reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Malwina, najważniejsze, że Tobie się nic nie stało. Dostać takim gradowym jajem, nie chcę nawet myśleć...
Morka, dobrze, żeś zlazła z tych gałęzi, bo takie burze nad Polską teraz.:-)
 
reklama
Jezu - coś ze mną nie tak.... pisałam posta o Karmi piwie i o wiaterku i ucieszonam byłam, że morka zlazła.... kto mi ukradł post?
Karmi bezalkoholowe ćmić mi się nie powinno...?
Się o mózg Klary martwiłam a to moj wzięło i wchłonęło dziś chyba.
 
Kaja dajem głos. Tak narzekacie na te upały a u mnie na drzewie u Kai całkiem nieźle tylko musiałam wysoko wleźć bo tam była gruba gałąź, poprzednia nie utrzymała moich czterech literek:-) Poza tym musiałam jakoś se prąd zroganizować na lewo żeby do Was klepać:-D Kaja mi wody nawet nie przyniosła:-) Ale może popada to coś chlapnę:-)
Nadineczka u nas jest taka tradycja że jak wyjdą wszystkie zęby to dajemy michę kuraka. Mama zjada skrzydła , tata resztę a dziecko może samodzielnie obgryźć kości:-)

łeee a u nas prosiaka z jabłkiem starzy jedzą wszystko a dziecku zostaje jabłko;-)

Jezu - coś ze mną nie tak.... pisałam posta o Karmi piwie i o wiaterku i ucieszonam byłam, że morka zlazła.... kto mi ukradł post?
Karmi bezalkoholowe ćmić mi się nie powinno...?
Się o mózg Klary martwiłam a to moj wzięło i wchłonęło dziś chyba.

jak to kto Ci posta ukradł Tarzan Morkowy z drzewa zlazł i gwizdnął ;-)

rany która to godzina a ja jeszcze tu idę w kimono ale tak fajnie chłodno bo siedzę przy otwartych drzwiach balkonowych i tak ładnie pachnie letnim wieczorem ....
 
Witam wieczorkiem:))) Wy o upałach i burzy a ja dziś padnięta jestem bo spędziłam w korku 2 godziny wracając z pracy!!!!! Zamiast z moim maleństwem siedzieć to ja w aucie z pretkościa 5km/h i odcinek który w 20 minut normalnie to dziś 2 godziny:wściekła/y:
Zapomniałam , że u nas Dni Morza się zaczeły i drogi pozamykane, masakra, więc jak już dotarłam to byłam nie tylko padnieta ale i zła , dobrze że mały w super humorku mimo upałów:-) u nas teraz wiatr się zrobił i może coś padać w nocy będzie to bym podlewanie miała jutro z bani:) Miłego wieczorku Wam życzę, jeszcze chwile ponadrabiam pogaduchy z dziś i spadam tym razem wcześniej :)

Kaja_10 na zdrowie tym bezalkoholowym, ja dziś przy soczku marchwiowym , pycha:)

Agagsm wszystkiego dobrego z okazji miesięcznicy:-)
 
o redsie pisała roxeen ;-)

A wiecie co? ;-) ;-) super bo w nowym mieszkanku mam..... tadam 21 stopni - pomiar z dzisiaj przy tych upałach (tylko muszą byc szczelnie okna zamknięte) ;-)

Ja dzis na walizach - pakowanie, przewożenie i rozpakowywanie. Jutro pierwsza noc w nowym miejscu - ciekawe co mi sie będzie sniło ;-)
 
reklama
macy - to ty podpitoliłaś posta bo wiesz o czym pisałam:-p bo morka greka udaje i wcale się nie odzywa,

Chyba pojde śladem wiw - ale nie mam zamiaru stać w korku :-D tylko o śnie mowię. Posta nie ma redsa nie ma, Karmi jest ale co to za piwo. :baffled:
 
Do góry