reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Asiwo, głowa do góry!!!:-D Jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień!!!:-D a z rodzinką, jak to z rodzinką, najlepiej na zdjęciu i to tak żeby można było wyciąć:-D Sama już też doświadczyłam "dobrych" rad i komentarzy, ze na moim miejscu..., że one by tak, a nie inaczej zrobiły, itp... wrr...:baffled: a niech se pogadają, ja i tak wiem swoje:-D
no i dużo zdrówka dla małej:)))
 
reklama
witajcie

Przepraszam, ze was tak zaniedbuje, ale nie mam na nic sił:-(
Nie dostalismy kredytu na remont i nie mozemy zaczac remontu mieszkania i wszystko wskazuje na to, ze wylądujemy z 2 małych dzieci u moich rodziców:-( Bo w obecnym mieszkaniu mieszkamy juz tylko do konca wrzesnia... a w nowym mieszkaniu conajniej pół roku remontu:-:)-:)-( i jeszcze nie wiadomo czy tym razem nam kredyt dadzą...

Wczoraj bylismy na urodzinach o mojej babci i oczywiscie ciotki mnie wyprowadzały z równowagi:-( Ciasto z alkoholem na stole to podziekowałam i oczywiscie gadka, ze tyle to na pewno nie zaszkodzi, no myslałam, ze mnie cholera wezmie... mi moze nie zaszkodzi, ale dla dziecka kazda kropla to olbrzymia dawka!!!:wściekła/y:

Pozniej Paulinka sie zakrztusiła jak jej chlebka dałam i oczywscie gadka, ze jak tak małemu dziecku moge dac kanapke z szynka, no kurde... a kiedy ona ma zaczac jesc?! co ma tylko mleko pic:wściekła/y:i oczywiscie krzywde robie swojemu dziecku...
No i zakrztuszenie skonczyło sie zwrotem zawartosci zołądka przez córe to sie jazda zaczeła:-(Normalnie poczułam sie tak jakbym krzywde dziecku chciała zrobic:-:)-:)-(

No a dzis do tego wszystkiego Paulinka ma 39 st goraczki i cały czas spi:-:)-:)-( Nie wiem co sie dzieje..., a ja juz nie mam sił, po prostu wysiadam! Ciagle sama... mąż musi ciagnac 2 roboty, a mnie nawet nikt nie zapyta jak sie czuje i czy nie potrzebuje pomocy... :-:)-:)-:)-:)-( w takich chwilach zaczynam załowac, ze zdecydowalismy sie na 2 dziecko:-(

No to sie wyzaliłam... 3majcie sie kochane!

Oj, Asiowo... Głowa do góry. Wiem, że czasami bywa ciężko, ale dasz radę! Kto inny, jak nie Ty!

Gadaniem rodzinki życzliwej się nie przejmuj. To Ty jesteś matką i dobrze, że masz głowę na karku. Jak chcą sobie pić wodkę czy jeść ciasto z alkoholem - droga wolna, Ty masz inne priorytety - i chwała Ci za to. Ja tylko mogę Cię pochwalić i przyklasnąć. Mnie też chcieli częstować winem czy drinkami, z pełną świadomością tego, że jestem w ciąży. Dla innych widocznie to nie problem.

A co do jedzenia stałych pokarmów - znowu powiem - jesteś matką i wiesz, co dla Twojego dziecka jest najlepsze. Ja też robiłam po swojemu i wiem, że zęby dzieciom wyrastają nie od tego, żeby ładnie wyglądały, tylko żeby były funkcjonalne.
 
ASIOWO:-)nie martw się, po kazdej burzy na nowo wychodzi slońce:-)co do gadania też się nie martw, byc może łatwo się mówi a gorzej w praktyce ale dokładnie sama wiem jak to jest, kiedy inna osoba uważa się za pępek świata i twierdzi ,że najlepiej wszystko wie i do wszystkiego się wtrąca.Myśl pozytywnie i się nie załamuj. Z kredytem też się ułoży - będzie dobrze:-DMUSI BYĆ DOBRZE:-Di tego się trzymaj

Jesli chodzi o porody to jestem przerażona. Jestem pierwszy raz w ciązy i jak tak sobie czytam to aż mnie miedzy nogami już boli:tak:Niestety nie mogę zabrać głosu w pewnych sprawach - bo nie mam o nich zielonego pojęcia.
Ale dzisiaj byłam po raz pierwszy na ćwiczeniach " Aktywne 9 miesięcy"jesli jest u Was w miejscowości coś takiego to polecam. Muszę zamienić owoce na warzywa, bo mam chyba trohę nadwagi a to jeszcze spowodowane tym ,że jak zaszłam w ciążę to przestałam palić:zawstydzona/y:i też waga doszła.Zatem trzeba zadbać o siebie i o dzieciątko.
Dostałam również książkę do czytania Ciężarówką przez 9 miesięcy.Przewodnik po ciąży i okolicach. Napisana z poczuciem humoru ale wydaje mi się bardzo praktyczna.
 
