reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Może to jakaś wskazówka co do płci... ;) W drugiej ciąży lekarz pyta: Taka sama ta ciąża jak wtedy, czy inna? Zupełnie inna. A co było? Dziewczynka. To teraz będzie chłopiec. I był :)

Ja w pierwszej ciąży zero objawów, lekko śpiąca byłam na początku - syn
Druga ciąża zero objawów tylko odrzuciło mnie do mięsa (już wtedy byłam wegetarianką, ale mięso mi totalnie śmierdziało np. w sklepie) - córka
Trzecia - pozamaciczna, nie znam płci
Czwarta - senność, mdłości i wymioty, bóle pleców, rwa kulszowa, jadłowstręt, depresja - łatwiej jest chyba napisać jakiego objawu nie mam niż jakie mam :D - nie wiem jaka jest trzecia płeć xD i kogo urodzę (ja obstawiam dziewczynkę bo tak mi ze wszystkich zabobonów wychodzi :D )
 
reklama
Może to jakaś wskazówka co do płci... ;) W drugiej ciąży lekarz pyta: Taka sama ta ciąża jak wtedy, czy inna? Zupełnie inna. A co było? Dziewczynka. To teraz będzie chłopiec. I był :)
ja jestem zaprzeczeniem zabobonów 😅 Pierwsza ciąża z synem - zero objawów, zbrzydłam, słodkie moim życiem. Druga ciąża z córką też w sumie bez objawów, były mdłości, ale z głodu - jak załapałam, że gdy cokolwiek wepchnę do buzi to mi przechodzi to już ich nie miałam. Wyładniałam, od mięsa też mnie trochę odrzuciło (zdecydowanie wolałam różne sery itp.), byłam też bardziej senna niż z synem, ale raczej było to spowodowane tym, że już ganiałam za jednym dzieckiem, które wysysało ze mnie energię 😅 Teraz bezobjawowo, są pojedyncze epizody spadku formy, zmęczenia czy mdłości, ale zdecydowanie czuję się wyśmienicie
 
Ja w pierwszej ciąży zero objawów, lekko śpiąca byłam na początku - syn
Druga ciąża zero objawów tylko odrzuciło mnie do mięsa (już wtedy byłam wegetarianką, ale mięso mi totalnie śmierdziało np. w sklepie) - córka
Trzecia - pozamaciczna, nie znam płci
Czwarta - senność, mdłości i wymioty, bóle pleców, rwa kulszowa, jadłowstręt, depresja - łatwiej jest chyba napisać jakiego objawu nie mam niż jakie mam :D - nie wiem jaka jest trzecia płeć xD i kogo urodzę (ja obstawiam dziewczynkę bo tak mi ze wszystkich zabobonów wychodzi :D )
Ja nie wierze w żadne zabobony, w pierwszej ciąży wyglądałam i czułam się super, cera piękna, wlosy urosly do pasa, zero mdłości, żadnych negatywnych objawów, wszyscy mówili syn na 100% I co mam swoją córeczkę 🥰 a w tej ciąży nie czuję się najlepiej, na początku nie miałam objawów ale teraz mam mdłości I strasznie mnie wysypało na buzi.. ciekawa jestem płci strasznie 😆
 
Ja nie wierze w żadne zabobony, w pierwszej ciąży wyglądałam i czułam się super, cera piękna, wlosy urosly do pasa, zero mdłości, żadnych negatywnych objawów, wszyscy mówili syn na 100% I co mam swoją córeczkę 🥰 a w tej ciąży nie czuję się najlepiej, na początku nie miałam objawów ale teraz mam mdłości I strasznie mnie wysypało na buzi.. ciekawa jestem płci strasznie 😆

Ja miałam na myśli takie jak: owulacja z lewego jajnika, owulacja sporo po stosunku, chiński kalendarz płci i metoda Ramzi - na razie u mnie to wszystko wskazuje na dziewczynkę :D
 
mi owulacja z tego co mówiłaś na chłopca, a chiński kalendarz na dziewczynkę - wiem, że nic nie wiem 😅

Ale czekaj. Ty nie skończyłaś dopiero teraz w maju 35 lat?
Bo jak tak to przecież w ciąże zaszłaś w marcu - więc chłopak (patrzymy tylko na lata skończone, nie rocznikowe 34 lata - 3 miesiąc = M)

Przechwytywanie.JPG
 
reklama
Do góry