reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

tez musze cos postanowic odnosnie pneumokoków. bede w przyszłym tygodniu na bilansie to porozmawiam z lekarka, kiedy szczepic i czym zobaczymy co powie.
 
reklama
:-) aaga powiem Ci tak - jesli przychodnia podpisała w styczniu umowę i zamówiła szczepionki w jednej firmie farmaceutycznej to tą szczepionkę Ci własnie lekarz poleci :-)
Fajnie by było gdyby np. w przychodni dostępne były obie i wtedy faktycznie ma się wybór, i nie ma obawy, że rada lekarza podyktowana jest względami ekonomicznymi przychodni.

 
Co do szczepionek sie nie wypowiem, bo nie mam zielonego pojęcia.

Ja też w zeszłym roku obkupiłam Antosia w Reserved w rozmiar 23 (2 pary) i o ile na długość bedą w sam raz to nie wiem czy nie będą za ciasne:baffled:... strasznie waskie te buciki robia, a Antos wcale nie ma takiej grubej nóżki, bo on w ogóle chudzina jest.
 
ja tez sie obkupiłam w resaerved, 23 i 24. te 23 by były dobre na wiosne, tylko Fil ma noge za grubą:baffled:. na długosc ok, na szeroksoc nie da rady:crazy:

Ela a jakie kupiłaś i za ile, to może pohandlujemy?

w reserved kupiłam adidaski jakos jesienią, byl jedyny rozmiar, były ładne i tanie to wziełam, ale rozmiar niestety 26 wiec beda moze za rok, chyba ze okaza sie juz wtedy za małe:-D

26 :szok:, raczej za dwa lata będą dobre :-D.

Abeja dzięki za informację :tak:, podpytaj u koleżanki, bo chętnie się dowiem coś więcej, ale coraz bardziej skłania się do wstrzymania :tak:.
 
czy Filip fogii naprawde tyle wazy czy to jakas pomylka bo nie moge znalezc??:szok:

Martuchaa!!! Żadna pomyłka. Wszystko się zgadza. No ciężki jest nie będę ukrywać.....ale jak zjada 6 pierogów to jak ma nie być ciężki????:szok:

26 :szok:, raczej za dwa lata będą dobre :-D.

Za dwa lata? Hmmm no cóż ja mogę powiedzieć. 26 to rozmiar obecnych zimowych butków Filipka. Ma w nich niewielki luz. A ciapy są rozmiarze 25. :rofl2:
 
Ela a jakie kupiłaś i za ile, to może pohandlujemy?

te pierwsze są nówki,a druugie miał dwa razy założóne do samochodu, wiecej sie nie dał - ryczął na sam ich widok.
jedne i drugie niby 24, ale te drugie to raczej 23. pierwsze tak pomiedzy 23-24
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 45
Witek ma kozaki i kapcie 23 i ma lekki luz. Jedne półbuciki mamy na 24 i są mu troszkę duże. Może jeszcze noga mu podrośnie i nie będę musiala kupować nic nowego :blink:
 
reklama
Do góry