reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Będę coś umawiać jutro lub pojutrze. A jutro i w srode zrobię betę. Plamienie niby sie nie rozkręca i brzuch nie boli. Ja dopiero jutro 4tc według moich wyliczeń więc wiem że najlepiej jakby ta wizyta była 6 lub 7tc.
To trzymam kciuki za betę na razie 💚
Hej wszystkim!
Jestem Ola i mam 26 lat 💁🏻‍♀️ Pierwsza ciąża w styczniu poroniona w 8+2tc. 6.05.23 delikatna kreska na teście beta 10,20 i progesteron 18,93 🤭 Termin wg OM 19.01.24 🙈
Gratulacje 💗
 
Hej hej! U mnie wizyta 16 maja 🥰 beta wzrosła do 1059 a prog z 11 do 17 dalej nie duży ale rośnie 🤗

Nie ma sensu badać progesteronu jak bierzesz luteinę bo ona przenika do krwi

Jak tam Wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj piękne słoneczko więc i humor lepszy ☀️

U mnie psychicznie lepiej niż w weekend. Byle by dociągnąć do czwartku i wiedzieć na czym się stoi. Ale fizycznie tragedia 🙄 mdłości, wymioty i zawroty głowy mnie wykończą 🙈
 
Baaardzo współczuję wymiotów …🤗🤗
Mnie rzeczywiście słoneczko pociesza, bo przez to zimno dopadło mnie jakieś choróbsko i kuruje się wedle zaleceń „babcinymi metodami” ale może ładna pogoda odgoni zarazy …

W ogóle to zaczynam się stresować czwartkową wizytą. Myślicie ze 4t 5dzień będzie widać chociaż pęcherzyk ? ✊😁
 
Baaardzo współczuję wymiotów …🤗🤗
Mnie rzeczywiście słoneczko pociesza, bo przez to zimno dopadło mnie jakieś choróbsko i kuruje się wedle zaleceń „babcinymi metodami” ale może ładna pogoda odgoni zarazy …

W ogóle to zaczynam się stresować czwartkową wizytą. Myślicie ze 4t 5dzień będzie widać chociaż pęcherzyk ? ✊😁
u mnie 4+6 był widoczny pęcherzyk 8mm 😉
 
U mnie beta dzisiaj 337,8. Dzisiaj rzekomo rozpoczął się 4tc

W srode powtórka. Plamienie nie ma, samopoczucie dosyć ok. Jutro umowie się do gin i planuje na przyszły tydz, jeśli się uda. Będzie to ponad 5tc więc dość wcześnie, no ale liczę chociaż na pecherzyk
 
To ja się przedstawię…ja z sekcji ciąż geriatrycznych bo 39 latek na karku🤪 to moja pierwsza ciąża i jak już wspominałam, z in vitro. Długo wyczekiwana, wiec tym bardziej z duża niepewnością jeszcze do niej podchodzę…póki co czuje się w miarę Ok, choć mocy zupełnie nie ma. Mecze się bardzo szybko i rano czasem jak coś zjem to mi się lekko niedobrze robi, ale bez tragedii. Poza tym „czuje” brzuch jeśli można to tak nazwac…16 maja mam kolejna wizyte i już powinno być widać pęcherzyk, jeśli ciąża się dobrze rozwija.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Dziś 28dc, jutro miał przyjść okres- ale wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście 🙈 co prawda bladzioch, ale było widać gołym okiem. Dziś byłam na badaniach, beta 19,50
progesteron 16,16.
W środę będę sprawdzać przyrost, ale czy któraś z Was miała zbliżone wyniki?
 
Do góry