reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello :-)

Naszą wiochę tak zawiało, że gimbus po dzieciaki do szkoły nie przyjechał.

M pognał do sklepu po sanki bo wózkiem 5 metrów od chaty nie odjedziesz.

Na podwórku -8 taki śnieg że świata nie widać więc ze spaceru chyba nici :wściekła/y:

Tysiolek- chyba źle mnie zrozumiałaś ja mam wyrzuty dlatego że sylwester prawosławny jest 13stycznia a wtedy J obchodzi 1 urodzinki dlatego głupio ją z kimś zostawiać.
 
reklama
Hu Hu Ha Hu Hu Ha nasza zima zła!!!!!!!Ja też lubię zimę i śnieg:-) U nas nie ma go aż tyle, ale mróz trzyma:tak: Jak Mały się obudzi, wyruszymy na spacerek. Wózkiem bez problemu przejedziemy, a sanek jeszcze nie mamy. Lubią Wasze dzieciaczki jeździć na sankach? Ktoś już testował? Pewnie kaamaa:-)
I może ktoś mi powie, jak montować śpiworek na sankach?

Alex, witamy, zapraszamy. Ja też długo czytałam forum, zanim się dołączyłam;-)I fajnie tu jest:-)
 
Topoleczka jeszcze nie w Białymstoku 2 wypadki więc miasto stoi ale za jakie półgodziny powinien być i wyruszamy. Zdam relację jak wrócimy aaaa i jeszcze sąsiad robi kulig więc może się dołączymy. :-)

Ale mam ochotę na kiełbaskę z ogniska przypomiały mi się szkolne czasy. Kulig i ognisko.
 
kama to my blisko siebie mieszkamy:) bo ja w bielsku podl. ,wiec pogode mamy podobna ;)

topoleczka- ja wlasnie szukam sanek na allegro i chyba zakupimy z okazji mikolajek;)
 
Hej!
Siedzę i czekam na mojego Z bo zaraz z pracy wraca i myślę sobie może skrobnę coś na bb:-DMały lula już od 20,zwichnął się zaraz po kąpaniu i wieczornej kaszce,ale oczywiście już budził się 2 razy:no:a ja siedzę i myślę:-D

Aleks witaj wśród nas!

dziewczyny czy któraś ogląda Top Model?Jak myślicie która laska zwycięży ?
 
Julka też lula M też już chrapie a ja się nudzę.

Ja oglądałam 1 odcinek ale jakoś mnie te dziewczyny denerwują a szczególnie Krupa była w stanach i już po polsku gadać nie umie :eek:
 
Witam jak zwykle wieczorem, my mamy już sanki zamówione ale jesteśmy chyba jedynym miejscem w kraju gdzie śniegu zero, nawet płatka jednego:shocked2:

U nas dziś była masakryczna nocka ,niekończące się budzenia co 40 minut :szok:ale za to mamy 3 zębola:tak::-D górną, prawą jedynkę:-D

aleks witam, a ja mam urodziny 16 stycznia;-) mam nadzieję że zostaniesz z nami dłużej:-)
 
reklama
witam od rana

ciężki dzień się zapowiada na dziś
na dworze -15
na dodatek od rana kombinowałam opiekę dla małego, za godzinkę kumpela przyjdzie, mam psinę Labradora i zaczęła mi się szczenić, mężulek do 16 w pracy
A później musimy jeszcze jechać po auto do mechanika

A jeżeli chodzi o sanki, to mały dostał od mojej siostry tylko bez oparcia, wiec mój tata wpadł na pomysł i przykręcił stary fotelik do auta, i małemu się:-) podoba

fotka w galerii

zmykam

miłego dnia:-)
 
Do góry