reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny ale mi ulżyło myślałam że tylko ja tak mam 😅 ja złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę które dobiegło końca 30.04 a 06.05 test pozytywny.. chciałam zmienić pracę, nawet jestem teraz na zleceniu i miałam szanse na super pracę a tu taka niespodzianka. Nic na razie też nie mówię, ale nie mam co zwlekać bo do końca lipca mam zlecenie więc i tak tu umowy o pracę nie dostane na razie. No i zostałam z niczym
A czy tutaj nie będzie tego przypadku że założyłaś wypowiedzenie w niewiedzy o ciąży i możesz wystąpić o przywrócenie do pracy?
 
reklama
Dziewczyny ale mi ulżyło myślałam że tylko ja tak mam 😅 ja złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę które dobiegło końca 30.04 a 06.05 test pozytywny.. chciałam zmienić pracę, nawet jestem teraz na zleceniu i miałam szanse na super pracę a tu taka niespodzianka. Nic na razie też nie mówię, ale nie mam co zwlekać bo do końca lipca mam zlecenie więc i tak tu umowy o pracę nie dostane na razie. No i zostałam z niczym
doczytałam że ono dobiegło końca 30.04.
 
Witajcie 🙂
U mnie termin na 18.01 ( lub 16.01 nie jestem pewna jak to liczyć )
Beta wczoraj 13 dpo 44.26 już po przyroście (180%)
Czy zupełny brak objawów jest normalny? Nic a nic. Ani brzuch ani piersi...
Myślę że tak, też nie mam objawów, tak jak w pierwszej ciazy.. uznaje to za pozytyw, w pierwszej ciąży dopiero później miałam objawy pod koniec można powiedzieć jak zgaga i puchnięcie stóp, mdłości nie miałam wcale i w tej ciąży również, przynajmniej do tej pory. Jedynym objawem jest brak miesiączki, a brak objawów nie jest czymś złym więc się nie martw :)
 
Myślę że tak, też nie mam objawów, tak jak w pierwszej ciazy.. uznaje to za pozytyw, w pierwszej ciąży dopiero później miałam objawy pod koniec można powiedzieć jak zgaga i puchnięcie stóp, mdłości nie miałam wcale i w tej ciąży również, przynajmniej do tej pory. Jedynym objawem jest brak miesiączki, a brak objawów nie jest czymś złym więc się nie martw :)
Pocieszające, ja jedynie mam trochę tkliwe sutki, momentami mnie mdli i krótko po dniach płodnych czułam się bardzo osłabiona. Jeszcze wczoraj próbowałam sobie przypomnieć kiedy mówiłam partnerowi, że mam takie charakterystyczne "ukłucia" w okolicach szyjki i pochwy. Kojarzę ten "ból" tez z pierwszej ciąży, aczkolwiek objawy jakie wtedy miałam... Nie wspominam ich dobrze 😅 może nawet lepiej, że na ten moment czuje się względnie dobrze, bo pierwszą ciążę przechodziłam okropnie. Mdłości i wymioty towarzyszyły mi przed prawie całe 9msc, do tego niskie ciśnienie, omdlenia itp 🙈
 
Witajcie 🙂
U mnie termin na 18.01 ( lub 16.01 nie jestem pewna jak to liczyć )
Beta wczoraj 13 dpo 44.26 już po przyroście (180%)
Czy zupełny brak objawów jest normalny? Nic a nic. Ani brzuch ani piersi...
Jaka była u Ciebie pierwsza beta? Ja badałam wczoraj, wynik 19,50 i zastanawiam się czy to nie za niska wartość. Jutro jadę jeszcze raz. Czy badałaś też progesteron?
 
reklama
A czy tutaj nie będzie tego przypadku że założyłaś wypowiedzenie w niewiedzy o ciąży i możesz wystąpić o przywrócenie do pracy?
doczytałam że ono dobiegło końca 30.04.

W teorii może. Jeżeli nie wiedziała o ciąży to może się tym zasłonić i wnioskować mimo wszystko o przewrócenie. W Polsce ciąża jest chroniona od początku czyli od 1 dnia miesiączki
 
Do góry