reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja jutro idę na badania krwi. Mam nadzieję że będzie sprawnie bez kolejki bo umrę chyba tam z głodu. Macie jakieś niskokaloryczne zapychające przekąski? Muszę trochę popracować nad swoją dietą. Wygląda na to że na ten moment mamy więcej dziewczynek ?:)
 
reklama
Dziewczyny, bo widziałam, że lutówki się zaczęły tematem interesować. Ja nawet bez ciąży za bardzo nie piję alkoholu bo nie lubię, ale taka ciekawostka:

Ja ogółem przy jakiś imprezach nie pogardziłam drinkiem- jednak zawsze piłam tylko Jägermeistera z Redbullem i to raczej w małych ilościach- za piwem w ogóle nie przepadam chyba, że nad morzem i to z sokiem 😂 Wtedy wchodzi inaczej 😂
 
Ja jutro idę na badania krwi. Mam nadzieję że będzie sprawnie bez kolejki bo umrę chyba tam z głodu. Macie jakieś niskokaloryczne zapychające przekąski? Muszę trochę popracować nad swoją dietą. Wygląda na to że na ten moment mamy więcej dziewczynek ?:)
Ja bym chciała dziewczynkę, ale czuje, że kryje się w brzusiu chłopak (zawsze mam pecha jeśli chodzi o moje „chce” a to co mam) oczywiście mam nadzieje, że dzidzioł dalej będzie się zdrowo rozwijał, ale gdzieś mam przekonanie o dziewczynce, a z tylu głowy siedzi syn 😂
 
Ja bym chciała dziewczynkę, ale czuje, że kryje się w brzusiu chłopak (zawsze mam pecha jeśli chodzi o moje „chce” a to co mam) oczywiście mam nadzieje, że dzidzioł dalej będzie się zdrowo rozwijał, ale gdzieś mam przekonanie o dziewczynce, a z tylu głowy siedzi syn 😂
No ja też skrycie liczę na dziewczynkę ale intuicja mówi co innego. Już raz mnie nie zawiodła:D
 
Jestem po wizycie. Ogólnie u nowego lekarza pozytywne wrażenia, choć na ten moment po usg niewiele da się powiedzieć niestety. Tym razem wymiar zarodka wyszedł taki jak wynika z terminu owulacji czyli 10+0. Akcja serca 178 (nie za wysoko?) I w sumie tyle na razie widać. Obrzęku nie ma a prenatalne 10 lipca. W dalszym ciągu mam ogromny niepokój że coś będzie nie tak, zwłaszcza się boję o wady i właśnie chyba w przyszłym tygodniu pójdę pobrać krew na Panoramę. Podobno na Panoramę można od 9+0.
 
Jestem po wizycie. Ogólnie u nowego lekarza pozytywne wrażenia, choć na ten moment po usg niewiele da się powiedzieć niestety. Tym razem wymiar zarodka wyszedł taki jak wynika z terminu owulacji czyli 10+0. Akcja serca 178 (nie za wysoko?) I w sumie tyle na razie widać. Obrzęku nie ma a prenatalne 10 lipca. W dalszym ciągu mam ogromny niepokój że coś będzie nie tak, zwłaszcza się boję o wady i właśnie chyba w przyszłym tygodniu pójdę pobrać krew na Panoramę. Podobno na Panoramę można od 9+0.
Ja w 9+4 miałam akcje serce malucha 181 i lekarz powiedział, że jest okej :))) a było to 2 dni temu 😇
 
Jestem po wizycie. Ogólnie u nowego lekarza pozytywne wrażenia, choć na ten moment po usg niewiele da się powiedzieć niestety. Tym razem wymiar zarodka wyszedł taki jak wynika z terminu owulacji czyli 10+0. Akcja serca 178 (nie za wysoko?) I w sumie tyle na razie widać. Obrzęku nie ma a prenatalne 10 lipca. W dalszym ciągu mam ogromny niepokój że coś będzie nie tak, zwłaszcza się boję o wady i właśnie chyba w przyszłym tygodniu pójdę pobrać krew na Panoramę. Podobno na Panoramę można od 9+0.

Na tym etapie takie tętno jest okej 😉
Także super 😊
 
reklama
Do góry