reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Niestety krwiaka żadnego nie było, ale powiedzieli ze pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony :( Nie wiem co to może znaczyć, ale nie robie sobie już nadziei. Krwawienie naprawdę jest spore. Mają kiepski sprzęt więc na usg widzieli tylko mały zarodek, i wydawało im się że pulsuje ale nie są pewni bo sprzęt kiepski, lepszy dopiero w poniedziałek... No załamka. Jeszcze nie wiem jak mąż sam sobie z małym poradzi w domu. Ja to chyba się nie nadaje do ciąż... przepraszam za same złe informacje :(
Już na nic nie masz wpływu wiec lez i odpoczywaj, aby jutro przetrwać a w poniedziałek USG.
 
reklama
Ja dziś po wizycie. Dzidzia rozwija się wzorcowo, serduszko bije.Aktualnie 8+5.
Termin przewidywany jak z OM czyli otwieram rok😊01.01. Kolejna wizyta za 2 tyg.

Zobacz załącznik 1530891
Ja też już po wizycie na razie wszystko ok 7+5 termin na 10.01.Czy badalayscie anty Xa przy heparynie ?i na podstawie tego miałyście modyfikowana dawkę?biorę 0,4 a w badaniu wyszło 0,27 więc obniżone ale jeden dawkę każe zostawić a drugi nie wie i się musi podpytać mądrzejszego😉

Super! ❤️

Dziewczyny, jak się czujecie?
Ja mam dzisiaj totalny brak energii i co jakiś czas napady zimna (siedzę właśnie pod dwoma kocami) - miałyście coś takiego? 🤔

Ja tak miałam na samym początku, teraz (8+4) już mi trochę przeszło

Niestety krwiaka żadnego nie było, ale powiedzieli ze pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony :( Nie wiem co to może znaczyć, ale nie robie sobie już nadziei. Krwawienie naprawdę jest spore. Mają kiepski sprzęt więc na usg widzieli tylko mały zarodek, i wydawało im się że pulsuje ale nie są pewni bo sprzęt kiepski, lepszy dopiero w poniedziałek... No załamka. Jeszcze nie wiem jak mąż sam sobie z małym poradzi w domu. Ja to chyba się nie nadaje do ciąż... przepraszam za same złe informacje :(

Jesteśmy tutaj, aby dzielić się wszystkim. Nie tylko tym co dobre. Mam nadzieję, że na lepszym sprzęcie okaże się, że to nic złego!

Hej, macie może jakieś sposoby na kaszel w ciąży? Męczy mnie już od jakiegoś czasu mam tylko kaszel nic więcej oprócz ciążowych dolegliwości nie mam. W poprzedniej ciąży w ogóle nie chorowałam więc nie mam pojęcia co mogę zrobić

Z domowych polecam zrobić syrop z buraka. Tak z dostępnych bez recepty to jednak dla bezpieczeństwa skonsultowałbym się z lekarzem
 
🤰 Ciąża. 9 miesięcy stwarzania świata ❤️

Dobrego dnia! Trzymamy kciuki!

Wizyty:
30.05.2023r. @miiedzianka @Aleksandra893 @ocochodzi
31.05.2023r. @Alcarin
01.06.2023r. @Justi122 @koniczynka792
02.06.2023r. @LU36
05.06.2023r. @jbm23 @mulinyjka @vaniliova
06.06.2023r. @wenus018
07.06.2023r. @Kamowata
09.06.2023r. @CuuurlyGirl @Bingibing
13.06.2023r. @dream box @aleksandra.ess
15.06.2023r. @Mystriousmc
16.06.2023r. @olka11135 @Annemis @Mystriousmc

Prenatalne:
14.06.2023r. @pluto_nova
21.06.2023r. @again
27.06.2023r. @olka11135
 
Ostatnia edycja:
🤰 Ciąża. 9 miesięcy stwarzania świata ❤️

Dobrego dnia! Trzymamy kciuki!

