reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dażka Ojjj wybacz jeśli uraziłam, pytałaś kiedy wakacje to odpowiedziałam.... :-):-):-):-):-):-)
Teraz już wiem że jak nie wiez to nie zabierasz głosu tylko nie rozumię po co mi to do wiadomości:sorry2:

Zapomniałam najlepszego życzyć półroczniakom;-)
 
reklama
Dażka Ojjj wybacz jeśli uraziłam, pytałaś kiedy wakacje to odpowiedziałam.... :-):-):-):-):-):-)
Teraz już wiem że jak nie wiez to nie zabierasz głosu tylko nie rozumię po co mi to do wiadomości:sorry2:

Zapomniałam najlepszego życzyć półroczniakom;-)

Mam wrażenie że mówicie kodem... :tak:
 
Dażka Ojjj wybacz jeśli uraziłam, pytałaś kiedy wakacje to odpowiedziałam.... :-):-):-):-):-):-)
Teraz już wiem że jak nie wiez to nie zabierasz głosu tylko nie rozumię po co mi to do wiadomości:sorry2:

Zapomniałam najlepszego życzyć półroczniakom;-)

dobre dobre;)
rozkręcamy się widze i coraz weselej hehe
 
Oj, czepiacie się Dażki.
A ona taka jest. Tylko nie wiem, czy ma to nabyte, czy od urodzenia, whatever, ważne, że nam humory poprawia :-)
 
u nas dalej cyrki z zasypianiem w dzień ... ale twarda jestem dzisiaj :tak: nie wyciągam z łóżeczka !!! jak płacze, idę przytulić i pogłaskać !!!

i tak już chodzę i głaszczę 45 minut :baffled:
 
u nas dalej cyrki z zasypianiem w dzień ... ale twarda jestem dzisiaj :tak: nie wyciągam z łóżeczka !!! jak płacze, idę przytulić i pogłaskać !!!

i tak już chodzę i głaszczę 45 minut :baffled:


Trzeba twardym być nie mietkim :-D... będzie dobrze - za każdym razem będziesz krócej i rzadziej chodzić.... powodzenia
 
Czechow, mam nadzieję ;-)

tylko cały czas nie daje mi to spokoju ... nie mogę rozkminić, jak to moje dziecię rozumuje :confused:
w nocy potrafi spać nawet 11 godzin ciągiem, a w dzień takie cyrki ...
a ta sama mama usypia, do tego samego łóżeczka odkłada, tą samą karuzelę włącza :baffled:
 
Czechow, mam nadzieję ;-)

tylko cały czas nie daje mi to spokoju ... nie mogę rozkminić, jak to moje dziecię rozumuje :confused:
w nocy potrafi spać nawet 11 godzin ciągiem, a w dzień takie cyrki ...
a ta sama mama usypia, do tego samego łóżeczka odkłada, tą samą karuzelę włącza :baffled:


Bo dzień to dzień a noc to noc. Dziecko w jakimś tam stopniu kuma że w dzień to mama jest aktywna i "do mojej dyspozycji" a noc jest do spania.

Będzie dobrze.
 
reklama
Poddaję się ... idę na spacer :tak: pogoda akurat się poprawia po porannych zlewach ...

miłego popołudnia ;-)
 
Do góry