reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Tysiolek, po uszach dostaniesz. Regulaminu sie trzymaj, babo. ;-) Ktos, kto jest nowy nie zaklada nowych watkow. A przedstawic sie mozna na glownym lub poznajmy sie.
 
reklama
Witajcie,

ledwo Was nadrobiłam na głównym.... ufff - jednak trzeba czytać regularnie.... chyba to będzie moje słodkie lenistwo o godz 7.00 przy kawie w pracy ;-)

Wystawiłam mojego szkraba na balkon na leżaczku na słonce - wiatr wieje jak ... nie wiem gdzie - piździ dosłownie - mam nadzieje, że mi go nie przewieje i głowy mu nie urwie...

... a nasze dwa zęby wystają juz sporo ponad poziom dziąseł ;-) tez mnie gryzie - ale juz coraz mniej, no i krew jeszcze sie nie lała.
 
Bunia ma dzisiaj pięć miesięcy a dopiero była kropką małą. Niemiłosierny ten czas:baffled:
Ja zrobiłam dzisiaj sto kilometrów i nie odpadło mi żadne koło:-)
Dzidzia wraca do punktu marudzenia:sorry2:ale zuby z góry też już startują:tak:
 
Ale zmęczona jestem - zjeździliśmy dziś pół miasta i niby bardzo się nie schodziłam, a w aucie klima, ale normalnie nic mi się nie chce:) Za to Miśka się wyspała i szaleje na macie:tak:

Co do spania to u nas też śpioch - późno wstaje - między godz. 8-10 i max. 1,5-2h wytrzymuje i znowu ziuźka - minimum godzinkę, potem znowu 2h aktywności i znowu spaćku tym razem na 2h lub dłużej śpi, a potem jeszcze jedną drzemkę tak z 20-30 minutową zalicza i o 22 zasypia do rana. W sumie to gdzieś conajmniej 4h dziennie śpi, nie wiem czy to dużo czy mało, ale mi odpowiada:)

Aaa kiedy dzieciaki zaczynają raczkować? moja podnosi tyłek i opiera się na kolanach zgiętych i tylko jeszcze nie wie jak klatę podnieść żeby na czworaka stanąc, ale w wannie staje na czworaka, bo woda jej pomaga i jak zajączek do przodu próbuje kickać:) - matko już się nie mogę doczekać tego raczkowania;) a potem będę pewnie chciała wrócić do czasu kiedy sobie grzecznie leżała hehe
 
reklama
u nas trzy drzemki po pół godzinki, od 6rano do 22 wieczorkiem w nocy przeważnie 1 lub 2 pobudki więc mnie kurcze nie denerwujcie:tak: nie za dobrze Wam;-)
ja już mam dość słońca a dopiero ma się zacząć upał chociaż Polcia szczęśliwa bo w samej pieluszce siedzi:-) i mało tego próbuje ją ściągnąć:-D
idę zaraz kąpiel szykować bo biedne dziecko się klei z tego potu i lulu mykamy pa pa do juterka
 
Do góry