reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja dostałam na płycie CD nagranie z całego USG wiec w domku można sobie badanie obejrzeć jeszcze raz no i rodzince pokazać;) moja koleżanka kilka razy oglądała:-) a mój brat (13lat) stweirdził ze on nie bedzie patrzył bo mu bedzie niedobrze:-D:-D:-D

Super :-) napewno będę wszystkim pokazywać :-) ciekawa reakcja była twojego brata hehee Ciekawe jak zareaguje mój szwagier, który ma 13 lat ;-) na foto z pierwszego usg popatrzył jakoś bez zainteresowania
 
reklama
Patrysiu ty mnie nie strasz z tym jedzeniem:szok: bo ja pamiętam jak miałam wycinany wyrostek to faktycznie nie dawali mi nic jeść przez kilka dni (i to było najgorsze z tej całej operacji) ale myślałam że przy cc normalnie się już dostaje jedzonko:zawstydzona/y:
czyli jak dostane skierowanie na cc od lekarza to muszę z tym iść do szpitala gdzie chcę rodzić i już z nimi zugodnić tak?


no niestety nie można nic jeść bo jelita niesprawne do końca i wogóle :sorry2:nawet będa ci liczyć ile zrobiłaś siusiu tzn będziesz w taki kubełek załatwiać się i mówić ile wysiusiałaś(bynajmiej u mnie tak było)i o gazy się pytać czym więcej tym lepiej:tak:a co do cc umówionej to dotsaniesz już skierowanie i do szpitala się z tym zgłaszasz:tak:hmm chyba że oni już wiedzą np.jeśli twój gin jest na szpitalu ale skierowanie dostaniesz tak mi się wydaje:confused:


[QUOTE
ps. czy któraś z was robiła USG 3D?warto wydać więcej kaski na takie USG?
Ja za 2tyg lecę do Pl i będę robiła usg4d . Wydaje mi sie ze te usg są po prostu bardziej szczegółowe[/QUOTE]


ja powiem że mi szkoda kasy na to ogólnie dzidzie zobacze po porodzie i w sumie wole mieć niespodzianke a kase wole wydać na wiele wiele innych potrzebnych rzeczy:tak:
 
Jola - ja też wzięłam te szare szerokie:-))))) Linen melange tak?

Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.

Musisz poczekać na maila na pocztę. Ja zapytałam jaka jest kwota wysyłki, bo napisali, że ok 20e i poprosiłam o numer konta. Wyślą pewnie jutro.

Oddawaj moje spodnie:wściekła/y::-D Tylko mi nie mow ze ostatnie L wzielas bo sie poswiece i cie poszukam w tej Irlandii:-D

mój mąż ma swoją teorie na temat snu:-D stwierdził, że jakby mnie bzykną, to bym spała jak niemowlak:-D:-D:-D niestety do piątku nie możee a potem zobaczymy co gin. powie:-D:-D:-D a swoją drogą, to ciekawe ktoby wtedy lepiej spał, czy ja, czy on???:-D:-D:-D

Znam te teorie:-D

Ja wlasnie wstalam, troszke mi sie przysnelo. Nie czuje zadnych ruchow dzidzi, za dwa tyg mam wizyte i mam nadzieje ze serduszko bedzie bilo i wogole bedzie ok:blink: Waga stoi w miejscu a brzuch rosnie:sorry2: swoja droga to dziwne nie? Milego dzionka
 
no niestety nie można nic jeść bo jelita niesprawne do końca i wogóle :sorry2:nawet będa ci liczyć ile zrobiłaś siusiu tzn będziesz w taki kubełek załatwiać się i mówić ile wysiusiałaś(bynajmiej u mnie tak było)i o gazy się pytać czym więcej tym lepiej:tak:a co do cc umówionej to dotsaniesz już skierowanie i do szpitala się z tym zgłaszasz:tak:hmm chyba że oni już wiedzą np.jeśli twój gin jest na szpitalu ale skierowanie dostaniesz tak mi się wydaje:confused:


z moim ginem toja nawet nie rozmawiam na ten temat bo znam jej zdanie:-D zaraz powie ze mam rodzic naturalnie i nie wymyslac sobie;-) nawet sie nie pytałam czy pracuje w jakimś szpitalu bo i tak szpital do rodzenia mam juz upatrzony.
a z tym jedzonkiem to widze ze znowu bede miala przekichane....po wyrostku pamietam ze z glodu mialam drgawki i wymiotowalam i obawiam sie ze teraz bedzie podobnie:zawstydzona/y:
 
BETI tzn.masz szanse rodzić sn tak;-) no ja ogólnie dobrze znosiłam tylko juz tego 3 dnia kiszki mi grały no a jak dostalam pierwszy posiłek hehe kleik i to taki wodnisty ale jadłam go az się uszy trzesły no i potem kazano nam podjadać sucharki i popijać wody głównie hehe ja się cieszyłam jakbym jadła kurczaka :-D:-D:-D
 
J abede rodzic naturalnie , co do usg 3 d to mi szczeze szkoda kasy wole kupic ciuszki dla maluszka tu sie robi za kazdym razem usg wiec zawsze dzidzie zobacze , Moja przyjaciolka robila w Warszawie i mowi ze super wrazenie i ma plyte z filmem.
 
a ja z ciekawości się zapytam ile u mnie ginekolog woła bo za wizytę płacę 200zł wiec jak mi powie 200zł za to usg + 200zł za wizytę to podziękuje :sorry2:

zobaczymy jak nie zapomnę za tydzień to się spytam bo ja mam sklerozę :sorry2:
 
ja w piątek mam wizyte, więc biorę ze sobą płytkę i może sie uda coś nagrać, albo może chociaż wyżebram zdjęcia. Mam nadzieje, bo chodzę na NFZ, a wiecie jak to jest z naszą służbą zdrowia. Za wiele to liczyć nie mogę. Jak się nie da, to myślałam, żeby pójść prywatnie na 3D lub 4d, ale to gdzieś koło 20-22 tc.
 
BETI tzn.masz szanse rodzić sn tak;-) no ja ogólnie dobrze znosiłam tylko juz tego 3 dnia kiszki mi grały no a jak dostalam pierwszy posiłek hehe kleik i to taki wodnisty ale jadłam go az się uszy trzesły no i potem kazano nam podjadać sucharki i popijać wody głównie hehe ja się cieszyłam jakbym jadła kurczaka :-D:-D:-D

wiesz no niby mam szanse na naturalny poród ale nie wiem czy tak do końca chce...wole chyba miec naciety brzuch niz krocze;-)
o fuuu kleik...to ja tego nie ruszylam po operacji;-) ale jak mnie glodzili i po kilku dniach dostalam zupe gzrybowa to zjadlam ja z predkoscia swiatla i jeszcze powiedzialam do Pani co roznosila posilki ze pyszny rosolek ;-) Pani mnie uswiadomila ze to byla grzybowa no i od tamtej pory lubie zupe grzybowa;)
 
reklama
Do góry