reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny, jak się czujecie?
Ja mam dzisiaj totalny brak energii i co jakiś czas napady zimna (siedzę właśnie pod dwoma kocami) - miałyście coś takiego? 🤔
 
reklama
Dziewczyny, jak się czujecie?
Ja mam dzisiaj totalny brak energii i co jakiś czas napady zimna (siedzę właśnie pod dwoma kocami) - miałyście coś takiego? 🤔
Ja nie mam żadnych objawów zero gdybym nie zrobiła tej bety to nawet bym nie wiedziała, że jestem w ciąży bo miałam okres i zero objawów. Jedynie tak jak mówisz zimnica już czasem nie wiem co robić tak mi zimno 🤣wizyta 1.06 zobaczymy oby było wszytsko dobrze
 
Dziewczyny, jak się czujecie?
Ja mam dzisiaj totalny brak energii i co jakiś czas napady zimna (siedzę właśnie pod dwoma kocami) - miałyście coś takiego? 🤔
Tak, moje chłopaki chodzą w krótkich rekawkach a ja zamarzam. I energii brak,czuję się jak zwłoki 🥴
U mnie już krwawienie żywa krwią:( coś czułam, że nie może być dobrze. Jadę na IP.
Może tylko jakiś krwiaczek pękł albo naczynko, wierzę że będzie dobrze 😊
 
Ja nie mam żadnych objawów zero gdybym nie zrobiła tej bety to nawet bym nie wiedziała, że jestem w ciąży bo miałam okres i zero objawów. Jedynie tak jak mówisz zimnica już czasem nie wiem co robić tak mi zimno 🤣wizyta 1.06 zobaczymy oby było wszytsko dobrze
U mnie też brak większych objawów, tylko to zimno i dziś cały dzień śpię :) Trzymam kciuki 1.06. ✊👍
 
Może tylko jakiś krwiaczek pękł albo naczynko, wierzę że będzie dobrze 😊
Niestety krwiaka żadnego nie było, ale powiedzieli ze pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony :( Nie wiem co to może znaczyć, ale nie robie sobie już nadziei. Krwawienie naprawdę jest spore. Mają kiepski sprzęt więc na usg widzieli tylko mały zarodek, i wydawało im się że pulsuje ale nie są pewni bo sprzęt kiepski, lepszy dopiero w poniedziałek... No załamka. Jeszcze nie wiem jak mąż sam sobie z małym poradzi w domu. Ja to chyba się nie nadaje do ciąż... przepraszam za same złe informacje :(
 
Hej, macie może jakieś sposoby na kaszel w ciąży? Męczy mnie już od jakiegoś czasu mam tylko kaszel nic więcej oprócz ciążowych dolegliwości nie mam. W poprzedniej ciąży w ogóle nie chorowałam więc nie mam pojęcia co mogę zrobić
 
Dziewczyny, jak się czujecie?
Ja mam dzisiaj totalny brak energii i co jakiś czas napady zimna (siedzę właśnie pod dwoma kocami) - miałyście coś takiego? 🤔
Czyli wychodzi na to że prawie wszystkie mamy te napady zimna :D ta ciąża jest inna od pierwszej teraz się szybciej męczę zdążają się mdłości. Może jest też tak dlatego że przy synku nie mam czasu na odpoczynek czy drzemkę. Mam też strasznie napady głodu ale to takie że aż mnie trzęsie. Myślę że organizm próbuje nadgonić kilogramy bo ważę 53 kg a mam 175 cm. Z synkiem przytyłam finalnie 22 kg ale wróciłam do kościotrupiej wagi wyjściowej.
 
reklama
Do góry