dzrzwi:-)

Kaja_10 ja odkąd jestem w ciąży nie piję kawy chociaż normalnie bez min 2 dziennie to mnie nie było ale teraz jakoś daję radę... chociaż narobiłaś mi teraz straaasznej ochoty więc zaraz ją sobie zrobię:-D:-D:-D

ja dostałam wczoraj od gienia kolejną porcję żelaza i wiecie co, mój gin jest jakis taki nieśmiały:-D:-D:-D

i teraz najlepszy news:-) wraca a właściwie wrócila mi ochota:-D:-D:-D:-D:-D mój M szaleje:-D:-D
 
Witam kobietki :-)

agugucha to takie smutne, że ten facet okazał siętakim draniem :-( ale jestem pewna, że tak jak kacha i zAgatka spotkasz właściwego mężczyznę, który nie będzie świata poza Wami widział :-)

zAgatko, to wspaniale, że Ci się tak ułożyło, zawsze raźniej przez życie we dwoje!

A ja cały czas tkwię w 4 okienku na suwaczku, kiedy ten 5 miesiąc wskoczy, bo już czekam i czekam...

Dobranoc Dziewczyny, ja jutro rano do lekarza, po południu spotykam się z przyjaciółkami i idziemy na zakupy i obiad, a synka odstawiam do mamy.

Ja widziałam kiedyś u jednej dziewczyny jak miała równe 18 tygodni i było na 5, więc na pewno lada dzień zmieni się :-)

Wczoraj wieczorem tak mocno brzuch mnie bolał, a potem jeszcze doszły do tego plecy...na szczęscie szybko przeszło....:-)

nadineczka ale fajna randka :-D tylko pozazdrościć :-D

Evi_g super, że znalazłaś odpowiedniego lekarza :-)

Nikki. aż musiałam sprawdzić kiedy się zmienia :-) 17 tygodni i 6 dni :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiek1981 nie przejmuj się rodzinką po co masz się meczyć skoro masz możliwość iść na zwolnienie i nie użerać się w pracy masz do tego prawo i przy tym pensję dostaniesz więc nie rozumiem twoje rodzinki po prostu kiedyś było inaczej, moja mama była kelnerką w kasynie i na dwa tygodnie przed porodem jeszcze obsługiwała bo lekarz nie chciał dac jej zwolnienia chociaż było jej cięzko bo ciąża to nie choroba i poszła na macierzyński szybciej:wściekła/y:
Ja mam wolne teraz ale od września musze wrócić żeby mi ładnie umowę podpisali chcę wytrzymać w pracy dwa miesiące ,zeby nie było, i potem uciekam też na zwolnienie, pewnie gdybym pracowała teraz normalnie to bym poszła szybciej na zwolnienie, hehe jak na razie kryzys jedzeniowo-kibelkowy minął:-D

Dziewczyny mi gin powiedział że na bóle głowy można brać paracetamol tylko, czyli apap, oczywiście sporadycznie:-D ja zdychałam na ból głowy od południa i jeszcze w nocy z okładem na czole ale już się tak nie męczę, po apapie i drzemce przechodzi-wystarczy jedna piguła, bo kiedyś to i 3 nie pomagały

Sherly gratuluję synusia!!!!Bardzo się cieszę że wszystko w porządku:rofl::rofl::rofl:
 
Witam dziewczyny
Kurcze jakby M przeczytał co tu wypisujecie to by popadł w samozachwyt, także ciiiiiii:-D
Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego lekarza, poznałam już płeć:-D wiem że będę miała synusia:-) tak się cieszę!!!! a i badania wyszły pozytywnie, więc cała jestem happy;-) przeczuwałam, ze noszę pod serduszkiem dziewczynkę i wszystkie te chińskie kalendarze wróżyły mi dziewczynkę, a tu taka miła niespodzianka:-)

Identyczna historia jak ze mną przeczucie na chłopaka, wszelkie chińszczyzny również, a tu na 100% dziewuszka.
Sherley gratuluje synka

Mnie wczoraj jeszcze cała rodzinka dobiła, że chyba na głowę upadłam skoro chcę cały czas na zwolnieniu siedzieć.
A ty się nie przejmuj i nie słuchaj, bo sama wiesz co jest dla Was najlepsze, siedź sobie w domku i odpoczywaj bo to twoje zakichane prawo aktualnie i głowa do góry
 
Cześć dziewczyny!!