Witajcie...

Niestety , bede musiała sie z Wami rozstać. W 13 tygodniu okazało sie ,ze mam puste jajo nie ma płodu i nie ma dzidziusia. Najprawdopodobniej w drugim tygodniu ciąza obumarła. Jestem tylko zła na lekarza , bo od samego poczatku czułam ,ze cos jest nie tak na ostatniej wizycie chciałm zeby zrobił mi usg , ale stwierdził ,ze nic nie widac , bo mam tyłozgiecie i przy nastepnej wizycie zrobi, niestety do nastepnej wizyty nie doczekałam. Życze Wam szcześliwie donoszonych ciąz, lekkich porodów i zdrowych dzidziusiów.
 
Bardzo mi przykro:-(.Następnym razem się uda i bedzie silny maluszek! Wracaj do zdrówka psychicznie i fizycznie żeby spróbowac znów jak juz będziesz gotowa.
 
Witajcie...

Niestety , bede musiała sie z Wami rozstać. W 13 tygodniu okazało sie ,ze mam puste jajo nie ma płodu i nie ma dzidziusia. Najprawdopodobniej w drugim tygodniu ciąza obumarła. Jestem tylko zła na lekarza , bo od samego poczatku czułam ,ze cos jest nie tak na ostatniej wizycie chciałm zeby zrobił mi usg , ale stwierdził ,ze nic nie widac , bo mam tyłozgiecie i przy nastepnej wizycie zrobi, niestety do nastepnej wizyty nie doczekałam. Życze Wam szcześliwie donoszonych ciąz, lekkich porodów i zdrowych dzidziusiów.



tak mi przykro brak mi słów :-:)-:)-(
 
Witajcie...

Niestety , bede musiała sie z Wami rozstać. W 13 tygodniu okazało sie ,ze mam puste jajo nie ma płodu i nie ma dzidziusia. Najprawdopodobniej w drugim tygodniu ciąza obumarła. Jestem tylko zła na lekarza , bo od samego poczatku czułam ,ze cos jest nie tak na ostatniej wizycie chciałm zeby zrobił mi usg , ale stwierdził ,ze nic nie widac , bo mam tyłozgiecie i przy nastepnej wizycie zrobi, niestety do nastepnej wizyty nie doczekałam. Życze Wam szcześliwie donoszonych ciąz, lekkich porodów i zdrowych dzidziusiów.

Ojej nie wiem co napisać... trzymam kciuki aby się udało następnym razem. Wiem jaki to cios.... odpoczywaj i nie poddawaj się. Ściskam mocno
 
cześć dziewczynki :)
ja właśnie wróciłam z pobrania krwi :szok:wampirzyca zabrała mi z 4 czy 5 probówek..Wyniki ok 16...
czy wam lekarze zlecali badania na tarczycę? bo kurcze mi nie zleciła tego moja ginka i zastanawiam się czy samemu tego badania nie zrobić...

ja robiłam badania tarczycy, ale sama lekarzowi powiedziałam, bo kiedyś miałam malutkie problemy, a tarczyca ma wpływ na ciążę, wyniki w normie tylko, że czekam na wizytę u endokrynologa dwa miesiące :-)

mój mąż ma swoją teorie na temat snu:-D stwierdził, że jakby mnie bzykną, to bym spała jak niemowlak:-D:-D:-D niestety do piątku nie możee a potem zobaczymy co gin. powie:-D:-D:-D a swoją drogą, to ciekawe ktoby wtedy lepiej spał, czy ja, czy on???:-D:-D:-D

jak bym swojego słyszała drania jednego :-D

ja w piątek mam wizyte, więc biorę ze sobą płytkę i może sie uda coś nagrać, albo może chociaż wyżebram zdjęcia. Mam nadzieje, bo chodzę na NFZ, a wiecie jak to jest z naszą służbą zdrowia. Za wiele to liczyć nie mogę. Jak się nie da, to myślałam, żeby pójść prywatnie na 3D lub 4d, ale to gdzieś koło 20-22 tc.