Wizyty:
30.05.2023r. @miiedzianka @Aleksandra893
31.05.2023r. @Alcarin
01.06.2023r. @Justi122 @koniczynka792
02.06.2023r. @LU36
05.06.2023r. @jbm23 @mulinyjka
06.06.2023r. @wenus018
07.06.2023r. @Kamowata
09.06.2023r. @CuuurlyGirl @Bingibing
13.06.2023r. @dream box @aleksandra.ess
15.06.2023r. @Mystriousmc
16.06.2023r. @olka11135 @Annemis @Mystriousmc

Prenatalne:
14.06.2023r. @pluto_nova
21.06.2023r. @again
27.06.2023r. @olka11135
wizyta kolejna 5.06 :) dopisuj mnie Ola
 
Niestety krwiaka żadnego nie było, ale powiedzieli ze pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony :( Nie wiem co to może znaczyć, ale nie robie sobie już nadziei. Krwawienie naprawdę jest spore. Mają kiepski sprzęt więc na usg widzieli tylko mały zarodek, i wydawało im się że pulsuje ale nie są pewni bo sprzęt kiepski, lepszy dopiero w poniedziałek... No załamka. Jeszcze nie wiem jak mąż sam sobie z małym poradzi w domu. Ja to chyba się nie nadaje do ciąż... przepraszam za same złe informacje :(
Nie myśl o tym teraz, już jutro wizyta. A dziś się wycisz, odpoczywaj i włącz sobie jakiś serial czy książkę żeby myśli zająć czymś innym. Stres i zamartwianie się nic nie da❤️
 
Cześć, ja z sekcji geriatrycznej 😎 37 lat w dowodzie, 10 lat starań, dwoje dzieci z in vitro i naturalna wpadka miesiąc po odstawieniu od cyca 🙈 9tc, mdłości od rana do wieczora, mnóstwo obaw w głowie. Termin plus minus na Sylwestra i znając moje szczęście na bank trafię. Kolejna wizyta 21.06 - prenatalne.
Hej, tu też sekcja geriatyczna, 35 pyknie w tym roku 😅💪
Eh ja dziewczyny znowu czarne myśli. Dzis 4+5. Raz z rana miałam mdłości bodajże w poniedzialek od tamtej pory nie czuje sie jakbym w ogole była w ciazy. Żadne zapachy nie odstraszają piersi nie bolą wszystko jest normalnie.. Wizyte juz umówiłam na najbliższa środę ale martwi mnie to wszystko, chciałabym wasze dolegliwości przejąć zeby wiedzieć ze coś sie dzieje 😐
Ja w pierwszej ciąży i teraz też nie mam żadnych objawów. Ciesz się, że jesteś w gronie tych, co natura traktuje łaskawie 😁
 
Nie myśl o tym teraz, już jutro wizyta. A dziś się wycisz, odpoczywaj i włącz sobie jakiś serial czy książkę żeby myśli zająć czymś innym. Stres i zamartwianie się nic nie da❤️
Ja niestety w szpitalu i właśnie jutro chcą mi robić usg. Niestety, wieczorem krwawienie było chwilowo tylko podczas podcierania, ale rano znów ze mnie chlusnelo jak poszłam do ubikacji. Staram się jakoś o tym nie myśleć, choć przykro mi, że się znowu nie udało :( może zarodek chory, nie mam pojęcia... na razie skurczy nie mam, tylko ciągle krwawienie, rano normalnie jak miesiaczka, momentami mniejsze. Daja mi tu jedynie duphaston ale nie sądzę żeby krwawienie było przez prog - sprawdzałam kilka dni temu i był na poziomie 43, a wcześniej żadnego duphastonu ani luteiny nie brałam.
 
reklama
Ja niestety w szpitalu i właśnie jutro chcą mi robić usg. Niestety, wieczorem krwawienie było chwilowo tylko podczas podcierania, ale rano znów ze mnie chlusnelo jak poszłam do ubikacji. Staram się jakoś o tym nie myśleć, choć przykro mi, że się znowu nie udało :( może zarodek chory, nie mam pojęcia... na razie skurczy nie mam, tylko ciągle krwawienie, rano normalnie jak miesiaczka, momentami mniejsze. Daja mi tu jedynie duphaston ale nie sądzę żeby krwawienie było przez prog - sprawdzałam kilka dni temu i był na poziomie 43, a wcześniej żadnego duphastonu ani luteiny nie brałam.

Trzymaj się! Jak coś to dawaj znać. Może jeszcze nie wszystko stracone
 
Do góry