reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Miałam nic nie pisac ,ale jednak napisze:tak:

Wkurza mnie zwracanie na siebie uwagi i tyle:tak:albo sie pisze o czyms lub lepiej wcale:tak:
Wedlug mnie Dazka ma taka potrzebe zeby o niej mówiono.Szczerze mówiac nie wiem o co chodzi w jej postach bo bredzi jak potłuczona i Jola tobie sie nie dziwie ,ze tez nie wiesz,i nawet mi nie wstyd ze nie wiem.Zwisa mi to ,co za chwile mi odpisze,pewnie jakimś głebokim przemysleniem:sorry2::sorry2:

nieprzyjemnie sie zrobiło na otwartym i tyle:tak:
Nie mam ochty cztac uszczypliwosci i złosliwosci ,to tyle w tym temacie
 
reklama
Jola Fiolcia juz asypiala sama w lozeczku kilka dni a od 2 dni znowu szaleje i konczy sie wozkiem. a ja tez glupia bo chcialam jej zrobic dobrze zeby jej sie lepiej spalo i zdjelam aparat a ona zaczela wariowac. i juz widze ze zla, zmeczona i spiąca ale zasnac bez aparatu nie umie. a ja juz ja chce powoli przyzwyczajac bo wierze ze w srode sie tego swinstwa pozbedziemy.

ps. Sylwia ma racje-nieprzyjemnie sie zrobilo....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kobitki :)

Słuchajcie mam prorocze sny :-D:-D:-D:-D:-D Wczoraj pisałam ze od 2 m-cy niemam @ i tak sie zestresowałmam ze szok. W nocy snilo mi się ze dostałam @. Dziś rano wstaje z wielkim bólem brzucha ide do wc i co widze @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ JUUUUUUUPPPIII Ciesze sie przeogromnie bo juz naprawde sie bałam ze cos zlego sie dzieje.

Witam wszystkie stare-nowe styczniówki :tak:;-):-)

Lecę robic obiadki a po południe jedziemy :-)z mezem i tata na rybki ahhhhhhhhhh jak sie ciesze.
 
To wybaczta mi - ja się tylko przywitam!!!!!
Generalnie żem załamana kupkami C i jego menu, ale to w odpowiednich wątkach ....

A jeszcze widzę, że temat cytologii, ja miałam zaraz po pierwszej @, ale ja praktycznie wcale nie karmiłam piersią....


Miłego dnia!!!

P.S. Jutro się szczepimy...
 
witam

Ale paruwa jest szok, a miało chłodniej...Zuzka tez jakoś gorzej to wytrzymuję i ma problem ze spaniem


Moim skromnym zdaniem to też się jakoś dziwnie dzieje na forum az nieprzyjemnie czasem czytac.

Dla Adaśka 100 lat
 
Witajcie

U nas zaduch, ze mozna zdechnac... ledwo sie do domu dowloklam.
Malz moj juz wrocil, ale zobacze go dopiero ok 23 :nerd:
A i zapomnialam napisac, ze auto sprzedane zostalo siostrze bez strat materialnych :-)

Macy, Labamba - witajcie! Moga byc jeszcze sztuczne ognie i szampan na powitanie.... bezalkoholowy oczywiscie ;-)

Sylwia - najlepsze zyczenia dla naszego malego bohatera!

Emilcia - i dla Adasia tez!

Tysiolek - jak to nie kumasz? re re kum kum - ja juz kumam jak mnie morka do stawu wyslala :-D

A w temacie zaczepek, to najbardziej zaboli, jak sie takiego delikwenta kompletnie zignoruje.
A Rox ladnie posprzata jakby co ;-)

Milego dzionka laseczki
 
reklama
Tysiolek - jak to nie kumasz? re re kum kum - ja juz kumam jak mnie morka do stawu wyslala :-D

A w temacie zaczepek, to najbardziej zaboli, jak sie takiego delikwenta kompletnie zignoruje.
A Rox ladnie posprzata jakby co ;-)

A o kim mowa, drogie koleżanki? Bo ja żadnych zaczepek ostatnio nie zauważyłam, aczkolwiek mogę się mylić, bądź też nie. Niemniej żadne ambiwalentne uczucia w tej dość istotnej, jak się wydaje, istocie rzeczy, mną nie targają ;-) :-D
 
Do góry