reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny ale mi ulżyło myślałam że tylko ja tak mam 😅 ja złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę które dobiegło końca 30.04 a 06.05 test pozytywny.. chciałam zmienić pracę, nawet jestem teraz na zleceniu i miałam szanse na super pracę a tu taka niespodzianka. Nic na razie też nie mówię, ale nie mam co zwlekać bo do końca lipca mam zlecenie więc i tak tu umowy o pracę nie dostane na razie. No i zostałam z niczym
A czy tutaj nie będzie tego przypadku że założyłaś wypowiedzenie w niewiedzy o ciąży i możesz wystąpić o przywrócenie do pracy?
 
reklama
Dziewczyny ale mi ulżyło myślałam że tylko ja tak mam 😅 ja złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę które dobiegło końca 30.04 a 06.05 test pozytywny.. chciałam zmienić pracę, nawet jestem teraz na zleceniu i miałam szanse na super pracę a tu taka niespodzianka. Nic na razie też nie mówię, ale nie mam co zwlekać bo do końca lipca mam zlecenie więc i tak tu umowy o pracę nie dostane na razie. No i zostałam z niczym
doczytałam że ono dobiegło końca 30.04.
 
Witajcie 🙂
U mnie termin na 18.01 ( lub 16.01 nie jestem pewna jak to liczyć )
Beta wczoraj 13 dpo 44.26 już po przyroście (180%)
Czy zupełny brak objawów jest normalny? Nic a nic. Ani brzuch ani piersi...
Myślę że tak, też nie mam objawów, tak jak w pierwszej ciazy.. uznaje to za pozytyw, w pierwszej ciąży dopiero później miałam objawy pod koniec można powiedzieć jak zgaga i puchnięcie stóp, mdłości nie miałam wcale i w tej ciąży również, przynajmniej do tej pory. Jedynym objawem jest brak miesiączki, a brak objawów nie jest czymś złym więc się nie martw :)
 
Myślę że tak, też nie mam objawów, tak jak w pierwszej ciazy.. uznaje to za pozytyw, w pierwszej ciąży dopiero później miałam objawy pod koniec można powiedzieć jak zgaga i puchnięcie stóp, mdłości nie miałam wcale i w tej ciąży również, przynajmniej do tej pory. Jedynym objawem jest brak miesiączki, a brak objawów nie jest czymś złym więc się nie martw :)
Pocieszające, ja jedynie mam trochę tkliwe sutki, momentami mnie mdli i krótko po dniach płodnych czułam się bardzo osłabiona. Jeszcze wczoraj próbowałam sobie przypomnieć kiedy mówiłam partnerowi, że mam takie charakterystyczne "ukłucia" w okolicach szyjki i pochwy. Kojarzę ten "ból" tez z pierwszej ciąży, aczkolwiek objawy jakie wtedy miałam... Nie wspominam ich dobrze 😅 może nawet lepiej, że na ten moment czuje się względnie dobrze, bo pierwszą ciążę przechodziłam okropnie. Mdłości i wymioty towarzyszyły mi przed prawie całe 9msc, do tego niskie ciśnienie, omdlenia itp 🙈
 
Witajcie 🙂
U mnie termin na 18.01 ( lub 16.01 nie jestem pewna jak to liczyć )
Beta wczoraj 13 dpo 44.26 już po przyroście (180%)
Czy zupełny brak objawów jest normalny? Nic a nic. Ani brzuch ani piersi...
Jaka była u Ciebie pierwsza beta? Ja badałam wczoraj, wynik 19,50 i zastanawiam się czy to nie za niska wartość. Jutro jadę jeszcze raz. Czy badałaś też progesteron?
 
reklama
A czy tutaj nie będzie tego przypadku że założyłaś wypowiedzenie w niewiedzy o ciąży i możesz wystąpić o przywrócenie do pracy?
doczytałam że ono dobiegło końca 30.04.

W teorii może. Jeżeli nie wiedziała o ciąży to może się tym zasłonić i wnioskować mimo wszystko o przewrócenie. W Polsce ciąża jest chroniona od początku czyli od 1 dnia miesiączki
 
Do góry