reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
:wściekła/y: szlag by to trafił! Cały dzień jestem w domu, mała mi teraz zasnęła, poszłam sprawdzić skrzynkę, a tam awizo na pieluszki! Za godzinę zamykają pocztę, M w pracy, teście będą wieczorem i jak mam je odebrać??? Wiem! Poproszę wnuka sąsiadki, dam mu 10zł :-D
 
Pasi a wysli go nie ma co ! bo jeszcze poczte Ci zamkną :-)

ja własnie zamówiłam Pizze Kebbab hih bo nie chciało mi się robić dzisiaj obiadku a M zaraz wraca :-)
Mała już śpi - odebrałam jej jedną drzemkę o 16 wiec mi teraz szybko po kapieli padła kruszynka :-)

Miłego piątkowego wieczorku zyczę :-)
 
Uff... pieluszki odebrałam, bo teść przyjechał. A wiecie, jaki fajny koleś je wysłał? Wybrałam kuriera, bo musiałam je mieć do dzisiaj max (kurier wyszedł więcej, niż te pieluszki) i facet ze sklepu mi pisze, że może jednak chcemy poleconym, że na pewno dojdzie, bo ten kurier jest drogi i oni mi kasę na konto przeleją, albo z pieluszkami wyślą. I wysłali :-)
Właśnie skończyłam wyszukiwanie tekstów piosenek angielskich, będziemy się z Faflą dokształcać ;-) A piosenki, jak już doszukałam się tekstów, strasznie mi się spodobały :-) Więc będziemy śpiewać :-)
 
Witam dopiero teraz ale zaraz zmykam...

Najlepszego dla półroczniaków
Gratki dla nowych ząbków
Udanych wyjazdów na wakacje

Spokojnej Nocki
 
to taki średni wypoczynek bo Mała nie chce u babci leżeć na podłodze ani być sama chyba się jeszcze boi nowego miejsca i trzeba z nią być na okrągło, ale chociaż babcia będzie miała wnusię:tak:

to się babki rozjechały nam no plażują się no a ja się kiszę w pracy oj nie sprawiedliwe jest to życie ;-)
 
Witam się pozostałym:)

Ale nocka do bani niedość ze gorąco , zabijaliśmy jakies stworzenia o 2 w nocy , bo nas gryzły to jeszcze Zuzka wstawała co godzinę:crazy:

A tak pozatym to bylismy wczoraj kupić skuter, zebym mogła sobie jeżdzić:-)
I mam nadzieję ze namówię męza na aguapark

Lece do Z i pić kawkę


miłego dnia kobitki:-)
 
reklama
witam się laski
jestem u mamy nad morzem byczę się tydzień cały zaglądać będę bo przecież żyć się bez was nie da!
 
Do góry