reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A tak wyglada mój dzisiejszy obiadek :-p zdjęcie z talerza M bo mój już zjadłam :-D ja lubie takie kolorowe obiadki wtedy to mi się chce jeść ;-)
 
reklama
Patrysiu... pyszniutki obiadek:tak:

monia1110 gratuluje podwójnego szczescia! extra

A ja dzis musze zjesc fasolki, a nawet do sklepu nie moge wyskoczyc:zawstydzona/y:

Dziewczyny... ja juz nie mam sił, ginka mnie zninczuje, ze nie poszłam do rodzinnego i nie zrobiłam badan, ale jak ja Paulinke miałam zostawic w takim stanie:-:)-:)-( Nie wyrabiam no... Ciekawe czy ona to zrozumie, ale cholerka nie moge codziennie do lekarzy biegac jak w 1 ciazy, bo nie mam takiej mozliwosci:-(Ale ta choroba malej mnie wykancza... Wygląda okropnie bidulka... tak to jest jak sie własciwie 1 raz jest chorym i 1 raz w zyciu goraczka:zawstydzona/y:heh... przed chwila zasneła, pewnie znów wieczorem bedzie problem ja uspic, ale przez ta chorobe bardzo duzo spi w dzien:-(a ja jej przeciez nie zabronie:-(
 
ASIOWO ajenka :sorry2: a może to jest ta trzydniówka bo oprócz gorączki nic nie ma :sorry2:życze duuuuuużo zdrówka dla córeczki :tak:a z tymi badaniami nie masz nikogo aby na tą chwile został ktoś z Paulinka :sorry2:
 
ASIOWO ajenka :sorry2: a może to jest ta trzydniówka bo oprócz gorączki nic nie ma :sorry2:życze duuuuuużo zdrówka dla córeczki :tak:a z tymi badaniami nie masz nikogo aby na tą chwile został ktoś z Paulinka :sorry2:

Ja mam nadzieje, ze to 3dniówka, a nic powazniejszego... choroba dziecka jest najgorsza:zawstydzona/y: widzisz jak sie meczy, a nie mozesz pomóc:-(
A tylko dzis mogłam ja zostawic z moimi rodzicami, bo wczoraj wrocili ze wczasów i jeszcze dzis byli w domu...
Ale tak sie martwie o małą, ze dzis nie byłam w stanie jej zostawic z rodzicami, tymbardziej, ze podczas tej choroby to tylko mama istnieje:zawstydzona/y:Zobacze... moze mąż da rade załatwic 1 dzien wolnego, zebym dała rade to załatwic przed wizyta u ginki:zawstydzona/y: niestety u mnie wszyscy pracuja
 
Hej Dziewczynki,
a ja mam dół maksymalny.... Pewnie dla wielu z Was to śmieszne ale ja mam problem. Jutro moi rodzice zabierają moją córeczkę na kilka dni nad morze a ja nie wiem jak bez niej przeżyję:-(. To będzie nasza taka pierwsza rozłąka. Mała narazie się cieszy (i dobrze) bo zamiast siedzieć w tym nudnym mieście pojedzie na plażę bałtycką (dla niej to egzotyka bo zawsze jeździliśmy nad ciepłe morza...Tunezja, Korfu, Egipt) a tu teraz Bałtyk.....:tak: Ale do tej pory tak byłyśmy związane, że nawet spaliśmy w trójkę (mąż, córcia i ja). Wiem, że jest bezpieczna z moimi rodzicami i tylko z nimi mogę ją puścić. Z teściową - NIGDY! Ale przeraża mnie myśl o pustce, o ciszy.........Na niczym innym wiem, że nie będę mogła się skupić. Na nic książki, które lubię czytać, w romantycznym nastroju też raczej nie będę.................. Kurcze zwariuję chyba.................

To ja chyba jestem wyrodną matką i już się nie moge doczekać jak bedę w Pl wykorzystywać moja mamę do opieki nad Szymem:-p. Szymon z babcią pierwszy raz został jak miał pół roku, a my z tatkiem na szalone wakację wyjechaliśmy, oczywiście tęskniłam, ale przecież krzywda mu się nie działa:tak:
 
reklama
Asiowo dużo sił Ci życzę, mój synek też jak był chory to koszmar przeżywałam:zawstydzona/y:. Oby szybciutko wyzdrowiała, niech dużo pije
Kacha Wawa, a może to uczulenie na jakis krem, odstaw wszystko, a może na witaminy:confused:
 
Do góry