ja wybieram się do Hercunia na Piekary ale też około 20 tygodnia na 3D:-)

wiesz no niby mam szanse na naturalny poród ale nie wiem czy tak do końca chce...wole chyba miec naciety brzuch niz krocze;-)
o fuuu kleik...to ja tego nie ruszylam po operacji;-) ale jak mnie glodzili i po kilku dniach dostalam zupe gzrybowa to zjadlam ja z predkoscia swiatla i jeszcze powiedzialam do Pani co roznosila posilki ze pyszny rosolek ;-) Pani mnie uswiadomila ze to byla grzybowa no i od tamtej pory lubie zupe grzybowa;)

dla mnie każda kobieta powinna urodzić naturalnie pierwsze dziecko:tak: i nie ma zmiłuj się, dla mnie to tak samo jak facet bez wojska :wściekła/y: przynajmniej ten pierwszy żeby później wiedzieć dlaczego cesarka była np łatwiejsza, bo tak to nawet nie ma do czego porównać, oczywiście w granicach normy wszystko i jak pozwala na SN zdrówko :tak:

witajcie

Przepraszam, ze was tak zaniedbuje, ale nie mam na nic sił:-(
Nie dostalismy kredytu na remont i nie mozemy zaczac remontu mieszkania i wszystko wskazuje na to, ze wylądujemy z 2 małych dzieci u moich rodziców:-( Bo w obecnym mieszkaniu mieszkamy juz tylko do konca wrzesnia... a w nowym mieszkaniu conajniej pół roku remontu:-:)-:)-( i jeszcze nie wiadomo czy tym razem nam kredyt dadzą...

Wczoraj bylismy na urodzinach o mojej babci i oczywiscie ciotki mnie wyprowadzały z równowagi:-( Ciasto z alkoholem na stole to podziekowałam i oczywiscie gadka, ze tyle to na pewno nie zaszkodzi, no myslałam, ze mnie cholera wezmie... mi moze nie zaszkodzi, ale dla dziecka kazda kropla to olbrzymia dawka!!!:wściekła/y:

Pozniej Paulinka sie zakrztusiła jak jej chlebka dałam i oczywscie gadka, ze jak tak małemu dziecku moge dac kanapke z szynka, no kurde... a kiedy ona ma zaczac jesc?! co ma tylko mleko pic:wściekła/y:i oczywiscie krzywde robie swojemu dziecku...
No i zakrztuszenie skonczyło sie zwrotem zawartosci zołądka przez córe to sie jazda zaczeła:-(Normalnie poczułam sie tak jakbym krzywde dziecku chciała zrobic:-:)-:)-(

No a dzis do tego wszystkiego Paulinka ma 39 st goraczki i cały czas spi:-:)-:)-( Nie wiem co sie dzieje..., a ja juz nie mam sił, po prostu wysiadam! Ciagle sama... mąż musi ciagnac 2 roboty, a mnie nawet nikt nie zapyta jak sie czuje i czy nie potrzebuje pomocy... :-:)-:)-:)-:)-( w takich chwilach zaczynam załowac, ze zdecydowalismy sie na 2 dziecko:-(

No to sie wyzaliłam... 3majcie sie kochane!

BĘDZIE DOBRZE POWTÓRZ 100 RAZY :-)

Witajcie...

Niestety , bede musiała sie z Wami rozstać. W 13 tygodniu okazało sie ,ze mam puste jajo nie ma płodu i nie ma dzidziusia. Najprawdopodobniej w drugim tygodniu ciąza obumarła. Jestem tylko zła na lekarza , bo od samego poczatku czułam ,ze cos jest nie tak na ostatniej wizycie chciałm zeby zrobił mi usg , ale stwierdził ,ze nic nie widac , bo mam tyłozgiecie i przy nastepnej wizycie zrobi, niestety do nastepnej wizyty nie doczekałam. Życze Wam szcześliwie donoszonych ciąz, lekkich porodów i zdrowych dzidziusiów.

następnym razem się uda, tak czasem bywa ... bądź dobrej myśli:tak:
 
reklama
Do góry