reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

W teorii może. Jeżeli nie wiedziała o ciąży to może się tym zasłonić i wnioskować mimo wszystko o przewrócenie. W Polsce ciąża jest chroniona od początku czyli od 1 dnia miesiączki
No to nie wiedziałam że tak jest. Zobacze co wyjdzie u lekarza dokładnie i może wtedy powinnam o tym pomyśleć. Dzięki ❤️
 
reklama
Pocieszające, ja jedynie mam trochę tkliwe sutki, momentami mnie mdli i krótko po dniach płodnych czułam się bardzo osłabiona. Jeszcze wczoraj próbowałam sobie przypomnieć kiedy mówiłam partnerowi, że mam takie charakterystyczne "ukłucia" w okolicach szyjki i pochwy. Kojarzę ten "ból" tez z pierwszej ciąży, aczkolwiek objawy jakie wtedy miałam... Nie wspominam ich dobrze 😅 może nawet lepiej, że na ten moment czuje się względnie dobrze, bo pierwszą ciążę przechodziłam okropnie. Mdłości i wymioty towarzyszyły mi przed prawie całe 9msc, do tego niskie ciśnienie, omdlenia itp 🙈
O matko współczuję, ja nawet nie wiem co to sa mdłości i wymioty i nawet zachcianek nie miałam żadnych i niech tak zostanie i teraz :) obyś ta ciąże lepiej zniosła 🥰
 
Czesc Mamusie. Dołączam i ja zniecierpliwiona siedząca pod gabinetem 30 latka. To moja 2 ciąża. Mam 5 letniego synka.
Termin z ostatniej miesiączki 04.01

Dziś 09.05
5+6

Wyniki z 04.05
progesteron 40,10
Beta 6235,4

Liczę cichutko że usłyszę serduszko, ale pewnie jeszcze trochę za wcześnie.
Mamusie trzymajcie kciuki!!!
 
No to nie wiedziałam że tak jest. Zobacze co wyjdzie u lekarza dokładnie i może wtedy powinnam o tym pomyśleć. Dzięki ❤️
Ale masz tylko 7 dni od dowiedzenia się o ciąży na zgłoszenie tego pracodawcy (byłemu). Powiedzmy, że nikt Cię na BB nie będzie szpiegował i że możesz wychodzić z założenia, że betę możesz miec + z powodu choroby i leków. Ale już od wizyty u lekarza (nawet prywatnego) termin 7 dni Ci biegnie
 
Czesc Mamusie. Dołączam i ja zniecierpliwiona siedząca pod gabinetem 30 latka. To moja 2 ciąża. Mam 5 letniego synka.
Termin z ostatniej miesiączki 04.01

Dziś 09.05
5+6

Wyniki z 04.05
progesteron 40,10
Beta 6235,4

Liczę cichutko że usłyszę serduszko, ale pewnie jeszcze trochę za wcześnie.
Mamusie trzymajcie kciuki!!!
Daj znać po lekarzu 😄
 
Hej mamy!
06.05 beta 10,20 prog 18,93
09.05 beta 64,50 prog 16,45
Wg miesiączki teraz 3+4 tc
nie miałam jak zrobić przyrostu po 48h niestety poniedziałek cały dzień w pracy. Czy progesteron wg Was nie jest trochę za niski? 🥺
Wizyta 30.05 u lekarza, bo teraz to nawet nie ma co
 
reklama
Do góry