reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie mamusie przepraszam ale nie odp na wasze posty bo nie mam sily salbo sie czuje, chcialam przekazacze w piatek bylam u lekarza maly wazy 3100g jak tak dalej pojdzie to ladny klocius z niego bedzie.Tak poza tym wszystko dobrze z maluchem. za poltora tygodnia ktg. Milego weekendu buzka papa
 
reklama
witam;)
Ledwo co w domku zrobiłam, a zmęczona jestem, że hoho:zawstydzona/y:No ale uporałam się z praniem ciuszków Miśki - jutro będzie prasowanko czyli ból kręgosłupa:eek:No ale komoda przyjedzie jednak w tym tygodniu, bo wpadłam na genialnie prostą myśl i zamówiłam u producenta, a nie przez sklep (w sklepie kazali mi 3 tyg. czekać:eek:), więc już będę miała gdzie schować ciuszki małej:tak:

Znowu cierpię na jadłowstręt - mdli mnie jak jem:confused2:normalnie raz zjadam wszystko, a raz ledwo coś ruszam...

no i po wizycie
dobrze ze pojechalam szyjka bardzo sie skrocila
ale dzidzia zdrowa i duza wazy 2900 i bedzie Córeczka :-D:-D:tak:
dostalam tabletki i za tydzien kolejna wizyta
Dużo leż i będzie dobrze - a mała rzeczywiście duża, bo moja w skończonym 34 tyg. miala 2300 i prognoza na dzidzię do 3,5kg.;-) ale dziewczyny za bardzo nie ma sie co nastawiać, że ta waga jest własnie taka, bo to tylko z wymiarów symulacja, a dzidzia może zupełnie inaczej ważyć - no i dzieciaki rosną skokowo - w jednym tygodniu może być ciut mniej, a potem przybieraja więcej, wiec nie ma reguły, że jak waża na USG tyle to będą malutkie albo wielkie:tak:

Piorę młodemu pościel. Zastanawiam się czy ubierać łóżeczko już czy nie?
Dziś mam 37 tydz. wg OM i nie mam łóżeczka, bo dopiero w poniedziałek przyjedzie, a co dopiero pościel ubierać i to tak szybko;-)Joasia ty dopiero w 33 tyg. więc masz duuużo czasu jeszcze - zdąrzy się wszystko zakurzyć - co tak się spieszysz:-D

Dzień doberek Kobietki :-)

Sandrq ważne, że malutka duża i, że wszystko z nią w porządku, a szyjką tak się nie przejmuj:tak: Już kiedyś pisałam jak to u nas na grudniówkach 2007 dwie dziewczyny właściwie bez szyjek się przeterminowały ;-)
A jeszcze co do nazewnictwa ubranek to mój T. ma z tym problem nawet po dwóch latach :-D Dla niego wszystkie body i pajacyki to śpioszki :-D

Mój na odwrót - wszystko nazywa pajacykiem- body to dla niego pajac bez nóg, a śpiochy to pajac bez rękawów:rofl2:


Asiowo: super kolorek ścian!
 
Witajcie!
jak pisałam wczoraj byłam na wizycie i dobrych wieści to ja nie mam gdyż zapisuję sie do grona ''skracających szyjek'':-(A mianowicie na początku miałam 3/0,potem gin wpisał2/0 ale jeszcze wtedy nic nie mówił ale wczoraj to już sam sie chyba trochę zaskoczył bo powiedział że mam leżeć bo szyjka mi się skraca wpisał 1/1/0 i kazał mi brać no-spę 3 razy dziennie i pokazać się przed świętami.
Tak więc wizyta 22 grudnia i wtedy zobaczymy co z tą szyjką a i na + mam już 12 kg

A z miłych wiadomości to wczoraj jeszcze pojechaliśmy i kupiliśmy cała wyprawkę został nam jeszcze do kupienia kombinezon,ceratka pod prześcieradło,karuzelę i jakieś drobiazgi jestem prze szczęśliwa że już wszystko mam a zarazem taka spokojna.:-D
Jak zrobię zdjęcia to wstawię na odpowiedni wątek.
 
