reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny mam do was pytanie.. jakie stosujecie witaminy z kwasem foliowym? Wlasnie dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę femibion 0 i zastanawiam sie co dalej brać 🤔
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim,

witam się nieśmiało, bo jeszcze wizyta u lekarza przede mną, trochę ją odwlekam, bo już jestem po kliku przejściach.Trochę Was podglądam od tygodnia.

Mam 36 lat i poniższą historię:

Styczeń 2018 - poronienie (nawet nie wiedziałam, że byłam w ciąży, ale okres trwał 2 tygodnie i gdy skonsultowałam się z ginem okazało się, że organizm się próbuje oczyszczać, ale coś słabo idzie i dostałam skierowanie na łyżeczkowanie)

Lipiec 2019 - narodziny córki, po zagrożonej ciąży 🥰

Kwiecień 2022 - poronienie zatrzymane w 8 tygodniu, ponowne skierowanie na łyżeczkowanie

21.05.23 - słaba druga kreska na teście ciążowym

25.05 23 - mocniejsza druga kreska na teście ciążowym

29.05.23 (dzisiaj) beta HCG: 3084, na wynik progesteronu jeszcze czekam

Wizyta u lekarza zaplanowana na piątek 02.06.
Termin porodu z miesiączki 25.01
 
Dziewczyny mam do was pytanie.. jakie stosujecie witaminy z kwasem foliowym? Wlasnie dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę femibion 0 i zastanawiam sie co dalej brać 🤔

Już pisałam, że pueria UNO na podstawie Pana Tabelki


Dzień dobry Wszystkim,

witam się nieśmiało, bo jeszcze wizyta u lekarza przede mną, trochę ją odwlekam, bo już jestem po kliku przejściach.Trochę Was podglądam od tygodnia.

Mam 36 lat i poniższą historię:

Styczeń 2018 - poronienie (nawet nie wiedziałam, że byłam w ciąży, ale okres trwał 2 tygodnie i gdy skonsultowałam się z ginem okazało się, że organizm się próbuje oczyszczać, ale coś słabo idzie i dostałam skierowanie na łyżeczkowanie)

Lipiec 2019 - narodziny córki, po zagrożonej ciąży 🥰

Kwiecień 2022 - poronienie zatrzymane w 8 tygodniu, ponowne skierowanie na łyżeczkowanie

21.05.23 - słaba druga kreska na teście ciążowym

25.05 23 - mocniejsza druga kreska na teście ciążowym

29.05.23 (dzisiaj) beta HCG: 3084, na wynik progesteronu jeszcze czekam

Wizyta u lekarza zaplanowana na piątek 02.06.
Termin porodu z miesiączki 25.01

Witaj! Trzymamy kciuki, żeby było dobrze :)
 
Dziewczyny mam do was pytanie.. jakie stosujecie witaminy z kwasem foliowym? Wlasnie dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę femibion 0 i zastanawiam sie co dalej brać 🤔
Ja biorę Pueria Uno, poleciła mi to farmaceutka, kiedy 2 tygodnie temu poszłam po 7 test ciążowy, bo na 6 pierwszych miałam ledwo widoczną drugą kreskę, ale chciałam takiej grubej, pewnej 😅 i później na wizycie Pani ginekolog powiedziała, że są dobre, więc zostaje przy nich
 
ja też biorę Puerię Uno, wcześniej brałam Pregnę, ale ona ma chyba za mało wit. D
Wit D mają tyle samo. Zawartoscia kwasów omega 3 na pewno się różnia (pueria ma więcej a w pregnie plus nie ma też choliny, która ponoć pomaga przy wchłanianiu kwasów dha)
 
Dzięki przekonalyscie mnie kupuje Puerie Uno 😬
Przyszły wyniki dzis i Beta rośnie 3450 5+2🥰 przyrost 120,9 % od ostatniej (320 w 23.05)nie mam żadnych objawów ciazy czuje sie świetnie 😬 gdyby nie ten półpasiec który tez przechodze bardzo Ok :) uspokoiłam sie tym wynikiem 🥰
 
reklama
Do góry