Ale wczoraj były smutne tematy, nie rozumię mężczyzny, który zostawia swoje maleństwo!!!!
Ale na szczęście takie dzidziusie mają silne mamusie!!!!!:tak:

Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego lekarza, poznałam już płeć:-D wiem że będę miała synusia:-) tak się cieszę!!!! a i badania wyszły pozytywnie, więc cała jestem happy;-) przeczuwałam, ze noszę pod serduszkiem dziewczynkę i wszystkie te chińskie kalendarze wróżyły mi dziewczynkę, a tu taka miła niespodzianka:-)

ale Ci fajnie, że już wiesz ja może w następnym tygodniu sie dowiem jak nie będzie wstydliwy i nóżki rozłoży ;-)
trochę mnie wybiłaś, bo ja jestem prawie pewna, że mam tam jajecka :-D tak czuję od początku, a tu przeczucia się nie sprawdzają:-p

Witam dzielne mamusie:-D
ja wczoraj odpadłam bo mój M wrócił wcześniej z pracy i mogliślmy razem spędzic troszkę czasu bo w wakacje ma tyle roboty że się własciwie mijamy, także zrobiłam mu obiadzik, a deser jazdę,że się mna nie interesuje i takie tam i w ryk i to chyba te hormony bo przecież pomaga mi jak umie :zawstydzona/y:

przeczytałam posty i Was naprawdę podziwiam, bo nie każdy ma s sobie tyle siły, cieszę się że Was poznałam życzę Wam duuuuuuuuuuużo dobrego bo zasługujecie na szczęście i wierzcie mi ono w końcu zapuka do Waszych dzrzwi:-)

Kaja_10 ja odkąd jestem w ciąży nie piję kawy chociaż normalnie bez min 2 dziennie to mnie nie było ale teraz jakoś daję radę... chociaż narobiłaś mi teraz straaasznej ochoty więc zaraz ją sobie zrobię:-D:-D:-D

ja dostałam wczoraj od gienia kolejną porcję żelaza i wiecie co, mój gin jest jakis taki nieśmiały:-D:-D:-D

i teraz najlepszy news:-) wraca a właściwie wrócila mi ochota:-D:-D:-D:-D:-D mój M szaleje:-D:-D

a ja tak tęsknie za kawą mniam :sorry2: odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży to nie piję, a tak mi się chcę i tak lubię smak kawusi :-(
to może mi też wróci ochota, bo u mnie kiepściutko z tym i mój też się biedny męczy :zawstydzona/y:

Witam kobietki :-)

agugucha to takie smutne, że ten facet okazał siętakim draniem :-( ale jestem pewna, że tak jak kacha i zAgatka spotkasz właściwego mężczyznę, który nie będzie świata poza Wami widział :-)



Ja widziałam kiedyś u jednej dziewczyny jak miała równe 18 tygodni i było na 5, więc na pewno lada dzień zmieni się :-)

Wczoraj wieczorem tak mocno brzuch mnie bolał, a potem jeszcze doszły do tego plecy...na szczęscie szybko przeszło....:-)

nadineczka ale fajna randka :-D tylko pozazdrościć :-D

Evi_g super, że znalazłaś odpowiedniego lekarza :-)

Nikki. aż musiałam sprawdzić kiedy się zmienia :-) 17 tygodni i 6 dni :-)

tylko szkoda, że z "mężem" :-D
żartuję ;-)
 
Cześć kobity.. jesteście bardzo dzielne tyle przeszłyście i dałyście rade..
Ja od wczoraj mam kryzys, mój mąż chyba nie zdaje sobie sprawy że jestem w ciąży i nie moge sie denerwować,no wiec wczoraj pożarliśmy sie na maxa, skończyło sie na spaniu w osobnych pokojach.. i znajac go nie bedzie zadnych przeprosin z kwiatami ani nawet "przepraszam",niektóre z was naprawde maja kochajacych mezow i powinny to docenic,jak widac nie kazdy ma takie szczescie. Sie wam wyżaliłam ale lepiej mi jak napisałąm to co czuje...
 
reklama
dziewczynki a myslicie o baby shower czy też "bociankowym"? bo ja to bym strasznie chciała bo to miłe wspomnienia ale obawiam się ze to się samemu nie organizuje więc chyba lipa:confused:

Anula8700 bedzie dobrze my swego czasu często sypialiśmy osobno bo jesteśmy uparciuchy ale i tak w końcu przychodził przeprosić a kwiatów to ja już od daaaawna nie widziałam:) ani się obejrzysz a się pogodzicie trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Do góry