reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Odnośnie szpitali to nam to nawet położna mówiła, że jak urodzimy i będziemy leżeć w szpitalu z maleństwami, to goście którzy przyjdą do nas i będą chcieli dotknąć maleństwo, powinni najpierw umyć ręce. No wiadomo, że na porodówce to raczej zdrowi wszyscy są, ale zanim zwykle dojdzie się do porodówki trzeba przejść kilka korytarzy, po dotykać różnych klamek, balustrad itp...
Różni ludzi przychodzą do szpitala ale większość jednak to ludzie chorzy na różne choroby. ;-)
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Witam Was kobietki ja właśnie po wizycie u Gin.:-:)-:)-(
Znów do szpitala od jutra. Tak przeczuwałam te opuchnięcia nie podobają mu się.Dobrze że nie ma białka w moczu i wysokiego ciśnienia bo byłoby podejrzenie zatrucia ciążowego:sad::sad::sad: A wizyta w szpitalu tak zapobiegawczo ze wzgl. na pierwsze poronienie.Będą robic mi wszystkie badania i słuchac tętna płodu. Do tego wszystkiego jeszcze... Za mało przybieram na wadze podobno:-( Było dobrze dopóki mi tej diety cukrzycowej nie zastosowali. Teraz mi waga stoi.. Przytyłam 1kg który gin określił jako woda z obrzęków i tyle:-:)-:)-(
Chce mi się płakać w zasadzie już mi łzy lecą odkąd wyszłam.
Chciałam przeciągnąć to skierowanie do poniedziałku ale nie dało rady :sad::sad:
Załamka. Mój M wraca dziś w nocy z delegacji Wyjeżdża znów w Pon, a ja jutro trafiam do szpitala:sad::sad::sad::sad: Cieszyłam się że pozbyłam się anemii a tu znów coś:no::-(
Jest mi strasznie źle.:sad:
tak mi przykro:-(ale nie martw się tam będziesz pod opieka a jak trzeba to trudno najwazniejsze jest twoje i maluszka zdrowie:tak:kciuki aby było dobrze:tak:
Paula odpisała,ze spalił sie jej komputer i ze odezwie sie jak bedzie mogła:tak:
to dobrze że wszystko jest ok u naszej PAULI:tak:
 
Hej dwupaki!! Piękny dzień!! :)
Mój mąż wczoraj wypił morze wódki z moimi znajomymi ze studiów a ja za kierowcę robiłam, teraz leży ledwo ciepły, wciąż pijany. Tak więc ten piękny słoneczny dzien spędzimy pewnie w domu, przed telewizorem. ehhhhhh.....
 
Anulka, no Ty masz dwóch napieraczy na szyjke wiec masz gorzej niz ja. Moja niunia wazy pewnie teraz ok2500, a Twoje razem juz waza duzo wiecej!Obysmy chcociaz swieta przetrzymały:) niech bedzie nawet 27:) oby nie 24 lub 25!:-)Mi tez dzis dała skierowanie znowu na morfo i mocz i jeszcze wr, i wlasnie na hbs nie dostalam powtórki! Nie wiem czemu bo chyba trzeba?Ja Anulka bylam szczepiona na wzw ale jakies 8 lat temu.
No moje dziewczynki razem juz waza 3500kg! Wlasnie chcialabym zeby dotrwaly do po swietach, bo moj M ma urodziny na 27 grudnia i mialby najmilszy prezent!:-)Mi sie lekarz pytal czy mialam kiedys w zyciu HBS a ze nie pamietam to mi kazal zrobic, ale pewnie mialam dawno temu..ale kto by popamietal wszystkie szczepienia..Moze rzeczywiscie gdzies znajde w ksiazeczce zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
Witam słonecznie.
Wczoraj wieczorem miałam giga napięcie brzucha (mimo no-spy i luteiny). Tak silne, ze az prawie nie mogłam chodzić. Do tego mały strasznie sie przeciągał po szklance koli i paczce m&m's.

Dziś też już jestem po paczce m&m's, śniadaniu, sękaczu i migdałach. Jeszcze zaraz kawa...
I dziś doszłam do +15 kg.

Na dziś mam plan przyszykować teczkę z dokumentami i badaniami, żeby mieć uporządkowaną.
A na jutro prasowanie i pakowanie torby do szpitala.
 
Witajcie kochane stycznióweczki!
Wpadam najpierw powiedzieć dzień dobry i zaraz zabieram się za nadrabianie!
Alw postanowiłam że się przywitam, bo pewnie zanim odpisze i podczytam to z godzina zleci :)
hi hi gaduły :)
 
Andzia76 fajnie jakby bylo tak jak mowisz ztym macierzyskim bo np jesli urodzimy w 42tc to juz 2 tyg by nm przepadly a podobno jak sie jest z dzieckiem to kazdy dzien jest na wage zlota.
IRA!!!!aaaaaaaaa mialam kiedys niezlego fiola na ich punkcie,caly pokoj mialam powyklejqany wycinkami z Bravo na temat IRY i Gadowskiego;-) baaa nawet mam jeszcze fotki z Gadowskim jak mialam moze 13 lat;-) hehe co za czasy. tez bym chetnie poszla na ich koncert.
 
Hehe, zabawnie, bo nasza córeczka też z tych dni. ^^ To powinnyśmy chyba mieć jakoś podobnie termin, nie? Nie mogę Cię Gosieekk znaleźć na liście.


pozdrawiam cieplutko![/QUOTE]

Na jakiej liście?? :eek: Ja mam termin na 25 stycznia :eek: OM 18 kwietnia:-p
Boże sobie uświadamiam jak bosko jest bez okresu :-D
 
reklama
Witam kobitki popołudniowo z wyśmienitym humorze:cool2: :-D Remont się robi w końcu!! Serduszkowanie w końcu udane od początku do końca:tak::-D Dziś nic nie robię. Będę leżeć i marzyć:tak: I pisać troszku z Wami:-D
 
Do góry