reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

no własnie wiem że długo jej odpada i już się nie pokoje żeby tam jakiś syf się nie zrobił przez to :(
a przemywam rozcieńczonym spirytusem.
dzisiaj jade do apteki może kupie to czym psikali w szpitalu.
już nie mam pomysłu. a Ty czym przemywałaś?
ja tym fioletowym gnycjanem. przy wypisie ze szpitala nam przepisali. troche to brudzi i sie juz nie dopiera jak kapnie ale dziala;-)

Widze ze nie tylko moje niuńki maja problemy z brzuszkami.. to chyba normalne, z powodu niedojrzalego przewodu pokarmowego. Ja juz mleka zmienialam 4 razy ale bebilon 1 okazuje sie najlepszy dla nich. Wspomagam sie herbatkami: koperkowa, ulatwiajaca trawienie z hippa, czasem rumianek bo rozluznia. Polozna tez polecala wode przegotowana. czekam z niecierpliwoscia az sie im wszystko unormuje. Mam nadzieje ze wtedy beda niczym aniolki!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:biggrin2:
Troszku mnie nie było bo Alanek był obsypywany gośćmi:tak:
Ach troche martwie się o moją siostre a głównie chodzi o Bartusia który spieszy się na świat:-(mam nadzieje ze się jej uda tak jak mi bo 33 tc to jeszcze nie czas na poród a już czop skurcze szyjka no wszsytko się już szykuje jak na poród co takze dalej musi leżeć leki brac bo inaczej sterydy i poród:-(wiem że miałam tak samo tylko czop jeszcze siedział(w sumie heh nie widziałam go do dnia porodu co sama nie wiem czy był czy nie bo i przy porodzie go niewidziałam:confused:)i sie udało a nawet jak wiecie sobie eleganco do terminu przesiadziałąm w 2w1:-Di oby tak u siostry się udało:sorry2:
hej mamusie:-)
chcialam Was zapytac o opinie na temat szczepien..bo byl u nas pediatra i nam naopowiadal o tych rotawirusach i pneumokokach..troche sie przerazilam, bo tanie one nie sa a ja mam dwojeczke! to juz wogole..800zl wychodzi po 6tyg na jedna..ale myslimy zeby zrobic bo jakby ktoras nie daj boze zachorowala to pozniej bedziemy miec wyrzuty..bedziecie robic waszym maluszkom te szczepienia?
ja szczepiłam i będe szczepić tym bardziej że w Kartuzach(obok nas)zmarło dziecko na sepse:-(
 
Tysiolek a przemywasz pępuszek przy każdym przewijaniu Małej. Ja tak robiłam i szybko nam pępuszek odpadł. Potem jeszcze musiała z tydzień przemywać, ale teraz już jest super piękniusi pępuszek.
 
Tysiolek a przemywasz pępuszek przy każdym przewijaniu Małej. Ja tak robiłam i szybko nam pępuszek odpadł. Potem jeszcze musiała z tydzień przemywać, ale teraz już jest super piękniusi pępuszek.
Polozna w szpitalu wlasnie mowila ze najwazniejsze wieczorem przemyc ale jak chce zeby szybciej odpadly moge przemywac kilka razy w ciagu dnia..przemywalam tylko po kapaniu i i tak szybko odpadly. Moze musisz czesciej Tysiolek skoro pepuszek malej taki uparty!:tak:
 
Mój mąż właśnie robi kolacje :-D Spaghetti. :-D

A co do pampersów położna powiedziała, że są po prostu za małe. :tak: Dlatego przesikiwał.
Bo niby te "1" są na 2 do 5 kg. Ale jak mały się urodził ważąc 3,5 kg. To od razu się kwalifikuje na te "2".

Mam plamy na koszuli :-D Cieknie mi mleko... ;-) Samo. Dobrze, że dziś tylko raz wypiłam herbatkę na laktacje. Bo jeszcze bym się jakiś problemów nabawiła ;-). A tu karmi kupione.. heh to nie będę pić... :cool2:
 
My jak kupowaliśmy pieluchy to od razu 2, stwierdziliśmy że jak dziecko urodzi się ok 4 kg. to takie będą na dłużej. Dobrze zrobiliśmy bo Mały miał prawie 5 kg.

Miałam próbkę Happy 1 i 2 i próbkę Pampersów 1 ze szpitala. Stwierdzam, że jedynki są za małe, więc dobrze zrobiliśmy.

Gratuluje powodzi Kubiaczka. Mój mały tak mnie obżera że mi to nie grozi. Powódź jest tylko przy karmieniu jak Mały puści na chwilę cycusia.
 
Ja mowie juz dobranoc jutro zakze na kawe i potem znow spacer bede zdrowa jak nic i nadal w dwu paku, jestem ciekawa ile jeszcze przenosze .
 
Witajcie!!

Czytałam, nadrabiałam każdy watek i nie wiem co z czym teraz powiazac :dry:
Jakas dzis senna strasznie jestem... Jak polozylismy sie przed 16, to Adas obudzil nas o 20.10!! Najadl sie i spi dalej, ja tez zaraz ide... :-)
Chcialam tylko powiedziec, ze u nas wszystko ok, ale jakos czasu brakuje.. Bo to tu, to tu, to spac i ... :-( Ale czytam!!

No nic... Ide do lozka :-)

Spokojnej nocy Kochane :*
 
reklama
Tysiolek a przemywasz pępuszek przy każdym przewijaniu Małej. Ja tak robiłam i szybko nam pępuszek odpadł. Potem jeszcze musiała z tydzień przemywać, ale teraz już jest super piękniusi pępuszek.

juuuhu juuhu dzisiaj odpadł nam pepuszek ! ale jestem szczęśliwa bo już isę martwiła. teraz tez trzeba dalej przemywac spirytusem az się nie zagoi tak? :tak:

wogóle to byłam dzisiaj wniebowzięta bo Mała jak zasnęła wczoraj o 23 tak spała do 4 rano !!! szok ! to pierwszy taki długi sen ! aż się obudziłam o 3 wystraszona i sprawdzałam czy ona oddycha !! matko świeta jakie to nerwy ! jak śpi to niedobrze jak nie śpi to tez nie dobrze hihih ! ciekawe czy to był pojedynczy wybryk czy wkońcu unormuje jej się nocne spanie !!

a i mam kolejny egzamin zdany dzisiaj! juuuuuhu !
w piatek kolejny i w poniedziałek dwa zaliczenia i koniec sesji ! i 9 semestrów zaliczonych ! teraz tylko prace dokończyc i mam nadzieje Pani mgr inż będe :)
 
Do góry