Cześć Dziewczyny:-)
Witam się weekendowo, byłam dzisiaj na zorganizowanym polskim mikołaju i byłam w szoku bo mój nietykalski syn usiadł mikołajowi na kolana:tak: A jutro jadę na kinder party a wcześniej odbieram wózek:-)
Zaraz Mam Talent, komu kibicujecie, bo my jesteśmy za "patenciarzem". Miłego wieczoru:tak:
 
Cześć Dziewczynki. Do tej pory zerkałam do lutówek, bo termin według OM mam na 7 lutego, jednak ostatnio mój gin zakomunikował, że będziemy rodzić po 16 stycznia:shocked2: A On wie co mówi:tak: Jeśli pozwolicie, to pozaglądam również do Was, bo teraz jestem taka styczniowo-lutowa ;).

Klara M, rodziłam na Engla w maju 2008 i teraz też tam się wybieram. Z tego co wiem, to do odwiedzin służy dość długi korytarz, na którym stoją stoliki i krzesła. Do pokoju nawet mąż nie mógł wchodzić, bo to było krepujące dla innych mam- nas było w pokoju 5. Nie wiem jak jest teraz po remoncie.


Aga witamy, u nas duzo dziewczyn to takze grudniówko-styczniówki, wiec zawsze ciezko stwierdzic na jaki miesiac sie zdecydowac jak sie jest na pograniczu:)


no i po wizycie
dobrze ze pojechalam szyjka bardzo sie skrocila
ale dzidzia zdrowa i duza wazy 2900 i bedzie Córeczka :-D:-D:tak:
dostalam tabletki i za tydzien kolejna wizyta


Wow! nasza na tym etapie wazyla 1900

Co do ubranek to maz mnie zaskoczyl bo wie co jak sie nazywa!:-D

Asiowo super ze zaraz na swoim:-)

klara m ona w 29 tyg wazyla cos kolo 1400 a teraz tak duzo :sorry:
tabletki mam Asmag

Sandrq to szok ze w 3 tyg przybylo jej 1500!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:

Witajcie!
jak pisałam wczoraj byłam na wizycie i dobrych wieści to ja nie mam gdyż zapisuję sie do grona ''skracających szyjek'':-(A mianowicie na początku miałam 3/0,potem gin wpisał2/0 ale jeszcze wtedy nic nie mówił ale wczoraj to już sam sie chyba trochę zaskoczył bo powiedział że mam leżeć bo szyjka mi się skraca wpisał 1/1/0 i kazał mi brać no-spę 3 razy dziennie i pokazać się przed świętami.
Tak więc wizyta 22 grudnia i wtedy zobaczymy co z tą szyjką a i na + mam już 12 kg

A z miłych wiadomości to wczoraj jeszcze pojechaliśmy i kupiliśmy cała wyprawkę został nam jeszcze do kupienia kombinezon,ceratka pod prześcieradło,karuzelę i jakieś drobiazgi jestem prze szczęśliwa że już wszystko mam a zarazem taka spokojna.:-D
Jak zrobię zdjęcia to wstawię na odpowiedni wątek.


Justys pociesze Cie, mi polozna powiedziala ze juz duzo miala takich pacjentek ktorym mowil lekarz ze szyjka juz taka gotowa ze poród na dniach, a dziewczyny przenosily ciaze i nawet wywolywanie oksytocyna przynosilo marne skutki.
Wiec czasem nie ma co sie stresowac.
 
Witam Was kobietki wieczorową porą zaglądam do Was na chwilkę bo cały dzień zajęło mi sprzątanie i zakupy.Wreszcie kupiłam firankę taką jaką chciałam i zamówiłam łóżeczko dla maluszka na allegro:-).
Zajrzę pewnie do Was dopiero w poniedziałek bo mój M wrócił z delegacji ale niestety w pon znów wyjeżdża
, więc troszkę się nim nacieszę
.:sorry::-)
Pozdrawiam serdecznie:tak::-)
Życzę miłego i spokojnego weekendu kochane:yes::wink:
 
Witam ogladajac Mam talent w miedzyczasie :)

Dzisiaj w sklepie (rossmanie) spotkala mnie mila niespodzianka, stalismy z mezem w mega kolejce bo jakies promocje byly i pelno ludzi, no i podchodzi do mnie jedna z ekspedientek i mowi: pani ma u nas pierszenstwo, zapraszam do innej kasy i poza kolejka zostalam obsluzona - no w szoku bylam! Po raz pierwszy w czasie calej ciazy nie musialam stac w kolejce!

Poza tym wczoraj pojawil mi sie pierwszy rozstep! Tak sie cieszylam, ze nie mam rozstepow a tu pojawia sie taki jeden nad pepkiem pod koniec ciazy..Teraz smaruje sie i szczypie po brzuchu jak glupia bo boje sie, ze jakies inne mi jeszcze wyskocza...
 
reklama
Do góry