reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

U mnnie cm znikl pare misiecy temu , po co sie stresowac , a teraz juz po obiadku i wybieramy sie z mloda n aspacer chlodno ale sloneczko swieci wiec trzeba kozystac.Co do teramisu to zosatl jeszcze kawalek .
 
reklama
Witajcie
Przeżyłam glukozę:-):-):-):-):tak::tak::tak: Wzięłam cytrynę, jak radziłyście i udało się. Wyniki w poniedziałek:szok::szok::szok: w związku z tym idę zaszaleć sobie z koleżankami na lody i ciasto i sałatkę owocową. bo może się okazać, ze potem nic z tego.:tak::tak::tak:
dziś mnie zastrzeliła informacja, ze oddział położniczy w naszym szpitalu został zamknięty do odwołania bo się lekarze zbuntowali. ma, nadzieję, ze do stycznia otworzą:wściekła/y:
 
No masz racje ja nie wiem jak sie gotuje bez uzycia cukru>?
I to ani deczka nie mozesz?:(((( Wspolczuje!

Ja wiem :-D i w ogóle wiem jak życ bez ciasta, pierogów cukru i całej polskiej kuchni. To jemy okazjonalnie. Gotuję bez kostek rosołowych, bez jarzynek i bez cukru. Sól tylko morska. Dobra oliw do zupy, dużo warzyw, ziaren. Ryż tylko niełuskany, mąka graham lub orkisz.
Smażę dwa razy w roku :-)
Jak ugotowac bardzcz bez cukru? :szok: Nie dosypując cukru. :-D
Zdrowa żywność jest dla mnie priorytetem od wielu lat. Mój syn je bardzo mało słodyczy a my z nim. Okazjonalnie.
Oczywiście w czasie imprez mam ciasto i inne cudactwa ale jak mam problem w kibelku to się nie dziwie dlaczego.
Po co cukier w barszczu? Trzeba dobrych buraków chyba :-)
Polecam ksylitol - cukier brzozowy, nie podnosi cukru i jest zdrowy - oczywiscie nie kilogramy. Absolutnie nie rzucaj się na słodziki - rakotwórcze.
Zamiast zmażyć duście, pieczcie w piekarniku, używajcie tylko naturalnych przypraw, odkorkujcie sobie nasz polski słony smak innymi daniami ;-)
 
KAJA to wszsytko jest zdrowe co piszesz no ale jednak ja wole np.kurczaczka na patelni dusić(pyyyyszny sosik z tego mam )schaba na patelni(nie jest wtedy taki suchy)no i wogóle rosól to z rosołków itp.a słodycze oj nie nie u nas to my luuuubimy podjadać takie cudenka:rofl2:nie ma u nas problemów z cukrzyca czy z nadwagą itp.dlatego pozwalamy sobie ale rozumiem jak u kogoś nie za bardzo to wiadomo odstawiamy to i owo:tak:ja ogólnie powiem że jednak tłuszczyku troche musi być :tak:też i dla zdrowia i ogólnie lepiej mi tak smakuje czy np.dodać sól czy cukru;-)można zastąpić wieloma rzeczami no ale jednak nie będzie to samo co normalne przyprawy tzn.sól itp.;-)ale podziwiam twoja kuchnie:tak:
 
Patrysiu, nikt nie jest uczulony dopóki nie będzie.... za dużo chemii ogólnie w nas.... dzieci mają coraz więcej alergii.... trzeba uważać i jeśli mozna nie nadużywac ;-)
 
Ja wiem :-D i w ogóle wiem jak życ bez ciasta, pierogów cukru i całej polskiej kuchni. To jemy okazjonalnie. Gotuję bez kostek rosołowych, bez jarzynek i bez cukru. Sól tylko morska. Dobra oliw do zupy, dużo warzyw, ziaren. Ryż tylko niełuskany, mąka graham lub orkisz.
Smażę dwa razy w roku :-)
Jak ugotowac bardzcz bez cukru? :szok: Nie dosypując cukru. :-D
Zdrowa żywność jest dla mnie priorytetem od wielu lat. Mój syn je bardzo mało słodyczy a my z nim. Okazjonalnie.
Oczywiście w czasie imprez mam ciasto i inne cudactwa ale jak mam problem w kibelku to się nie dziwie dlaczego.
Po co cukier w barszczu? Trzeba dobrych buraków chyba :-)
Polecam ksylitol - cukier brzozowy, nie podnosi cukru i jest zdrowy - oczywiscie nie kilogramy. Absolutnie nie rzucaj się na słodziki - rakotwórcze.
Zamiast zmażyć duście, pieczcie w piekarniku, używajcie tylko naturalnych przypraw, odkorkujcie sobie nasz polski słony smak innymi daniami ;-)

Kaja ja probowalam zdrowo gotowac, ale moj maz sie buntuje i mowi ze to niezjadliwe i ze zycie takie krotkie i on woli jesc to co lubi a nie jakies siano. Twierdzi ze to sa rzeczy smakujące jak styropian.
Ja to bym spokojnie na tym przezyla, ale nie on. Nawet duszone pyszne miesko, dla niego jest okropną podeszwą:( nie wiem czemu mu to nie smakuje.
Ja pochodze z domu gdzie sie praktycznie smazy 2 razy do roku, wiec dla mnie to normalka, ale nie dla mojego M.
 
Witam brzuchatki :-)

Ja właśnie wróciłam z herbatki u koleżanki :-) Normalnie jakiś wysyp ciężarnych.To już piąta u mnie w pracy w ciągu roku :szok: Będzie się z kim na spacerki umawiać.
Ale jesteśmy przerażone, bo już teraz prawie non stop gadamy o dzieciach ... aż strach pomyśleć, co będzie, jak się maluchy urodzą.

Tysiolek, gratuluję zdrowej, dorodnej córci :-)
Lambada, też tak miałam kilka dni temu. Dzidzia się tak nisko ułożyła, że myślałam, że mi brzuch rozerwie !!! Pomogło leżenie z nogami do góry ... w końcu mała się poddała i zmieniła pozycję.
Moja ginka mówi, że dopiero jak na USG po 32 tyg dzidziuś nie jest główką w dół, to trzeba się zacząć martwić jak go skłonić do obrotu.
Patrysia, ale nam te brzuszki rosną :szok: U mnie już 96 ... stówka się zbliża nieubłaganie. Swoją drogą, nie spodziewałam się, że kiedyś będę się jak dziecko cieszyć z każdego nowego centymetra w pasie :-)
 
Ja tak na chwilke bo zaraz pójde pomywać kąpu kąpu zrobic no i wtedy to z M posiedziec;-)
Jutro możliwe że z rana wejde ale tez nie wiem dokładnie bo po śniadanku chcemy jechac na zakupy i potem bede szykowac jedzonko na niedziele bo urodzinki małe wyprawiamy synkowi:tak:
Co do żywności zdrowezdrowe ale ja jednak lubie sobie tez dobrze zjeść;-)u mnie nawet rzadko kiedy zupy robie bo ich nie lubie szyyybko głodna po nich jestem i jakoś jednak wole ziemniaczki sosik i miesko:tak:czy naleśniczki placuszki itp.;-)
Synuś już marudzi śpiacy jest co bede mykac łóżko ścielić i niech sobie już idfzie ziuśkac;-)
Ps.hehe ja także się ciesze jak cm mi dochodzi na brzusiu:-Dale na brzusiu gorzej w pupie czy udach:sorry:
 
reklama
Do góry