reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej Dziewczynki,
a ja mam dół maksymalny.... Pewnie dla wielu z Was to śmieszne ale ja mam problem. Jutro moi rodzice zabierają moją córeczkę na kilka dni nad morze a ja nie wiem jak bez niej przeżyję:-(. To będzie nasza taka pierwsza rozłąka. Mała narazie się cieszy (i dobrze) bo zamiast siedzieć w tym nudnym mieście pojedzie na plażę bałtycką (dla niej to egzotyka bo zawsze jeździliśmy nad ciepłe morza...Tunezja, Korfu, Egipt) a tu teraz Bałtyk.....:tak: Ale do tej pory tak byłyśmy związane, że nawet spaliśmy w trójkę (mąż, córcia i ja). Wiem, że jest bezpieczna z moimi rodzicami i tylko z nimi mogę ją puścić. Z teściową - NIGDY! Ale przeraża mnie myśl o pustce, o ciszy.........Na niczym innym wiem, że nie będę mogła się skupić. Na nic książki, które lubię czytać, w romantycznym nastroju też raczej nie będę.................. Kurcze zwariuję chyba.................


ale widzę, zę ona ma juz8 lat to chyba najwyższy czas zaczać dziecko wypuszczać trochę spod 'skrzydeł' ;-) niedługo powie ,ze chce jechać na kolonię i obóz :-D najwyższy czas zacząć przyzwyczajać siędo tej myśli :tak:
 
faszerowana papryczka się dusi w garnku, teraz muszę ziemniaczki obrać i kuchnie ogarnąć..
Gorzej, że czeka mnie jeszcze robienie gołąbków:-Dmam ogromną kapustę do obgotowania i musze ich zrobić duuuużo bo kapusty szkoda:sorry2:
 
Raxneta, a skąd Ty masz takie info????? Cytomegalia nie żyje w powietrzu, to jest wirus, przenoszony w większości drogą kropelkową, jak grypa!!!!

od lekarza, skoro drogąkropelkową to musi przez jakis czas być w powietrzu :-)
a czy ty myślisz, zę w powietrzu nei ma wirusów??? grzybów itp itd...
 
ale widzę, zę ona ma juz8 lat to chyba najwyższy czas zaczać dziecko wypuszczać trochę spod 'skrzydeł' ;-) niedługo powie ,ze chce jechać na kolonię i obóz :-D najwyższy czas zacząć przyzwyczajać siędo tej myśli :tak:
też tak uważam 8 latka to już na wakacje spokojnie może jechac z dziadkami czy gdzies do rodzinki :tak:

moja mała chce jechac do cioci z babcią :sorry2:ale jadą na tydzień wiec jej nie puszczę:no: bo za mała jest i jej się nie wytłumaczą że jest na wakacjach a jakby zaczęła płaka tojuż w ogóle ale ostatnio była na 2 dni sama z dziadkami :tak:
 
też tak uważam 8 latka to już na wakacje spokojnie może jechac z dziadkami czy gdzies do rodzinki :tak:

moja mała chce jechac do cioci z babcią :sorry2:ale jadą na tydzień wiec jej nie puszczę:no: bo za mała jest i jej się nie wytłumaczą że jest na wakacjach a jakby zaczęła płaka tojuż w ogóle ale ostatnio była na 2 dni sama z dziadkami :tak:
moja ostatnio 3,5 dnia byłą z dziadkami ale to taka łobuzica ,zę zarówno ona jka i babcia miały siebie dosyć :-D
 
reklama
Do góry