reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

W sumie jeszcze powinnam dodać, że oprócz pieniędzy nie bardzo wyobrażam sobie zostawienie dziecka poniżej roku z ojcem ze względu na karmienie piersią. Mleka modyfikowane w naszym przypadku odpadają ponieważ są na mleku krowim którego jako weganie nie używamy 🙈
 
reklama
Ale czekaj. Ty nie skończyłaś dopiero teraz w maju 35 lat?
Bo jak tak to przecież w ciąże zaszłaś w marcu - więc chłopak (patrzymy tylko na lata skończone, nie rocznikowe 34 lata - 3 miesiąc = M)

Zobacz załącznik 1533143
Czyli jak mam skończone 27 lat a ostatnia miesiaczka w kwietniu to M czyli chłopak? Dobrze rozumiem to? 😅 Bo już się pogubilam
 
Czyli chłopiec! :D A poważnie to ja też nie wierzę, ale trzecia identyczna jak druga, więc też obstawiam chłopca ;)
Ciekawe czy się sprawdzi, ja kiedyś słyszałam że kobieta to czuję jaka płeć, ale ja nie miałam w pierwszej ciąży i teraz też nie mam czegoś takiego.. serio może jakaś inna jestem, ale nie czuję tego totalnie 🤣
 
Ja mam syna i w ciąży czułam że to syn. W tamtej ciąży też nie miałam szczególnych preferencji co do jedzenia, ale raczej w stronę wytrawnych dań,przekąsek. No pod koniec to już słodycze konkretnie. Bardziej miałam cofki,większe mdłości chyba (to było 4l temu, nawet jakoś ciężko sobie przypomniec) I pamiętam że na początku miałam bóle głowy. Teraz, w tej ciąży jakby łagodniej to wszystko było. Ale i tak mam wrażenie że będzie drugi chłopak.
 
reklama
Do góry